Jaký poradíte sportovní kočárek? Do 4500 Kč

pejtho
23. kvě 2013

Dobrý den, maminky, vybíráme sportovní kočárek pro naší holčičku, které je nyní 7 měsíců.
Máme cenový limit max. 4.500 Kč. Raději bych dala přednost novému kočárku, než před nákupem bazarového. Hluboký kočárek jsme měli z druhé ruky a ráda bych si někdy dopřála i nový kočárek 🙂
Mám pár podmínek, které musí kočárek splňovat:
Spojená rukojeť
Přehazovací rukojeť - není úplně podmínka, ale byla bych za ní ráda
Možnost polohování do úplného lehu
Dostatečně zastiňující stříška
Kolečka veliká tak, abychom v zimě mohli pohodlně projet i sněhem

Měla jsem vybraný kočárek Pierre Cardin Coster (viz foto), ale bohužel se přestal vyrábět a v obchodech jsou už poslední doprodeje a většinou barev, ze kterých nejsem úplně odvázaná. Pokud jiný neseženeme, tak sáhnu po něm, ale ráda bych se ještě po nějakých mrkla a rozhodla.

Děkuji za vaše rady a tipy!

cenichmat
23. kvě 2013

Tak skoro úplně stejný, jako vámi vybraný je Zopa Fusion, jen nemá přehazovací rukojeť. A je i v této kráásné tmavě červené barvě. Teď na jaře jsme ho pořizovali a jsem docela spokojená, malá tam má dost místa a vejde se tam v pohodě i v zimě s fusakem. Jen ta stříška až tak nestíní, je třeba dokoupit clonu nebo slunečník, ale to mají stejné asi všechny sporťáky v této cenové kategorii 😒

veruska007
23. kvě 2013

Jj, Zopa fusion máme už 3 roky, jezdíme s druhým dítkem a dobrý. Ke kočárku máme slunečník 😉. Kolečka super, akorát 2 negativa: když dítě leží, je těžko dostupný košík a ty pacičky na polohování nožiček nejsou moc bytelné. Nicméně my jsme nepolohovali, nechali jsme zvednuté.

jetynka
23. kvě 2013

Jestli můžu poradit, nekupuj značku piere cardin, největší zmetek který jsem zažila, měli jsme sporťák a po půlroce ježdění byl na odpis. my měli baby desing walker s velkými koly a vydržel mi na dvě děti 🙂 a cena okolo 3tis. a teď máme zopa fusion ale golfové hole a velká spokojenost 🙂

iluss
23. kvě 2013

Také máme sporťák Zopa Fusion a naprostá spokojenost! 🙂 A také jsem ho viděla v této barevné kombinaci vínová-černá a vypadá naprosto bezvadně. Jelikož máme kluka, tak jsme pořídili tu zeleno-černou variantu, ale mít holčičku, tak jdu do té vínové 😉

benjik
23. kvě 2013

co babypoint fortunu?
@jetynka teda neměli jste třečba jen smůlu na kus,já měla dvakrát PC a vydržel dlouho