Jaký sporťák pro holčičku starou 5 měsíců?

krbeckova
26. říj 2013

Maminky už jsem zoufalá, poraďte mi prosím jaký sporťáček koupit pro naši prdelku. Teď máme 5měsíců a s fusakem se do hluboké korbičky už nevejdeme. Hledám na internetu už hrozně dlouho a už si prostě nevím rady. Chtěla bych nějaký za přijatelnou - nikoli přemrštěnou cenu, hlavně aby měl nánožník a otočná - nejlépe nafukovací kolečka, přece jen potřebuji projet různým terénem. Děkuji 🙂

lindafr
27. říj 2013

Já ho teda nemám, ale co třeba TAKO Laret?

hojda
27. říj 2013

Já bych koupila bazarovou Teutonku, kvalitní kočárek, kvalitní potahy, vypadají stále jako nové, sporťák jde úplně do lehu,takže do něj můžeš dát i větší dítko i s fusakem, případně se dokoupí vložná taška nebo jen prodlužovací díl a tím vznikne megavelká ložná plocha. Nafukovací kola nemá (ale jdou dokoupit, nebo koupit bazárková s těmi koly), ale má super odpružení, takže je vůbec nepotřebuješ a navíc ti odpádá jejich údržba (věčné dofukování a případné propíchnutí). Přeju šťastnou ruku.

krbeckova
autor
27. říj 2013

TAKO Laret- to je ale trojkombinace že? Koukala jsem na Peg Pérego Book, líbí se mi v černé barvě, ale prodávají ho bez nánožníku a originál nánožník snad ani nevyrábějí. A není k němu ani taška.

hojda
27. říj 2013

@krbeckova Nánožníky u Peg Perega bývají hrozně malé, já mám od nich golfky a prodavačky mi radila koupit variantu bez nánožníku, tak třeba je to stejné i u Book. Mají dvě varianta s nánožníkem a bez, každopádně okouknout velikost.

krbeckova
autor
27. říj 2013

Ano viděla jse, ale varianta s nánožníkem je vždy dvoubarevná, raději bych jednobarevnou kombinaci. Nevíte jaká jsou ta kolečka? Nerachtají? Přece jen bych chtěla,aby mi kočárek vydržel alespoň do Natálky dvou let, tak aby se příliš neojezdila. Udělala jsem velkou chybu,že jsem si koupila pouze hlubokou korbičku, myslela jsem,že sporťáček snadno seženu, bohužel jsem se zmýlila.

pppxx
27. říj 2013

Ja bych sla do nejakeho BabyJogger, jsou to super kvalitni kocarky a vydrzi az do konce kocaroveho obdobi 😉

krbeckova
autor
29. říj 2013

Máte zkušenosti s kočárky Prampol Zebra, Prampol Gazella nebo Babetto Nico?

petrusew
29. říj 2013

a nebo Jané já osobně mám slalomka a nedám na něj dopustit. Velký, prostorný, lehký a neskutečně ovladatelný. Nafukovací kolečka otočné s aretací...

adelka21h
31. říj 2013

Ja mam maxi-cosi mura 3 a jsem spokojena. Jde polohovat az do lehu. Jde dat po i proti smeru jizdy, neni tesky, je sirsi a ja i mala jsme spokojene. 🙂

adelka21h
31. říj 2013

@krbeckova pramlol zebra byl mu favorit, ale co jsem cetla recenze, tak jsem si ho nakonec nekoupila jinisi ho chvali, dalsi nadávají za laciný pouzity materiál na kočárku a skoro kazda tam psala, že po chvili musela provazkama pritahovat to jak simimco dava nozicky, zese jim to vynklalo. Tak nevim :/

krbeckova
autor
1. lis 2013

A jak se vám jezdí s trojkolkama? Mátě vyzkoušené různé terény - hlavně sníh? Přijde mi,že je hrozný problém sehnat sporťák,který má fusak dostatečně hluboký/vysoký, aby zakryl i miminko v lehu :(

loafeer
1. lis 2013

A co x lander? ja s nim projezdila zimu- je to tankodrom

bambullkaa
28. lis 2013

Já mám Peg-Pérego Book 2013 Completo Stone http://www.babystar.cz/book-completo-stone-2013... a jsem s ním spokojená. Má XXL stříšku která v létě chrání před sluncem a spolu s nánožníkem v zimě chrání před větrem a chladem. Jde do úplného lehu což je super a má dobrej přístup do nákupního koše. Dokoupila jsem si ke kočárku tašku na rukojeť Peg-Pérego Borsa Stone je veliká a prostorná. Book je velice skladnej. Kolečka neřachtají-veliká výhoda oproti jiným kočárkům. Takže za mě veliká spokojenost a myslím, že se jim Book velice povedl. Posílám ti odkaz na kolekci 2014. Je to embosovaná řada a moc pěkný barvičky 😉 http://www.babystar.cz/book-completo-galaxy-201..., http://www.babystar.cz/book-completo-agata-2014... Ty se mi líbí asi nejvíc 🙂