Jaký letní fusak do sporťáku na jaro a podzim?

agne
13. bře 2014

Našla jsem na trhu v podstatě (jenom) Emitex 2v1, je ještě nějaká firma, která vyrábí bavlněné fusaky 🙂 , případně fusak z biobavlny? Anebo jste s tím letním Emitexovým byli spokojené? Měla jsem od Emitexu Zimní De Luxe do hlubokého, a ten mi moc vyhovoval, ale s letní kolekcí mám trošku problém - nejsem nadšená z výběru barev, ale hlavně proto, že je předek jednobarevný (pominu-li boční výšivku)... Máte některá zkušenost se světlým, třeba žlutým, fusakem? Budu jej muset stále prát, aby nebyl jak čuně 😀 ? Díky za info 😉

madormi
13. bře 2014

Ja jsem s emitexem jarnim moc spokojena... uz mam treti.ted mam ten celobavlbeny ruzovy... jarni fusaky tez vyrabi ivemababy... na jaro a podzim je fajn i lodger bez te zimni vlozky. Ale pak na teplejsi jaro mi prijde lepsi emitex..mam oba.emitex pouzivame jeste ted a male je dva a pul... vcera jsem ho vytahla

editah222
13. bře 2014

Já měla na obě děti Lodger Bunker a byla jsem s ním moc spokojená. Barvy má nádherné. Jen nemá oddělávací spodní část pro starší, chodící děti, ale to jsem vyřešila návlekem na botečky.

pajapoj
13. bře 2014

Já jsem si na druhý dítě pořídila ten Emitex 2v1 ten celooranžový a jsem meganadšená. Byla to jedna z věcí, který jsme využili na 200 %, docela jsem i litovala, že jsem ho neměla už u prvního. Je to mnohem lepší než nějaká deka, která se mi věčně shrnovala. Mimino leželo na měkkým, kdyžtak jsem odkryla když bylo teplo a když bylo chladněji tak tam měla příjemný teplíčko a když pak už seděla tak zase seděla hezky na teploučkým.
Ani se mi moc nešpinil, vždycky jsem ho odkryla a tím jak má rozepínání uprostřed až úplně dolů tak to bylo v pohodě a ten spodek je šusťák nebo co a ten se tak nezašpinil.