Jaký pořídit kočárek? Skladný, něco jako golfky

yagga
23. pro 2013

Ahoj potřebovala bych poradit. Čekám druhé mimi a chtěla bych pořídit jiný kočárek. Přemýšlela jsem i o golfkach je mnoho kočárků něco mezi golfkama a sporťákem. Podmínky, skladnost po složení, jednoduchost skládání. Jednoduchá manipulace,zvládání obrubníku apod. Bídumít druhé běhací dítě tak aby byl ovladatelný jednou rukou a stabilní. Pak nejlépe spojená rukojeť lépe se ovládá a aby rukojeť byla dost vysoká manžel má přes 180 cm. Aby se dal polohovat do lehu. Možnost vložení tašky na miminko nebo eventuelně přendání hluboké korbičky. A při položení do lehu aby nebyl problém s narážením koleny do té položené části špatná zkušenost s golfkama. A raději čtyřkolka. Ráda bych jeden kočárek na vše a aby nebyl moc drahý. Přijde mi že dnes má každý kočárek něco ale žádný vše co bych chtěla. Koukala jsem po značce britax,ale nejsem si jistá. Děkuji za všechny rady.

zlatelevizeedna
23. pro 2013

@yagga mrkni na značku Baby Jogger

letalnica
23. pro 2013

Ahoj, máme Valco Baby Snap 4 a jsem moc spokojená. Váží jen 6 kg, má spojenou rukojeť, polohování zad a myslím, že tam jde i vložná taška. Je to čtyřkolka, přední otočné s aretací.

blahova_andrea
23. pro 2013

@letalnica my máme valco zee jako "golfky". podle videa na youtube by se měla dát k tomu koupit i hluboká korbička

https://www.youtube.com/watch?v=QWDNgZKEmSk
letalnica
23. pro 2013

Jo, já vím, že Valco má i jiný typy, jen jsem je moc nestudovala, pro nás je Snap ideální 🙂

blahova_andrea
23. pro 2013

@letalnica u nás neprošel, ale už si nepamatuju přesně proč, ale líbí se mi 😉

aajda
23. pro 2013

Britax B-Motion, má i nafukovací kola. Jediné jeho mínus je, že sporťák nejde do protisměru. U prvního dítěte by mi to vadilo, teď u druhého už tolik neřeším. Jinak jsem zatím na žádný problém nepřišla. Dá se na něj nacvaknout korba, která trochu změní těžiště, tím pádem i krapet zhorší manipulovatelnost, ale i tak to s ním šlo dobře i jednoruč.

yagga
autor
23. pro 2013

Ahoj všem moc děkuji,hned jdu studovat a eventuelně se ještě dozeptám. Jste zlaté.

loafeer
23. pro 2013

Valco snap. Jsem s ním naprosto spokojená. S kalsickýma gofkama se nedá vůbec porovnat

yagga
autor
25. pro 2013

Ahoj tak valco zee se nejspíš už špatně shání. Na internetu jsem našla jen jeden obchod kde ho mají. A nevím kde bych ho okoukla na živo. A snap nemá polohovatelné nožičky. Tak nějak nevím. Koukala jsem na bazaru,ale zee jsem našla jen jeden.
Baby joger je cenově o dost výše,ale nějaké extra to vidět není.Takže ten vynechávám a britax motion asi také nemá polohovací nožky... Takže zatím asi nic,když už by něco vyhovovalo tím myšleno zee tak je hodně špatně dostupný. Ach jo.

evicttas
23. srp 2014

@aajda ahojky, prosím tě, ty jsi měla i korbičku? dáš mi víc info? uvažuju, že ho koupíme, celou trojkombinaci 🙂

blahova_andrea
23. srp 2014

@yagga to je divný, že by se špatně sháněl nový, je to poměrně novinka, takže spíš se špatně shání použitý 😅 u snapu se nožičky ofiko polohovat nedají, ale maminky ho hodně kupují a přišly už na spoustu fíglů, jak polohovat 😉 tomu zee je hooooodně podobný bebe beni izzy 😉 třeba ti to pomůže

aajda
24. srp 2014

@evicttas Ano, i korbičku, koupila jsem ji teda bazarovou. Ta korbička je trochu vratká - když v ní není mimčo, tak se s ní dá celkem houpat 😕 Ale jak je zatížená, tak sedí dobře. Na první mimčo jsem měla Dorjana, to je samozřejmě jiná korba, ale druhý měl při narození 4kg a v korbě byl celkem dlouho, do 10m myslím, ke konci i s fusakem. Ta manipulovatelnost - se sporťákem je to mnohem mnohem lepší. Ale i s korbou se dal řídit jednou rukou a druhou rukou vést druhé dítko.
Na tom kočáru je naprosto úžasné to skládání. Je hodně prostorný, má pořádnou boudu, fakt to byla super koupě, jsem z něj nadšená.
Jediné pro mě opravdové mínus je to polohování nožiček, kvůli tomu jsem ho málem nekoupila, ale chlapeček je celkem kousek a i dneska, když mu vyboulím ten podnožník, tak vyboulený drží a jeho nohy i s botama unese.

evicttas
25. srp 2014

@aajda ahojky, tak to jsem ráda 🙂 takže říkáš, jezdí dobře, nevybočuje doleva, doprava, nebo tak? asi jdu teda do něho!!!

aajda
25. srp 2014

@evicttas Maximální spokojenost. Občas s ním chodím i běhat do lesa a na polňačku a taky zvládá. A ještě jsem ale zapomněla napsat jedno maličké mínus - nejde úplně do kolmého sedu, pořád je to takový sedo-leh. Prý je na to nějaký fígl, ještě jsem nekoumala, Lukáš mi stejně většinou visí na madle a odmítá se opřít.

mischali
25. srp 2014
mercedesse
25. srp 2014

Za mě Britax B*motion. Ale mám ho až jako sportak. Hluboký jsem měla jiný.

evicttas
25. srp 2014

@aajda supr, díky moc!!!