Jaký levný kočárek vybrat?

ajaandilek
22. zář 2014

Ahoj, prosím poraďte nějaký levný kočárek, nejlépe do 5 000kč, s pevnými koly jelikož bydlíme v oblasti kde je hodně sněhu. Nechceme nic z bazaru. Nejlépe dvojkombinaci. Na netu jsem našla jen Babylux, nemáte s ním někdo zkušenost?

sulemina
24. zář 2014

@eliskaxox lépe bych to nepojmenovala než nevkusný tank 🙂

eliskaxox
24. zář 2014

Mimochodem tento kocarek mela sousedka v baraku a novy. Nevim co se stalo ale nejezdi s nim ani mesic a kocarek je pryc a poridila si nejake tako z druhe ruky.

eliskaxox
24. zář 2014

@sulemina ano pro me to tak je,chapu ze nekdo chce klasiku se 4 pevnymi koly ale myslim ze je zde mnoho krasnejsich klasickych kocarku.

eliskaxox
24. zář 2014
ajaandilek
autor
24. zář 2014

@sulemina já na zadku taky nesedím, taky jsem makala rukama

ajaandilek
autor
24. zář 2014

určitě nemá cenu se tu hádat kvůli kočárku, každýmu se líbí něco jinýho

eliskaxox
24. zář 2014

Tady mas krasnej kocarek s pevnymi koly pro holcicku http://www.sbazar.cz/bugatak/detail/7338750-pro...

jujatko
24. zář 2014

Bydlíme na vesnici a koupili jsme si Maked Lucky (nový) a pak bazarový "tank" - jak byl kočárek již v této diskuzi nazván. Je to Bebetto Tiger a upřímně - ano, není to žádná designová pecka, ale jelikož mám možnost porovnání obou kočárku v terénu, tak na vesnici, kde chodím jen po lesních a polních cestách, občas bahnem, je to Bebetto nesrovnatelně lepší. Přestože na Makedu mohu zaaretovat kolečka a v diskuzích lidé píší, že s ním projendou všude, tak na ten "tank" prostě nemá. Maked máme do města a doma jezdíme jen Bebettem. To projede všechno. S tím Makedem - projel taky všechno, ale prostě to není ono. Kamarádka bydlí také na vesnici a koupili Firkon Verano a po 2 měsících kupovali taky obdobný bytelný kočárek, protože měla stejné pocity jako já. Firkon jim sice taky v lese jezdil, ale člověk se pořád bojí, zda někde upadne kolečko a nebo ne. Takže za mě - jeslti bydlíte někde, kde budete chodit po lesních cestách, tak si raději kupte tank, než nějaký designový kousek, který sice vypadá pěkně, ale pak budete moct jezdit maximálně tak po obýváku.

sulemina
24. zář 2014

@ajaandilek to ani netvrdím, jen každému se nemusí líbit vše a tenhle příspěvek byl dost ubohý o zadkách a financování manželů a dívání se do zrcadla

jujatko
24. zář 2014

Tako Balilla je moc pěkný kočárek, ale upřímně - já bych 5500 za jetý kočár nedala - teda ne za polský kočár.Ale je to určitě věc názoru. Jinak bych možná doporučila - koupit nějaký bazarový tank (hlubokou korbu) a pak spíše investovat do sporťáku, který bude používat podstatně déle. Spíše koukejte na vlastnosti sporťáku než hluboké korby.

tarien
24. zář 2014

@ajaandilek Tady ještě odkaz na levnější kočárky - www.kocarky-ostrava.cz...Kočárek V-travel měly dvě známé (cca 3 roky zpět) a byly hodně spokojené. Je hodně podobný Taku, podle mně to vyrábí v jedné firmě. Já mám Tako baby haeven line 2012 a nedám na něj dopustit, je ale už dražší 🙂 I když je fakt, že teď sporťák je už těžší s malou, měla jsem u známé půjčený sporťák zn.Bebe a bylo to hodně poznat 🙂 nicméně dál trénuji fyzičku, ani u nás nejsou finance nazbyt 😉 A možnost volby aretace/bez aretace na kočárku je super 🙂 Bez aretace jezdím jen v zimě. A moc nedoporučuji houpací kočárek, děti si na to strašně rychle zvyknou, dělali jsme mezi holkami průzkum - ty co měli houpací, museli jet, aby to malé spalo a nebudilo se 🙂

frogyman159
24. zář 2014

koukam tady to tak trochu pozbývá smyslu cokoliv psát, pokud nikdo nepochopil moje předešlé slova, nikdo nepochopí nic dalšího, co zde napíšu, a házet sem smyšlená fakta a tvrdě si stát na lži jenom proto abych se ukázal, to je pod mojí úroveň i číst, natož komentovat

eliskaxox
25. zář 2014

@frogyman159 ano my jsme te vubec nepochopily. Prijdes sem napises 1 prispevek kterym urazis vetsinu ceskych zen a my te nechapeme vid? Vis co ja budu cely den sedet na svem krasnem zadku a budu premyslet nad tim co jsi napsala. Jak mam zivot extra lehky,protoze muj pritel chodi na 12cky v nepretrzitym provozu (takze dela i o vikendech a rani,nocni) a my si diky tomu muzeme dovolit koupit svemu synovi kvalitni veci.
Ja chapu ze nekdo nema moc penez a neodsuzuju ho,mamka nas vychovavala 4 deti sama takze vim o cem mluvim. Jen jsme zde zakladatelce psala ze jsou i jine moznosti nez tento opakuji PRO ME nevkusny tank

bambullkaa
25. zář 2014

Vyběr kočárku je individuální věc. Každý má jiné požadavky a jiné finanční možnosti. Paní zakladatelce tu hned několik maminek radí jaký se dá sehnat kvalitnější kočárek z bazaru za velice slušný peníz.
Víceméně je rozhodnutí na zakladatelce této diskuse jaký typ kočárku si zvolí-prostě s ním bude jezdit ona.
My jí jen můžeme poradit jaký se v dnešní době dá sehnat kočárek za příjemnou cenu. Protože víme, že je kočárků nepřeberné množštví.
Nikdo tu nikoho neuráží, jen si tu říkáme svůj názor. Od toho jsou diskuse.

terezka87
25. zář 2014

@ajaandilek zkus se podívat tady http://kocarkydeniska.mimishop.cz/ tady je kočárk hafo a za dobré ceny.

curdibilka
25. zář 2014

@frogyman159 Ano, je to sice váha za celý kočárek, ale tenhle vozíte pořád celý, protože sporták je stejný jako hluboký, jen se odepne díl u nožiček dítěte, víte, pane chytrý? Je tady spousta mamin, které nemají na vyhazovaní, ale popřemýšlí nad koupí kočáru za takový peníz. Za 5-7000 se dá koupit moc hezký lehčí kočár, který sice nebude úplně nový, ale bude kvalitnější, ovladatelnější a pro maminku, která předpokládám především bude s kočárkem jezdit, mnohem komfortnější. Upřímně říkám, že bych se bála, že mi někde v kopci upadne kolo nebo, že se kočárek po pár měsících tak rozviklá, že budu stejně kupovat jiný. Nepotřebuji utratit za kočár 20 000, ale potřebuji vědět, co ten kočár umí a jestli se chce někdo spoléhat na kočár, o kterém ví člověk prdlajs a vozit v něm dítě, prosím. Jen jsem se pousmála té váze, protože ta u jiných kombinací jde sakra níž! Má úcta, pane chytrý!

eliskaxox
25. zář 2014

Tak ja se omlouvam jsem blondata a az ted mi doslo
@frogyman159 je chlap. No jo tak to uz je mi jasny ze vam 15 kg kocarek prijde v pohode,vy s nim nebudete jezdit denodenne,sjizdet chodniky,schody,jezdit s 5 kg nakupem a 12 kg ditetem. Chudak vase zena. A mimochodem muj bratr povazuje za cest a otazku hrdosti,ze on je zivitelem rodiny.