Jaký lehký kočárek do terénu byste doporučili?

samui
4. bře 2012

Vybírám kočarek,ale reference se strašně různí. Vybrala jsem si BRIO GO,ale cetla jsem,ze je poruchovy. Chtela bych lehky kocar do terenu s velkou korbickou...diky za rady, zkusenosti, odkazy...

eicul82
4. bře 2012

Já po dlouhém vybírání vybrala Dorjan Danny Sport Prestige. Reference jsou z 99 % dobré a i 2 známé ho mají a chválí si ho. Je do terénu, velká korba, design hezký, cenová střední třída 🙂

weri1
4. bře 2012

dorjan ale určitě není lehký...sporťák je pak hodně těžký, ale je velký

lucenek
4. bře 2012

Samui..Brio go je krásnej, jen si myslím, že není do terénu....na terén jsou velká nafuk kola při 4 kolce s natáčecí nápravou (abys nemusela při sebemenší změně směru jízdy nadzvedávat), nebo trojkolka, ale určo bych koukala na kola a velikost, X lander , Peg perego, Quinny speedy....čím menší kolo tím více musíš vynaložit svou sílu abys něčím projela (zamrzlý sníh, bláto na poli v lese....)Mě třeba fascinují kočárky, kde přední kola jsou mikro a zadní makro....to v terénu absolutně nemá šanci uspět.....
Každý si ale stejně vybere kočík , který se mu líbí...já takhle měla 7 kočíků než jsem našla ten pravý co mi sedl do ruky a jede jako po másle v terénu i normálně.
Tak přeji hodně štěstí.....

camelinka
4. bře 2012

my mame Dorjan Prestige, ma obri korbicku, je do terenu, ale lehky neni ani nahodou 😅 😅 , kamaradka ma Easywalker a ten je vyborny, lehoucky, velky a projede vsechno 🙂 🙂

sudina
4. bře 2012

Ahoj, my máme Izacco Z6, je pěkný, jednoduchý, snadno ovladatelný, né moc drahý! Jsem s ním spokojená 🙂

clloi
4. bře 2012

my máme jedo fyn special edition a sem spokojená, korba velká, polohovatelná, nafukovací otočná kola, cena super 😀

bejatka333
4. bře 2012

Easywalker qtro, velká korba, lehký kočárek, snadno ovladatelný, dobře se skládá, fakt super, jen co může být pro někoho mínus tak polohování na zipy u sporťáku 😉

mrsblack
4. bře 2012

Máme Teutonii Mistral 4kolový a jezdíme s tím normálně v terénu v parku, i pod Sněžkou jsem s ním v létě byli a v pohodě. Ale asi bude patřit spíš k těm těžším.

svoba
11. dub 2012

Taky o něm uvažuju. Slyšela jsem na něj jen chválu. 🙂

allisenka
19. zář 2014

Ahoj,obnovuji diskuzi 🙂 nenici se ty zipy na Easywalkeru? a jste s nim celkove spokojene?
dekuji 🙂