Jaký sourozenecký nebo dvojčátkový kočárek?

saminomimino
7. pro 2011

Tak v první řadě,co je lepší pro děti od sebe 14 měsíců,co je praktičtější,za sebou nebo vedle sebe??
Jaký jste měli vy ,vyhovoval Vám???já potřebuji aby na něj šla korbička na miminko aby sportovní sedačky byly polohovatelné aby byl i do terénu aby byl skladný a lehký a samozřejmě cenově přijatelný,na trhu je jich dost,ale ráda uslyším vaše zkušennosti,co se vám osvědčilo a co naopak určitě ne!!
Moc moc předem díky 😵 😵 😵

saminomimino
autor
8. pro 2011

@dlabinecka já mám právě u toho wolkeru strach z té šířky,třeba k nám do DM sotva vjedu jedním kočárek 😒 a taky ta cena zatím jsem nejlevnější našla za 9 tis 😒

dlabinecka
8. pro 2011

@saminomimino chce to hledat, no... je pravda, že já s kočárem po krámech nejezdím. šířka je opravdu těch 76cm, užší to už udělat prostě nejde. já si zase nedokážu předstzavit mít Elišku metr před sebou -my si cestou povídáme 🙂

adelka89
8. pro 2011

@saminomimino uz nevim presne musela bych se mrknout do papiru, kupovali jsme ho na etapy prvne zakladni verzi pak korbu a nakonec jeste jednu sportovni sedacku. Vysel nas neco kolem 15.000

saminomimino
autor
8. pro 2011

@adelka89 díky,jj taky to budeme kupovat na etapy 😉

jasekd
8. pro 2011

@saminomimino mam taky jane powertwin jako @majatob . Deti mam po roce a kluk je motoricky pozadu, takze byl trochu problem s tim, ze ta predni sedacka nejde do lehu, ted uz OK, chodime ven mimo jeho spani a kdyz je jo hotovej, usne i vepredu. Nebo jsem mela holku v Manduce a jeho dala dozadu, ale usnul tam asi 2x, uz eni na spani v kocarku zvyklej, neusne ani v mono kocaru. Tandem je pro rodice pohodlnejsi , pro deti asi kocar vedle sebe. Ja bydlim v panelaku, dostanu se do vytahu, projedu dverma, do kramu, v nouzi vyndam starsi dite a kocar s miminem (ktere ted ma s oblecenim 8 kg) vynesu i dve patra. Kocar je jednak sam o sobe lehkej a taky jde dobre chytnout. Je krasne ovladatelnej. Ten pegperego zda se mi teda ovladatelnej blbe, ale nazivo jsem ho nevidela. jsem zastance klasickych 4kolek nejlip houpacich, ale u tandemu ocenuju trojkolku se zatacecim aretovatelnym kolem. Nafukovaci kola zvysuji pohodli, rucni brzda u tandemu pro me nutnost (nalozeny ma az 40 kg), nevyhovuje mi mala podnozka u predni sedacky, holt trojkolka, a je to kocar spis pro mensi lidi (ale mam starsi model, mozna u novejsiho je ta rukovet polohovatelna lip). Jinak si myslim, ze korbicka je zbytecna, vyresi to vlozna taska, ale ja k tomu nemam ani autosedacku.