Jaký lahký kočárek vybrat? Sporťák nebo golfky?

lenalena
25. bře 2010

Ahoj holky,potřebuju poradit s výběrem kočárku, mám trojkombinaci, ale v létě bude dva měsíce mimo provoz výtah, bydlíme ve 4.patře, tak zvažuji koupi golfek nebo nějakého lehkého sporťáčku, něco, co půjde unést i s dítětem ze schodů, nejlépe, abych měla v jedné ruce dítě a ve druhé složený lehký kočár, nevíte o nějakém? V té době bude Verunce kolem 10 měsíců, takže pokud jsou některé mé požadavky na ten věk už zbytečné, ráda si přečtu užitečné rady. No a teď ty požadavky 🙂 především co nejlevnější, ale zároveň kvalitní, lehký!, s madlem, polohovací úplně nejlépe až do lehu, polohovací rukojeť by byla super, jsem vysoká, nákupní košík, otočná kola... teď už měnic nenapadá, tak pokud s nějakým takovým máte zkušenost nebo aspoň onějakém víte, tak vaše tipy uvítám! Díky Lenka

latvia
25. bře 2010

cau leni, ja som tiez potrebovala nieco lahke sportove, byvame na 1.posch a vytah je na 1. uzavrety, a jednak som potrebovala nejaky do lietadla....kupila som jeden, posielam link
http://kociky.heureka.sk/cam-portofino-evolution/
na cz stranke , uz neviem akej bol za 2673Kc.....musim povedat ze sa mi zdal hrozne malinky, ale to su take vsetky golfky....inac je prefektny, ma vsetko co si pisala, zmesti sa don aj zimny fusak emitex 3v1, aj rucku ma polohovatelnu, vazi 8kg..... jedina mozno mensia chybicka je, ze som vysoka -180cm- a trosku obcas don kopem ked kocikujem, ale asi len preto ze ja som zvyknuta robit velke kroky 🙂 inac odporucam, zatial som s nim spokojna

lenalena
autor
26. bře 2010

Ahojky, díky moc za tip! Hned na něj mrknu! S těmi dlouhými kroky mám taky problém, okopávám si nohy i o vozík při nakupování, hrůza 🙂 Vysoká jsem stejně jako ty, takže ta polohovací rukojeť bude asi nezbytná 🙂

lenalena
autor
26. bře 2010

Tak jsem na něj koukala a vypadá teda fakt skvěle! Ještě se chci zeptat, nemá podpěru pro nohy, takže když v něm dítě usne, tak mu nohy visí dolu? Jak moc to dítěti vadí v praxi? Když Verunce bude deset měsíců, tak nevím, aby neměla ještě moc krátký nohy na to, aby ji visely... Nemám zkušenosti, takže dotaz možná hloupý 🙂

bubosek
26. bře 2010

Ahojky, mám multiway chicco, je lehký skladný a nosím svého ročního syna i s kočárem do 1 patra,polohovací rukojet bohužel nemá,ale je dost vysoko,jde do úplného lehu teměř, podnožky má taky polohovací, v ceně je nánožník pláštěna madlo a stojanek na pitičko. Výhoda jsou velká kola- super do horšího terenu ( brázdila jsem s ním i v zimě v tom hrozném sněhu a v poho).Nevýhoda, že není odpružený a není přehazovatelná rukojet(ale to skoro žádný golfáč levnější). A celkem malý košík. Ale mě vyhovuje i tak. 😎 😀

chalotka
27. bře 2010

přidávám se k bubosek. I já si pořídila multíka a jsem nad míru spokojená. Rukojeť je opravdu vyšší - musela jsem si zvykat. Jinak splnily moje představy. Mám barvu topazio http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=6....

lenalena
autor
27. bře 2010

Ahoj holky, diky za rady! S tim odpružením - někde jsem četla, že je odpružený (i ten Cam evolution) ale bylo mi to právě divný u tohohle typu kočárku... Ten Chicco jsem dokonce včera potkala venku a taky jsem koukala, že vypadá dost vysoká ta rukojeť, to by bylo super! Akorát teda jinde je podstatně dražší než v tom odkazu, co jste posílaly, vy jste ho kupovaly tam? Dá se oddělat ten polštářek, nevadí tam prckovi?

bubosek
28. bře 2010

Lena - polštářek oddělat jde, je jen připevněn sucháčem zezadu a myslím, že to vyhovuje jen mladším dětem tak do toho roku.
Já jsem ho kupovala u nás v obchodě stál myslím 2 800.- min. rok na podzim, ale to už byla v podstatě "stará" kolekce 2009.
Ten obchudek sídlí v Plzni, tak to máš kousek, je to nejlevnější co jsem ted na netu našla. 😉

lenalena
autor
30. bře 2010

Bubosek - diky za info, tak se ted nemuzu rozhodnout, jestli ten evolution nebo ten chicco, vyhoda evolution - polohovatelna rukojet - ja jsem velka, tchyne a tchan zas mali... levnejsi (ale ne o moc), maji ho v obchode u nas, ale jen na objednani, takze jsem ho nevidela na zivo, coz urcite chci, ale nikde ho nemuzu trefit... No a pro chicco zas hraje to, ze ma operku na nohy (ale taky nevim, jak je dulezita v praxi) a videla jsem ho na zivo, vypada dobre... Tak ted nevim, kterej vzit....

holesov
30. bře 2010

Zdravím vás,já mám nové golfky chicco multiway kolekce 2010,už sme vystřídali plno kočárku,tedka sme se opět unáhlily a koupily tyto golfky,nyní prodávám kdyby někdo měl zájem,jsou super,foto pošlu klidně i na email,stáli 3340kč vše to má i záruku,jsou super dobře skladné a lehké,,,výhodou jsou i velká kola,,,abych ale pravdu řekla tak dcerce se více líbí v tom co máme tento se jí nějak nezamlouval asi,,,asi si zvykla už na ten svuj,,, 🙂 muj email je - borenovaci@seznam.cz

chalotka
30. bře 2010

Ahojky, já jsem s chicco multiway hodně spokojena, Vybírala jsem dlouho, hodně dlouho a vyzkoušela si plno typů. Nakonec vyhrály chicco a nelituju toho. 🙂

rainee
1. dub 2010

ja by som potrebovala sportiak alebo trojkolku, priestranny aj na lezanie /dlzka lahu aspon 80cm/ tak aby sa mi tam voslo aj vacsie babo v zime s fusakom, ale skladny do maleho auta 😒 samozrejme nanoznik, preklapacia rukovät by bola super, a tiez väcsie kolieska do terenu a v prijatelnej cene. no to by som asi moc chcela. 😝 fakt si neviem rady.

lenalena
autor
1. dub 2010

No to máš podobný nároky jako já.... 🙂

smardik
1. dub 2010

koukám že tu chválíte chicco multiway, mám a už bych ho nechtěla ani zadarmo, budu prodávat

kacka.l
1. dub 2010

Za mě je super trojkolka peg-pérego gt3, nebo golfky PP Pliko nebo Sí. Pliko mají leh 95cm.

rainee
2. dub 2010

holky ale ta cena....

eliska07
2. dub 2010

Ahojte,
aj my uvazujeme nad kupou golfoveho kocika - ale takeho priestrannejsieho. Zatial mame vytypnuty Hauck Condor 2010. Velmi sa mi paci dizajnovo - na fotkach, uvidime v reale, ci splni nase ocakavania 🙂 . Inac sestra ma PP Pliko a nevie si ho vynachvalit, najmä vahu 6,5 kg. Super!

chalotka
2. dub 2010

smardík, jak to, že už by jsi chicca nechtěla? Nebyla jsi s něčím spokojená?

lenalena
autor
2. dub 2010

smardik - také by me zajímalo, co ti na něm vadí, vzhledem k tomu, že se stále rozhoduji a chicco je ještě ve výběru...

lenalena
autor
2. dub 2010

Tak jsem koukala na PP a na to nemám ☹ Já musím vybrat něco kolem těch 2500.- Ten Hauck je také drahý :(

luciaanna
2. dub 2010

Ahoj. Tak my máme Hauck Capri 2010, je super. Kočíkov značky Hauck je niekoľko druhov, sú aj lacnejšie, skús popozerať. Ináč, každý kočík má nejaké tie svoje pre a proti, čo vyhovuje mne, nemusí vyhovovať tebe a naopak.
Tak držím palce, nech dobre vyberieš 🙂 .

lenalena
autor
5. dub 2010

Ahoj holky, tak my už jsme vybrali a klasicky úplně jinak 🙂 Ten Cam byl fakt děsně maličkej, tak jsme nakonec vzali tenhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/flash-kocarek-e... a spokojenost zatím veliká, je měkkej, takže pro mimčo pohodlnej a moc do něj nekopu (u toho Cam bych si ukopala nohy už jen při zkoušení v obchodě) ale já teda dělám etrémně dlouhý kroky 🙂

ameliejulliette
7. črc 2011

Ahojte, prosím o tipy na kočárek, ve kterém bych mohla střídat starší dítě a novorozence. Požadavky:
- možnost sklopení do lehu
- otočné sezení nebo přehazovací rukojeť
- u golfek spojená rukojeť nebo otočná držadla
- dobře sklopná stříška
- pokud možno velký koš
- nízká hmotnost
- do města, ale aby snesl kočičí hlavy

Děkuji za rady.

lumixii
7. črc 2011

Jsem měla taky Chicco Multiway, a taky šli rychlostí blesku z domu 😀 Teď mám Gesslein Buggy S1 a nedám na ně dopustit. Lehoučký, skladný, táááákhle prostorný. Prostě super Pro mě jednoznačně 1* a že jsem těch kočárů už měla 😀 😀

katedesign
25. črc 2011

Ahojte, viedeli by ste mi napisat postrehy ku kocarkom, ako bol kto spokony/ nespokojny? Pozerala som Peg Perego skate, Joolz, Bugaboo Cameleon a Quinny buzz 4. Najviac sa mi paci PP Skate, kvoli variabilite, vyskovo nastavitelna sportova cast ( 3 polohy), kvoli strieske( da sa hlboko predklonit a odvetrat), ma rucnu brzdu a da sa otocit v smere jazdy a protismeru jazdy. Neviem, ci v tych najnovsich sa este stale da prebudovat sportova cast na vanicku( citala som, ze to nebolo domyslene a niekto na zaklade ortopediskeho posudku vysudil peniaze) a aj doplnky ma dobre( flasa na pitie, stojan do bytu na vanicku). Nie som si vsak ista, aky teren zvladne. Niekto pisal, ze vydrzi aj sneh a da sa ist aj do terenu a ini ze pri nabiehani na chodnik musel nasliapnut na tyc medzi kolieskami a tak ho naddvihnut. Kedze bugaboo sa chvali, ze je to kocik do kazdeho terenu a su si dost odobne, tak by to mohol zvladnut aj PP.
O joolz som pocula, ze zacne rychlo vrzat. Dalej neviem, ako je to s uloznym priestorom, kedze na videu ukazuju k tomu aj nakuny kosik,ale na eshopoch o tom vobec nepisu, a bugaboo ma vlastne nejaky ulozny preistor?
Joolz ma ku kociku aj peknu sietku na nakup, ta by eventualne sadla aj na PP alebo buzz 4.
Este si neviem celkom predstavit ako sa babatkam lezi v sportovej casti, ked ze sa polohuje cela a nie operadlo a nohy zvlast.
No, to su take moje postrehy. Ztial kocik nekupujeme, ale nie je na skodu vyznat sa 🙂

martinaj23
18. led 2015

Ahoj, mam doma Teutonii Mistral S a golfky Maxi-cosi citi - ted bych chtela neco mezi tim
4 kolka
I do terenu
Skladny a lehky
Polohovani zad i nozicek - kazde zvlast
Prostornajsi kosik
Trochu odpruzeny

Diky moc za rady

katerina32
18. led 2015

Britax agile nebo Valco snap, ještě lepší je Baby jogger citi mini, ale tam už je cena vyšší.