Jaký sportovní kočárek? Prostorný, 4 kola, do terénu

petrasd
17. srp 2013

Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti. Hledám sportovní kočárek, který by byl dostatečně prostorný a pro mimi pohodlný, měl čtyři kola (tříkolku nechci), byl i do terénu, protože mám mimi, které ještě nesedí, tak aby se dal úplně položit, aby v lehu nepodfukovala bouda a taky aby měl možnost buď přehození rukojeti nebo otočení sedačky. Nevím, jestli nejsem moc náročná 🙂. Za všechny názory budu moc vděčná. Díky.

evcounek
17. srp 2013

My mame V-cross a jsme moc spokojeni. Je to 4kolka a Luky v ni byl moc spokojeny. Kocarek byl kupovany jako trojkombinace. Letos v listopadu bude kocarek opet vyuzit 😀
Je to polska vyroba, ale my byli spokojeni jak s hlubokou korbou tak se sportakem.

terinda
17. srp 2013

Další dobrý polák je Dorjan Danny Sport.

prajzula
17. srp 2013
japona
17. srp 2013

Hartan Racer GT. Čtyřkolka, je terénní, odpružená, nemá nafukovací kola, takže sr nedá píchnout. Sedačka jde do úplného lehu, dá se otočit po/proti směru jízdy. Bouda je velká, dá se přetáhnout až dopředu; v letní variantě lze sundat zadní část, takže se dítě neupeče.

diniki
17. srp 2013

Hezky popsala výběr kočárku jedna maminka:
http://hananadovolene.blogspot.cz/2013/06/vyber...

elana
17. srp 2013

Hartan Topline X, to je pravý čtyřkolový kočárek a výhody obecně Hartanů popsala @japona. Já mám Topline S, taky splňuje vše, co chceš, akorát má přední kolečka menší-otočná. Oni se liší jen podvozkem, sedačka je vždy stejná. Sedačka jde posadit po nebo proti směrně u všech, to je samozřejmost, přehazovací rukojeť jako takovou mají tuším jen ty Topliny.

michelle1
20. srp 2013

Já měla Firkon Verano, nafukovací velká kola, do terénu super 🙂 Mrkni ke mě do inzerátu.

rosesarah
20. srp 2013

Super je Quatro Rally s přehazovací rukojetí

mircisek
20. srp 2013

Patron Bohemia Apollon Allux. Máme ho už pro třetí dítě, nevybledlý, projeli jsme hodně velký terény a kluci byli velicí.