Jaký vybrat golfový kočárek pro dítko 1,5 roku staré?

mamino__mimino
10. bře 2014

Ahoj holky, ženy, dámy, madam 🙂
nevím si rady s výběrem kočárku pro malého, chceme přejít z klasického kočárku na nějaký sportovnější menší pohodlnější útulnější golfáč. Poradíte prosím?
Co jsem se pokoukávala, tak se mi líbí docela tyto:

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Babyd...

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Babyp...

Co na ně říkáte? V cenové relaci tak do 3 000 Kč, takže levnější no 😅
Popřípadě máte nějaký jiný odzkoušený kočárek?

Ještě jsem slyšela o nějakém kočárku TORINO, ale neviděla, máte někdo zkušenost?

Děkuji moc za rady

lasirena
10. bře 2014

Taky bych potřebovala v tomhle poradit 🙂

yagga
11. bře 2014

Ono záleží na tom co od kočárku očekáváš. Já mám kočárek valco snap je trochu dražší než udáváš zamýšlenou investici,aké pro mě je super. Je to něco mezi sporťákem a golfkama,jé skladnej a lehounkej. Jestli mohu radit zajdi si do obchodu a pořádně si tam ty kočárky osahej a na vše se přeptej. I malýho si ven sebou ať vidíš jak se mu v něm sedí a líbí. S vybranými kočárky zkušenost nemám,ale já nechtěla zdvojená kolečka...

limpopocz
11. bře 2014

Dobrý den, možná se Vám bude zamlouvat nějaký sportovní kočárek z naší nabídky... Kukněte na naše stránky.

lasirena
11. bře 2014

@yagga Ten Valco snap 4 mi už jedna maminka doporučovala. Přemýšlím nad ním, ale je zajímavé, on není vysloveně golfový kočárek i když má nízkou váhu... co teda mi na něm za tu cenu chybí je, že nemá polohovatelnou opěrku nohou, to pak když dáš dítko spát tak mu visí nožičky??

mamino__mimino
autor
11. bře 2014

Ještě mi kámoška doporučila tento:

http://mujandilek.cz/zbozicz/44398-caretero-spa...

a tento:

http://www.limpopo.cz/hracky/golfky-s-nanoznike...

Má někdo zkušenost????

Díky díky 😉

lasirena
11. bře 2014

@mamino__mimino Já teda zkušenosti nemám, ale pro mě je rozhodující i nosnost, do 15kg mi přijde dost málo (dcerka má sice teď v roku jen 8,5kg) a taky váha golfek, chtěla bych do 8kg max.

yagga
11. bře 2014

@lasirena mě malej v kočárku zatím nespal,ale můžeš si koupit kus popruhoviny nebo ten popruh co je u kočárku na nošení odepnout a prostrčit otvorem pro pás co je mezi nozickama a jednu čast přes madlo a druhou pod tou části na nožičky a spojit a máš nožky zvednutý . Je k tomu diskuze na emiminu i s fotkama. A ještě ta část pod nozickama jakoby část košíku se dá vyboulit a taky nožky lehce nadzvedne,ale jak dlouho by tohle fungovalo při častém používání nevím. Jestli máš ještě nějaký dotaz ptej se.

lasirena
11. bře 2014

@yagga A jak se ti s ním jezdí? zabírá moc místa v autě? Protože on se asi sklápí na sebe ne jako deštník viď?

yagga
11. bře 2014

Na složení je z něj placka. Takže místo trochu zabere,ale dají se dát věci i na něj díky tomu že je placatý. A jezdí se mi s ním suprově,má větší kolečka takže zvládne i mírný terén obrubníky taky dobře je pěkně vyvážený a má dostatečně vysokou rukojeť manžel si nemůže vynachválit,ten je z něj nadšenej oproti minulým golfkam. Ale to je můj názor,máme ho chvíli někdo může mít názor úplně jiný.

yagga
11. bře 2014

@lasirena zapomněla jsem tě označit. A ještě já kočár neberu jako sporťák ale jako dobré golfky. Zatím odjel bez problémů vše co bylo potřeba. Jo a má celkem slušně velkej košík což golfky nemívají.

lasirena
11. bře 2014

@yagga Víš já má totiž sporťák od ABC designu to jsme kupovali i s korbičkou dvoukombinaci. Ale když jedeme do města tak mi přijde ten sporťák moc těžký a zabere hrozně moc místa v kufru, proto by jsem chtěla golfky na cestování a když pojedeme k moři. Malá není moc zvyklá spávat v kočáru, takže možná to, že nemá polohování nožiček by nebylo až takové negativum. A to madlo co je před dítětem jde na tom Valcu odejmout?

yagga
11. bře 2014

@lasirena jo jo jde odejmout. Já mám taky sporťák,ale se snapem se to nedá srovnat. Z hlediska lehkosti, snadnosti skládání. a skladnosti.

lasirena
11. bře 2014

@yagga díky moc za zodpovězení mích dotazů 🙂 takže říkáš že ty díky tomu snapu už golfové hole pořizovat nebudeš, máš ho prostě místo nich? Nechci ho objednávat z internetu naslepo, asi budu muset někam zajet se na něj podívat...

yagga
11. bře 2014

@lasirena a polohování nožiček sice původně nemá,ale jednoduchým přehozením lze vyřešit takže má polohování nožiček. Zkus mrknout na tu diskuzi je tam toho strašně moc co vše se probíralo tak tě třeba přesvědčí nebo si naopak uvědomíš,že tohle není pro tebe. Uvidíš. Čekáme druhé mimi takže kočárek byl kupován i s ohledem na to ,že druhé v něm v budoucnu spát bude. A také ho vozím všude v autě

yagga
11. bře 2014

@lasirena já už žádnej jinej kočárek pořizovat nebudu muž by mě asi zabil🙂