Jaký sporťák jde do úplného lehu a je pohodlný?

miajolie
2. črc 2012

Nevím si rady, malá se mě nevejde pomalu do kočárku a jsou jí teprve čtyři měsíce, chtěla bych pořídit na zimu tedy sporták čtyřkolku s nafukovacíma kolečkama, ale nejvíc řeším , aby šel do úplného lehu.
prosím o nějaký typ a zkušenosti. díky Lada 🙂

dlabinecka
2. črc 2012

Já si teda osobně myslím, že do uplného lehu jde většina sporátků. těch, které nejdou je spíš menšina...

madormi
2. črc 2012

na zimu jí bude už víc jak půlroku, já jsem absolutně nadšená z bria go,ale ten do ronva nejde, prý do lehu jde teutonia, ale některé maminky si stěžovali,že je malá, pak jde lehu jané slalom a je prostorný, a většina polských kočárů jde do lehu, měla jsem kajtex a ten šel zcela do rovnaa má obrovksou korbu, tam moje malá byla do 7 měs a měla stále spousty místa, jen dál už tam bých nechtěla

mirunda
2. črc 2012

Do uplného lehu jde Danny Sport, ale jízda s ním je strašná, pro mě to je nekvalitní polský kočár.. teď mám Mutsy, výbornej kočárek, ale bohužel nejde do úplného lehu, je to tak 170° - nechápu proč to nedotáhli na 180° 🙂

timbouctou
2. črc 2012

ahoj, my byli moc spokojeni s Chiccem CT04, nejde úplně dorovna, ale je to maličký zlom, ležení je pohodlné, taky tak těch 170 °, v autosedačce to je mnohem horší. A klukům se tam dobře spinkalo 🙂 Navíc má velká kola na golfky a jde s ním chodit i v terénu. Akorát nejsou nafukovací. Ale dobrá je i Inglesina, taky vyzkoušená. A ta jde při velkém mrazu natočit korbou zády ke směru jízdy, maminky s dětmi, které mají špatné dýchání to ocení.

hojda
2. črc 2012

Teutonka mercedes mezi kočárky, do úplného lehu jich moc nejde.

karmenta
2. črc 2012

Máme Quatro Monza a maximální spokojenost. Jde dát do lehu, velmi prostorný, velký nákupní košík, dobře ovladatelný.

gabin6
2. črc 2012

ahoj,my jsme měli HAUCK Chicago Air (fotky na mém bazárku) a úplná spokojenost! Nafukovací kola, prostorný, dobře ovladatelný jak ve sněhu, tak i v lese a samosebou úplný leh! 🙂

melca
2. črc 2012

Dorjan Danny Sport 2010. Máme ho a jsme spokojení,ale každýmu nesedí,tak jako mě by neseděl jiný pidi kočár,co je spíš jen na ozdobu,než na pohodlí mimča 😉

kami1984
2. črc 2012

Mám baby Jogger City Mini,uzasna zalezitost,skladny,lehky,jde do uplneho lehu, je to takovy hybrid mezi golfkami a sportakem.

kotatko
2. črc 2012

Quiny Freestyle 4XL, já měla 3XL - trojkolku a byla úžasná.

satyyy
2. črc 2012

Teutonka mozna mercedes mezi kocarkama je, ale ja uz bych do ni asi nesla ... do uplnyho lehu teda jde, to byla velka vyhoda, protoze malej se mi do korbicky nevesel uz ve trech mesicich s fusakem ... ale on se mi poradne nevesel do sportaku uz v roce 😅 ... je fakt, ze malej je trochu prerostlej, ale i tak jsem cekala, ze mi tam vydrzi trochu dyl ...
ale ano, Teutonka do uplnyho lehu jde

jaa
2. črc 2012

Podle norem by kočárek do úplného lehu jít neměl .Max by mělo být těch 170.Jinak hrozí,že dítko při sjíždění z chodníku sklouzne skrz boudu na zem.. 😒 Jinak,velký a prostorný sport,je gesslein F4,F6 a F2.F2 je teda tzv kolébka.98cm Pak je velký Cam Cortina a stejně tak bude asi i ta nová 4 kolová verze.Taktéž 98cm a Bumberlite.

aideen
2. črc 2012

Do úplného lehu jde i můj kočárek - espiro gtx. Proti sklouznutí dítěte jak píše jaa je tam zábrana, která je na druky a jde oddělat, až už dítko spát v kočárku nebude chtít 🙂 Já jsem s kočárem spokojená 🙂

katka_21
3. črc 2012

@miajolie Zcela do lehu jde také sportovní kočárek Valco Baby Zee, nemá sice nafukovací kolečka (jak uvádíte v požadavcích), ale v zimě se s ním jezdí v podstatě bez větších problémů - přední kolečka nejsou zdvojená a dají se zaaretovat.

ined77
3. črc 2012

Já mám Baby design Sprint, a jsem naprosto spokojená. do lehu jde, má nastavitelné 3 polohy,cena super, skladný, lehký - 8,5 kg, složený za tři vteřiny, stejně tak rozložený.Přední kola jdou zaaretovat.
Akorát teda nemá nafukovací kola....za což já jsem ráda, na defekt mám neuvěřitelné štěstí 😅 .
http://www.babydracek.com/zbozi/3173-baby-desig...

tobisacek
3. črc 2012

my měli jané, ale teda trojkolku, líbila se mi víc😉 malý šel do sporťáku přesně v půl roce a úplně v poho, jde hodně dolehu a je taky dost prostorný, že ve dvou a půl letech tam má ještě veget😉 co vím, tak třeba casualy jdou do lehu míň☹

handm
3. črc 2012

Já měla/mám Cam Cortina, Xtris Evolution a jde do lehu a je obří - jak korba, tak sporták!🙂🙂 Jsem s tím kočárem moooc spokojená!🙂

pavcza
3. črc 2012

Když jsem sháněla sporťák do úplného lehu a ještě k tomu otočný, tak mi v krámu řekli, že takový neexistuje 😀 A ten leh mi řekli důvod, jak píše @jaa že sporťák musí mít sklon, aby mimi nevypadlo. Přesto jsou kočárky s úplným lehem, já nakonec zvolila X-landera XQ, leh není úplně rovný, ale řekla bych, že dostačující, malý do něj šel v 6 měsících a neměla jsem výčitky oproti původnímu staršímu kočárku, kde to byl spíše polosed

elana
3. črc 2012

já mám otočný (přehazovací rukojeť i možnost posazení sportovní sedačky po nebo proti směru jízdy) a zároveň jde do úplnýho lehu, takže @pavcza v Tvém obchodě neměli správné informace 🙂 Je to Hartan Topline S.