Jaký máte fusak do kočárku na 15ti měsíční dítě?

bedrasska
15. lis 2011

Nevím si rady jaký mám pořídit fusak pro 15. měsíční dítě????? Nemá nekdo nějakou zkušenost.......

luciina
16. lis 2011

Taky máme Emitex a začínáme s ním druhou zimu a zatím jedinou výtku nemám. Teplej, uhlazenej 🙂 a nám nesjíždí. A tím, že je "tvrdej" vím že do něj nefouká a Eli tam má nádherný teploučko - průběžně jí to tam kontroluju 😀 zahřívám si ruce

beruskanula
16. lis 2011

@lilliaan : tusim, ze ve vyssich, ale nejsem si ted jista...

zkusim hodit dve fotky, jak je malej ve fusaku do alba Vložka pinkie v Briu🙂, az to zkouknes, dej vedit, zase maznu🙂

jj, vnitrni vlozka chodidla nezakryje, ale malej uz chodi... ale jinak na sirku mu fakt je..ja seloni bala, ze tu vlozku uz letos nebudu moct davat, ale nastesti s tim neni problem..

@luciina : 🙂 jiz zminovany lodger neni "tvrdej" a hreje luxusne, neprofoukne taky 🙂

luciina
16. lis 2011

@beruskanula každýmu vyhovuje něco jinýho 😉 mě to, že se nikde nekrabatí a je vlastně furt stejnej 🙂

beruskanula
16. lis 2011

@luciina jj, vsak jo 🙂

caramilla
16. lis 2011

My máme fusak Emitex 3v1 a jsem moc spokojená.

hojda
17. lis 2011

@weri1 Já mám v kočárku takovou frotovou podložku a po té tolik nejezdí.

petsil
17. lis 2011

Ahoj, my jsme maximálně spokojení s fusakem Exclusive Outlast (http://www.littleangel.cz/fusaky/exclusive-outl...), jezdíme už druhou zimu, je perfektní, ani nemusím malou tolik oblékat, je vždycky krásně vyhřátá.

hojda
17. lis 2011

@petsil Přesně ten máme taky, jen zelený.

weri1
17. lis 2011

@hojda my máme taky zelený, tak já tam zkusím dát tu podložku, díky za tip a je nepromokavý nebo ne?

dana3262
17. lis 2011

My mame nejaky italsky, co jsem koupila i s kocarem. Ta znacka neni znama. Vypada, ze je promokavy, ale hodne teply. Mam ale pro obe deti pod fusakem berana. Pro starsiho do sportaku mam klasickeho z ikey, jen jsem ho prorezala na ksiry a pro mimi mam tu lekarskou kozesinu, co jde i do autosedacky a da se prat a to je takovy zaklad, ze je to fakt hreje.

ined77
17. lis 2011

my máme také emitex, už po synkovi a teď se v něm hřeje malá🙂.jsem s ním spokojená 🙂 .

anehap
17. lis 2011

taky máme Emitex a maximální spokojenost - teplý, nesjíždí, prostě malá je v něm spokojená a hlavně jí není zima 🙂 Vůbec jsem s Emitexem spokojená - od zavinovaček do autosedaček, přes tenčí fusak do kočárku- v létě chladí, na podzim hřeje a naprostý hit je rukávník na kočárek, dá se sladit s barvou fusaku a tak ani mamina nemusí mít zmrzlý ruky 😉 s tím jsem opravdu spokojená 😵

hojda
17. lis 2011

@weri1 To myslím, že není, ale já jezdila ještě s nánožníkem, tak jsem to nezkoušela.

jasekd
17. lis 2011

Mame Emitex, do stareho sportaku byl dobry, ted mam tandem kocar Jane powertwin a mam trochu problem s mistem, jak tu nekdo psal, je Emitex tuzsi a trochu nepoddajny. Prece jen ta sedacka u tandem trojkolky neni moc prostorna a narvat tam do fusaku dite v zimnich botach, pak jeste nanoznik (mame Emitex univerzal de lux a velka spokojenost) da trochu zabrat 😝 S jinym fusakem ale zkusenost nemam. Teply mi prijde dostatecne, jsme na horach, chodime ven i v -10 stupnich a malymu zima nikdy nebyla 🙂 Pak jsem jeste max. spokojena s velkou Emitex taskou na kocar a rukavnik je parada, jak psala @anehap . Mame i plastenky atd, prijde mi, ze to ma firma dobre vychytany , i ty univerzalni vyrobky, a jsou levnejsi nez originaly. To, ze fusak jde min stahnout kolem hlavicky nez jine, co jsem videla na obrazcich, je ale taky pravda. Pro mimino mi to trosku vadilo, pro vetsiho ne, nemam v planu ho tam balit celeho i s rukama, v tandemu stejne lezet nemuze, cili spat v tom nebude. Spis resim, co s malou, chtelo by to prave nejaky mekci a poddajnejsi, aby sel dobre utahnout a dobre se do male zadni sedacky vesel. Zatim je ve vlozne tasce a malem fusacku, ze kteryho ale brzo vyroste.

ija1
17. lis 2011

@jasekd - ja mam krome Emitexu do golfek, tak ve sportaku mam Aesthetics 3v1, a musim rict ze je poddanejsi, takovej vylozene hebouckej, mekkouckej, krasne se da zmacknout............. a vzory jsou taky krasny, akorat je cenove trosku drazsi..........

lilliaan
17. lis 2011

Ak by mala niektora maminka zaujem o univerzalny rukavnik na kocarek (zvonku cierny, vnutri teply zeleny flauš), uplne novy, zabaleny, nepouzity (mame 2x), nech mi napise do IP, poslem foto na mail 😉

bedrasska
autor
17. lis 2011

holky super za bezva rady a plno příspěvků musím to promyslet jaky fusak koupím, byla jsem rozhodnutá pro Emitex ale teď zkouknu i jiný fusaky................. 😉

jmisa
18. lis 2011

Já jsem měla fusak Eisbärchen, byl super, ale loňskou zimu už jsem ho ani nepoužívala, protože syn chodil od 10 měsíců a od té doby v kočáře moc nenaseděl. Takže jsem ho stejně musela v zimě oblíkat tak, aby mohl chodit, tudíž mi pak stačil nánožník a ve větších mrazech ještě deka na nožičky.
Ve sněhu jsme jezdili se sáňkama nebo bobama, kdo by se dřel s kočárem.

Jinak ten Eisbärchen jsem dala jako do sporťáku, tak se mi vlezl do golfek.
Pokud je dítě zdatný chodec, tak bych se tím ale nezatěžovala.

jennyska
16. říj 2013

Ahoj Maminky,

na Modrém koníkovi si všechny těhulky, maminky a snažilky společně vytváříme knihovničku pojmů a zkušeností kolem všeho mateřského 🙂

Dnes v ní přibyl i článek na téma Fusaky a proto bych Vás ráda poprosila, zda byste mohly své zkušenosti s fusaky (jaká značka, cena, materiál, kvalita atd.) napsat k článku https://www.modrykonik.cz/fusaky .

Některé maminky mohou shánět informace o fusacích, jejich využití, popř. kolik je dobré si jich pořídit pro dítě a na jaké období atd. a vy jim s tím můžete velmi pomoci 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

scai
3. črc 2014

@hojda obnovuju téma 🙂 sháním fusak, mám lodger a už mi nevyhovuje. Je fajn na malé dítě, na větší chodící mi příjde na nic. Koukám, žes doporučovala outlast. Prosímtě, do jakého věku si myslíš, že jde tak používat? Holka bude mít v říjnu 2. Tak se bojím, že by byl už malý.

A co ostatní, jaký fusak máte nad dva roky?
Zvažuju ještě kaiser 😉

scai
3. črc 2014

Emitex jsem měla na první holku a nic moc. Na mimi ok, pak ale klouzal dolů když seděla a teda byl hodně prkenný, tvrdý a špatně se tam tvaroval. Takže ten už nechci. I když to odepínání u nožižeč a šusták dole měl udělaný dobře.

hojda
3. črc 2014

@scai Malý nebude, vejde se do něj naše ještě tuto zimu a to jí budou 3 roky. Loger je opravdu pro miminka a pak sjem měla klasický TEutonia a do toho by se taky vešla, ale už necháme jen golfky jako hodně záložní, tak nechávám fusek jen jeden a to ten z Dita.

scai
3. črc 2014

@hojda a dá se nějak přidělat nahoře do kočáru něčím aby nesjížděl? Nebo nesjíždí? Ten emitex mi hrozně klouzal? Bětuš je vcelku malá, takže teda když vaše dítě to bude mít ve třech letech, měla by mít i ona ok 🙂

xmarg04
3. črc 2014

@scai Doporucuju Kaisera - super udelanej, dost dlouhej i pro triletaka, teplej a s odepinacim prostorem na boty. Za nas parada...😉

hojda
3. črc 2014

@scai Já měla froté podložku a na ní nesjížděl, tohle měl super vymyšlené ten od Teutonia, ten se nehnul z místa, takže jedině tam našít něco podobného

barinkas
3. črc 2014

fusak na dva roky žádný 😀 si nějak nedovedu představit, že bych malou v tomto věku ještě vozila v kočáru 🙂 Malá má 2 roky za měsíc, v kočáru byla naposledy nějak v roce a půl. Od té doby tu jen stojí. Už vůbec ne ve 3 letech... Ale tak u někoho se to asi využije, u nás prostě ne. Jsme se teď vrátili z Chorvatska a taky jsme tam byli bez kočáru 🙂

hojda
3. črc 2014

@scai Ten z Dita vyhrál i cenu na veletrhu, navíc ta termoregulace je fakt super, větší dítě už budeš mít stejně v kombinéze, aby mohlo běhat venku, takže když ho dáš takhle navlečené do teplého fusaku, tak ho budeš ždímat, to u Dity nehrozí.

loafeer
3. črc 2014

My měli normálně fusak od emitexu ten kombi, v pohodě se tam vešel, měl nožičky v teple 15měs mu bylo v lednu a úplná pohoda

hojda
3. črc 2014

@barinkas Tak když třeba jezdíš do školky pro starší dítě a mladší ti v tu dobu spí, tak ten kočárek a fusak ještě využiješ.

scai
3. črc 2014

@hojda taky myslím, že ještě využiju. Malou zatím kočárek baví. A v zimě když někam půjdu, jít pěšky, to je pak doba.... takhle kočár to jistí. Já chci koupit právě už použitý, at už na tom moc netratím
A tak teda dá se nějak přidělat ke kočáru nebo ne? Nebo drží jen na těch pásech?