Jaký zimní fusak pro listopadové miminko?

janik1979
9. črc 2014

Potřebuji nový zimní fusak pro listopadové miminko a vybírám mezi Emitex 3v1 a Lodger bunker. Který je lepší? Více se mě líbí Lodger, ale na živo jsem ho neviděla pouze Emitex. Děkuji za rady

kacikaci
9. črc 2014

Nemám zkušenost s Lodger, ale Emitex je krásně teploučký a moje dětičky v něm byly jako v bavlnce..Je i veliký, takže vhodný i pro malá mimča i pro ty větší, já s ním byla opravdu moc spokojená a prcci taky 😉

hojda
9. črc 2014

Loger, je jen pro miminka, pro chodící dítě nepraktické, není odepínání na nožičky, tak se musím dávat se špinavýma botama dovnitř. Takže pro miminko dobrý i když ta zimní vložka není po celém fusaku a navíc je šítá jakoby do sedu, tak se v leže pod miminkem jakoby hrne. U nás vyhrál Little Angel s termuregulací s Outlastem. zvětšuje se do šířky i do délky, odpínací, krásně měkký nadýchaný,. Vyhrál i cenu na veletrhu. Vyzkoušela jsem fusaky 3 (mimo jiné i Lodger a doporučuju tento).

barinkas
9. črc 2014

my měli Lodger a jiný bych nechtěla 🙂 pro malé mimčo je dle mě lepší, hezky ho tam "zachumláš" 🙂 Ale zas není dobrý pak pro větší děti do sporťáku, aspoň mě tam nedržel.. Ale to bych asi teď neřešila... bo nevíš, jak moc ochotně Ti bude větší dítko hačat v kočáře, malá tam už letošní zimu, co měla přes rok moc nebyla...

pettule
9. črc 2014

Tak za mě Lodger. Byla jsem s ním max spokojená. Jak mimčo, tak větší dítko 🙂.

gosa22
9. črc 2014

my máme Emitex a max spokojenost, ten druhý neznám...u Emitexu je parádní odepínací spodek a je super dlouhý, takže vydrží i na další zimu...vypadá lehounce, ale je bezva teploučký, mají velký výběr barev, z Emitexu jsme pak zvolili i letní variantu 😉

katja77
9. črc 2014

Jedině Little Angel Exclusive Outlast....přizpůsobuje se teplotě tělíčka. Nikdy v něm.není zpocený, nikdy mu.neni zima. Vygoogluj si Outlast -materiál pro kosmonauty🙂

limpopocz
10. črc 2014

U nás je nyní v kurzu tento fusak. Multifunkční dětský zimní fusak New Baby Bear s fleecovou vnitřní vrstvou je ideální do kočárku nebo sáněk. Díky zipům lze kombinovat a přizpůsobit jeho délku potřebám a vývoji dítěte.

apacheee
AMBASADORKA
10. črc 2014

Řešili jsme podobnou otázku a objednali jsme nakonec Lodgera🙂

wildy
10. črc 2014

Původně jsem chtěla Lodger - Stars, ale když jsem si ho osahala, tak mi ta vnitřní vložka přišla taková kousavá. Nakonec jsme pro naše zářijové mimčo koupili EMITEX Zoe - je to fusak i do autosedačky i do kočárku. A ještě mám k tomu do kočárku španělskou deku. A na příští zimu, až malému bude rok, tak uvidím, co pořídíme. Ale ted jsem chtěla, abych měla něco i do autosedačky na zimu a nemusela jsem zbytečně řešit teplé bundy apod.

editah222
10. črc 2014

Měla jsem na obě děti Lodger Bunker a byla jsem moc spokojená. Co se týče toho ušpinění - použivala jsem igelitové návleky na boty 🙂 Vyhovovalo mi, že fusak byl opravdu celoroční.

zouzelka
10. črc 2014

Máme už od prvního prcka Emitex 3v1, pro dítě pohodlíčko, teplo, ocenila jsem i volbu délky a omyvatelnost spodního dílu, ale já pak docela bojovala se zipy, když už seděl ve sporťáku. Teď jsem na druhé mimčo začala pošilhávat po Lodgeru, jenže ten je šitý tvarem trochu do sedu, takže teď mám v merku raději Emitex cocoon....

pavcza
10. črc 2014

Na prvního jsem měla emitex a byla jsem spokojená. Pro dcerku jsem si od kamarádky koupila fialový lodger, byl to můj splněný sen a zklamal mě. Byl krásný a super fakt ten zavinovací efekt, že se u hlavičky hezky zabalil a stáhl, ale za mne nebyl dostatečně teplý i s tou vložkou. Když jsem malé sáhla do kočárku a to nebyly velké zimy, necítila jsem tam žádné teplo a když jsem ji vyndala, měla na sobě kombinézku a na té kombinézce ty nohy měla chladné. V korbičce bylo u lodgeru ještě mínus, že je tvarovaný do sedu, po 2 měs. jsem ho dala pryč, vyzkoušela emitex po synovi a hned tam bylo zase teploučkou, tak jsem jen vyměnila barvy a nedám na něj dopustit.

madormi
10. črc 2014

měla jsem lodger, g-mini a ted mám elodie details. každé má své 🙂 designově lodger, nejteplejší je elodie details. oblíbený je emitex( je i levný a hodně mamin si ho chválí- já ale třeba na toho lodgera nedám dopustit 🙂 asi neodolám a koupím ho i nyní a budu střídat s elodie details 🙂