Jaký kočárek si vybrat na ježdění na nákupy?

janule11
18. kvě 2011

Ahoj maminy,
potřebuju poradit s výběrem golfek. Celkem se mi líbí tyhle 4 kočárky, ale nevím, který si vybrat 😅 . Hauck Capri // Moon // Nuna Pepp // Espiro MAGIC
Chci ho hlavně na ježdění na nákupy, na návštěvy, max. na vyběhnutí do města. Do terénu mám kočárek jiný.
Takže potřebuji aby byl kočárek lehčí, rychle složitelný, aby zabral v autě málo místa, ale zároveň aby byl pro dceru alespoň trochu pohodlný 😵 . Stačila by nám i jen lehce polohovací zádíčka, kdyby dcera usnula, polohování nožiček u těchto kočárků snad ani není a to by tak nevadilo. No a samozřejmě, aby kočárek něco vydržel 🙂. Prosím napište mi zkušenosti, jak jste spokojené, nespokojené,................. Klasické golfky nechci, už jsme je měli.
Děkuju za rady, tipy a recenze 😀

mamkamarketa
20. kvě 2011

koukam,ze resime podobnou vec. me osobne se libi moc NUNA PEPP,ale nema v cene nanoznik ani plastenku a samotny kocar je dost drazsi (ale zase jsem o nem slysela jen chvalu) ja bych chtela espiro (metro) ale prave shanim nekoho s osobni zkusenosti...

svoja
20. kvě 2011

ahoj, ja mam nunu a nemuzu si ji vynachvalit!!! Je to takovy malicky lehoucky a skladny "sportacek". Vynikajici!!!

luciaanna
20. kvě 2011

Ahoj. Tak my máme Hauck Capri a som maximálne spokojná 😉 🙂 . Nemám mu čo vytknúť 🙂 .

jitka137
22. kvě 2011

Mám kočárek Hauck capri . Jsem z něj unešená.Lehký, skladný, prostorný, odpružený kočárek s polohováním zad. Nemá polohovatelné nožky, ale je to tam zkosené tak, že to vůbec nevadí a dceři je to moc pohodlné. Dcera je "větších rozměrů" a krásně se tam vejde a má tam pohodičku. Moc se jí v kočárku líbí. Nemám problém se zasekáváním koleček na nerovném povrchu .Do košíku se perfektně dostanu, dáváte věci z boku , takže i když je lehátko sklopené, v pohodě tam věci naskládám. Rukojeti jsou polohovatelné, takže si je přehodím jak já zrovna potřebuju, nebo mi je to pohodlné.( asi 6 poloh). Navíc má i spojenou rukojeť ( není to přímo rukojeť, patří to ke konstrukci ) takže když jdu s malou i starším synem, nemám problém vézt kočár jednou rukou a druhou vést syna.
Nevím co bych ještě dodala. Já jsem se do něj zamilovala už na obrázku, a po zakoupení i funkčnost velice dobře obstála. Takže design i praktičnost na 1* .Absolutně nelituji. Na netu se dá sehnat ( kočárky Luciánek ) za 3210,- a navíc jsme ho měla za dva dny doma 😉 🙂

jitka137
22. kvě 2011

@jitka137
Moona ani Espiro bych nebrala, mám kamarádku , která měla oba kočáry a časem se jí jakoby rozjela kolečka, takže kočár byl strašně nízko a navíc to ani nevypadalo hezky. Vypadalo to jak kočár po 4 dětech 😀 😀

zuzikkaa
22. kvě 2011

@janule11 ja osobne by som z tychto brala capri,,
nuna mi pride taky hybrid-ale to je vec vkusu,,no nema ani maly stupienok kde si da dieta nohy,nema madlo a asi sa ani neda nijake dokupit,,no proste tento kocik sa mi vobec nepaci
a ako uz spominala Jitka, moon a espiro maju problem v kolieckach,ze sa tak "vycaptaju" po case,,je to vlastne jeden a ten isty kocik len ina znacka 😒

jankohrasko
22. kvě 2011

@janule11 Ahoj, my mame presne ten zeleny Hauck Capri, kupovali sme ho v Brendone za cca 80 eur 😀 Sme s nim maximalne spokojne 🙂 suhlasim s @jitka137 Super, skladny. Jedine co nam vadi, ze nema vasciu striesku, ale vyrieseli sme to, ze sme si kupili slnecnik 🙂 Polohovanie noziciek nam vobec nechyba, mala mi v kociku nepsinka. Rukovat je super 🙂 Cez zimu nam nanoznik nechybal, mali sme xxl fusak a deku.

Predtym sme mali Espiro, nikdy viac... strasne maly kosik, ked mala bola v polohe "lezmo", vobec som sa do kosika nedostala. Velmi mi to vadilo. 3-kolka je dost labilna. 4 je viac stabilnejsia.

janule11
autor
22. kvě 2011

@mamkamarketa @svoja @luciaanna @jitka137 @zuzikkaa @jankohrasko moc děkuju za rady 🙂 .
Nakonec jsme koupili úplně jiný kočárek 😅 a to Britax Verve. Je super lehoučkej, skladnej, má široký kolečka a celkově se mi moooc líbí 😀 . Máme ho i s nánožníkem. Narazila jsem na něj úplně náhodou a hned se mi zalíbil ♥ . A Ellí se v něm taky moc líbí 😀

exupery
23. kvě 2011

Na podobne veci-t.j,rychle behacky mam Nunu-max.spokojnost.