Jaký sportovní kočárek pořídit?

johanne
8. bře 2014

Ahoj holky,
pořát ležím v internetovejch obchodech apod. a hledám, jakej nejlepčí kočárek pořídit. Mám skoro 2 letého synka a chci kočárek s nafukovacíma kolama, asi spíš trojkolku, větší kolečka, hlavně brzdu i na ruce, abych mohla s ním běhat i na in-linech lítat, aby zvládl i menší terén- hlinitá cesta a občas kámen. cena tak do 10. tisíc. Máte nějaký zkušenosti s kočárkem, jakej bych potřebovala? Zatím fakt nevím. Chci, aby vydržel, byl robustní, pěknej .. Dokonalej na sport 🙂 Díky za nápady a rady, zkušenosti 🙂

madormi
8. bře 2014

Sla bych jednoznacne do baby joggera napr summit 🙂

ange_de_la_morte
8. bře 2014

@madormi : nejsem si jistá jestli se dá Baby Jogger koupit do 10 tisíc s wýbawou 😒 já bych wolila Baby Jogger City Ellite ale ten je určitě wíc jak 10 tisíc, wychází kolem 14 , ale je to podle mně naprosto nejlepší kočár 🙂

madormi
8. bře 2014

@ange_de_la_morte to do deseti tis jsem prehledla 🙂. Da se za tucenu objednat z Uk myslim

maruja
8. bře 2014

taky bych doporučila baby jogger a pokud ti nevadí bazarovej, tak jasná volba 😉

ange_de_la_morte
8. bře 2014

@madormi : fakt ? no teď už další kočár kupowat nebudem, ale na druhé zlomíl manžela 🙂

tercie
8. bře 2014

Já teď kupuju gesslein S4 buggy, už se nemůžu dočkat. V nabídce je i trojkolka, ale teď nevím název... tak jsem mrkla a je to S3 překvapivě 😀 Já budu mít z německa novej za 280E, na kolik vyjde ta trojkolka ale nevím...
http://www.gesslein.de/buggy-s3.html

kacka.l
8. bře 2014

baby jogger elite nebo summit.

gepe
9. bře 2014

My budeme kupovat B.O.B Revolution SE, je to all terrein kocarek, vcetne na sport.

johanne
autor
9. bře 2014

Díky moc holky, jo, měla jsme tu cenu přesnit, myslela jsme i 10 tis. za bazarovej, nezáleží mi až tak na tom, aby byl kočátek novej, ale hlavně kvalitní a super na brusle i do terénu, takže za tuhle cenu určo klidně bazarovej 🙂 díky moc, mrknu na všechny, o kterých mluvíte 🙂

johanne
autor
9. bře 2014

Tyjo koukla jsem na všechny a asi nejvíc s emi líbí baby jogger elite, vzhledově, v černé verzi, i cenově, i tím, co umí- ruční brzda, ty kola, polohy... vypadá super!

mar8
5. dub 2014

taky u mě asi taky vyhrává ten Baby jogger elite, líbí se mi ten denim

luciekrasna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz