Jaký mám vybrat sportovní kočárek? Do města i terénu

zuza1012
12. črc 2013

Ahoj holky, vím že tu je už diskuzí podobného typu spousta, některé jsou trošku staré, tak stále nevím, jaký kočárek koupit, tak snad mi poradíte. Chtěli bychom vhodný jak do města, tak i do terénu ( třeba lesní cesta, nebo do přírody na výlet- alespoň trochu odpružený), dobře ovladatelný jednou rukou, s velkým košíkem na nákup a aby se s ním dobře jezdilo ve sněhu. Nechceme úplný golfáč, spíš něco sportovnějšího. Synovi je rok a půl.
Prosím o vaše názory, který byste mi doporučily, prosím o napsání kladů a záporů. Moc díky 😉

ange_de_la_morte
13. črc 2013

Jsem teď šíleně zamilowaná do kočárku Baby Jogger City Elite - má ho kamarádka, měla jsem ho na 2 dny půjčený a nikdy už jiný kočár nechci 🙂 Je to teda sportowní kočár, i když asi by se hodil i do města, dá se jednoduše složit, lehce se s ním manipuluje, jízdní wlastnosti prostě skwělé, do terénu jsem se zatím s lepším kočárem nesetkala. Má hodně místa pro dítě , polohowatelné záda i nohy, luxusní je stříška která se dá na několik poloh hodně sklopit takže nepotřebuješ slunečník , spousta okýnek abys widěla na dítě a kryty okýnek jsou na magnetek ne na sucháš takže si newzb udíš dítě, součástí je organizátor na rukojeť, wepředu je buď madlo nebo se dá wyměnit za malý pultík, dá se uplně sundat, no těch wychytáwek je strašně moc, byla jsem z toho kočáru naprosto odwázaná ( omlouwám se za ,w,) ... jinak jsem ještě uwažowala o Peg Perego GT3 a Jané Salom Pro