Jaký vybrat kočárek? Hluboká korba, do 7000 Kč

petulisek16
6. únor 2013

ahojky, mám několik požadavků co očekávám od kočárku, a jaksi nejsem schopná najít vhodný kočárek ☹ pomůžete mi?
kočárek s připevněním ke konstrukci hl.korby, sport.sedačky a autosedačky
hluboká korba aby šla dobře odepnout od konstrukce a já mohla korbičku i s dítkem odnést domů - jsou typy kočárků u kterých musejí hl korbu odepínat dva lidi, a jsou i takový co jdou perfektně odepnout, ale nemají madlo na uchopení pro přenesení....
menší otočná kolečka vepředu ne tříkolku a ne zdvojená kolečka - s možností aretace.
otočná sprtovní sedačka
chci kočárek do 7000,- bazarovaný - raději použitý kvalitnější než křáp za 5000,- 😉
hodně uvažuju o x-lander xq a dorjan - ten novější, prostornější 😉

tercina
6. únor 2013

Mutsy 4 rider. U normálních korbiček jsou popruhy na přenášení od korbičky schované a v případě přenášení se vyndají a zacvaknou. U korbičky Joey je držák na stříšce. Jinak splňuje, co jsi psala

anina32
6. únor 2013

Alpiron Depemo. Splňuje všechno co si napsala, nový stojí 10tisíc, můžeš si ho prohlédnout i u mě v albu. Zatím ho používáme přes 5 měsíců a jsme s ním spokojený😉

blahova_andrea
6. únor 2013

nám toto splnil bebe beni 4runner, jen teda nepatří mezi ty prostornější. ale byli jsme s ním moc spokojeni a to je můj přítel fakt velká brbla.

jenny.kay
6. únor 2013

U Dorjanu si nejsem jistá tím přenášením hluboké korbičky. měla jsem verzi 2011, odepínala se v pohodě, ale na přenášení žádné popruhy neměla. Ale třeba upgradovali.

petulisek16
autor
6. únor 2013

já tam nepotřebuju ty popruhy, mě stačí na té boudičce takové to jakoby madlo - kamarádka s tímhle uchopením přenášela mimi a vpohodě.... jen mě překvapilo že třeba peg perego skate nemá vůbec nic na uchopení, takže přenášení i s mimčem je takřka nemožné ☹ přitom mě zrovna ten kočárek oslovil hodně, byl to jeden z mých velkých favoritů ☹

zuzi82
6. únor 2013

@petulisek16 My používáme Firkon Verano. Máme ho už na druhé dítko a zatím jsme neměli žádný problém. Splňuje vše, co požaduješ a ještě má jednu z největších korbiček vůbec. 😉

petrusew
6. únor 2013

Já mám jané slalom pro, bazarový seženeš kolem 7-9tisíc starší kolekci. Je perfekntí, korbička se sundá a má madlo, takže odneseš pohodlně domů, sníh zvládá na jedničku a že jsme tu letos měli břečky 😒 Je to teda tříkolka ale je dost stabilní a skvěle ovladatelná, jinak ještě třeba nomad a podobně.

kacka.l
6. únor 2013

Chtěla jsem doporučit PP Skate. 🙂 podle mě splňuje vše, korba sice nemá madlo na přenášení, ale dá se přenášet. jednou rukou za to madýlko a druhou zespod.
Už se dají koupit nové za 7000,- a k tomu bazarovou sedačku PP třeba tady
http://www.eshopbaby.cz/skate-system-kocarek-pe...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=62973598&tab=1

Pak mě napadl concord fusion a korba scout.
Jané muum, s korbou i sedačkou.
Teutonia fun.
Quinny buzz 4. je jich plno. 🙂
Za mě je ten skate nejlepší. 🙂

petulisek16
autor
8. únor 2013

tak vám všem moc děkuji, nakonec u nás zvítězil ten bebe beni 4runner 😉 snad jsme nepřebrali 😉