Jaký zvolit sporťák pro dítě, které samo plně nesedí?

p.klara
9. led 2011

Prosím o radu, jaký vybrat sportovní kočárek s polohováním zádíček do úplného lehu??? Máme půlroční dcerušku, která sama plně nesedí, zatím jezdíme v hluboké korbě, ale už nám je malá ☹ a sporťák , který jsme koupili v trojkombinaci nejde úplně do lehu... líbí se mi casualplay S4... ale sháním rady a recenze od zkušených, abychom zase nevyhodili zbytečně peníze za další kočár a na prd..... Děkuju moc za všechny rady.

lucenek
9. led 2011

u casualu nejdou polohovat nohy, když je prcek malý asi to neva ale je dost odkrytý, musí se dávat pláštěnka, celekem se seká přední dvoukolo v terénu jako je sníh a nájezd na patník...kámoška na něj jen nadává
já mámPP GT3 jde do úplného lehu, polohují se nohy, je bezvadně polstrovaný, krytý, má spoustu vychytávej v případěnutnosti jde nasadit bouda opačně a mít dítko čelem k sobě, prostě mě se jeví jako nejdokonaleší kára 😵

k.ate
9. led 2011

To by mě taky zajímalo, jestli existuje kočár, kterej jde do úplnýho lehu. My jsme na takovej nenarazili, i když jsme ho taky sháněli, většina sporťáků a golfek má aspoň pár stupňů sklon i v té "ležící" pozici... Takže za sebe bych asi koupila kočár, kterej má korbu, do které se prcek vleze... 😕

veruska007
9. led 2011

My máme do lehu - novou trojkombinaci cam pulsar - tam to jde úplně do lehu, a sporťák zopa fusion (první, co jsme viděli v obchodě, protože u polského kočárku nám v zimě prasknul ocelový!!! podvozek). Jde taky úplně do lehu, akorát se pak člověk nedostane do košíku. Je tam i polohování nožiček (ale malý má skoro dva roky a pořád to má nahoru, aspoň mi nesjíždí s fusakem).

baarca
9. led 2011

Já mám jako sporťák teutonii a tak jde do stoprocetního úplného lehu. Jde dát směrem k sobě, což je u malého miminka taky celkem důležité. Jinak jsem taky měla Inglesinu Magnum a u ní to je stejné, taky stoprocentní leh a pohování sedačky oběma směry. Takže z tohohle hlediska můžu obě doporučit.

pavcza
2. črc 2011

Ráda bych se přidala s dotazem, zda-li můžete napsat typ na sporťák pro 5ti měsíční mimi. Bohužel korbička nám vydrží už jen chvilku (x-lander) a do našeho sporťáku se mi nechce, vadí mi, že na tak malé miminko ještě neuvidim a také, že nejde do úplného lehu. Ráda bych nějaký typ na sporťák pro tak malé mimi, aby šel do lehu, otočit čelem ke mně, nejlépe 4 kola nafukovací, otočný a nejlépe odpružený 🙂, zatím marně hledám.

imzadi
2. črc 2011

teutonky jdou do lehu...mame vyzkouseno 🙂

ladybugie
2. črc 2011

concord by měl jít do lehu

karol84
2. črc 2011

pavcza, taky mame teutonii - mistral s, sportak jde uplne do lehu, korbicku/sedaci cast u sportaku jde upevnit po i proti smeru jizdy, stejne tak lze prehazovat rukojet. jen kola nejsou nafukovaci - ale to bych brala jako vyhodu - nemuzes je pichnout...

coxa
2. črc 2011

Já mám Casualplay S6, kupovali jsme ho taky až jako sporťák a taky pro nesedící a jsem spokojená, kočárek nejde do úplného lehu, ale moc mu do toho nechybí a polohování nožiček má na dvě polohy - vodorovně a dolu když větší prcek sedí. Nevím, jak to lucenek myslela s tím odkrytím, my dáváme pláštěnku jen když prší, jinak vůbec není nutná a to do něj šel prcek v listopadu na 7mi měsících. 🙂
Peg perego - ale AT4 jsme měli u prvního, byl prostorný a pohodlný, ale na ježdění strašně těžký - jako tank, s CP se to vůbec nedá strovnat. 😕 GT3 vyzkoušený nemám. 😉

kacka.l
2. črc 2011

Já bych si koupila asi jané unlimit, nebo reverse, nebo quinny buzz..

eriska
2. črc 2011

my měli dorjana danny sport 2010 a sporťák jde do úplného lehu,až dost, až jsem podkládala hlavičku 😅 a jde otočit pro i proti směru jízdy, takže s "neviděním" na miminko není problém..

bajca.klom
2. črc 2011

taky máme sporták casualplay S4, malá do něj šla v 6 měsících ,jde do skoro lehu 😉 manipulace dokonalá, jen mi teda dost vadí, že má naprosto sjetý pneumatiky po 9 měsících ježdění a rozvrzanou rukojet, budu kvůli tomu reklamovat....přední kolečko se taky nedalo zaaretovat,ale to stačilo vyčistit a bylo po problému...nevím, jak bude pasovat pro větší dítko...malá je na svůj věk malá 😉 ale opěrka je jí jen tak tak...takže kočár je to pěknej,ale já bych ho už po druhý nekoupila... 😒

andys004
2. črc 2011

Já za sebe a z vlastní zkušenosti mohu doporučit Maxi Cosi Mura 4.Korbička maxi velká 😉 , sporták-pěkně se v něm dítko cítí a jde i do úplného lehu 😀 Jízdní vlastnosti taky super a to jsem dokonce z hor a zvládla jsem s ním sem tam i nějaký terén prostě Super vůz 😀 😎

antarres
2. črc 2011

My máme Hoco Scooter, jde polohovat úplně do lehu, je super, spojené madlo, přední otočná kolečka, polohování i u nožiček, velký nákupní vozík, včetně nánožníku. Malé budou 3 roky a nedáme na něj dopustit. Jezdíme s ním radši než s golfkama. 🙂

lucy222
3. črc 2011

Teutonia - odpružená, jde po i proti směru jízdy, sportovní část jde do úplného lehu a zádička pěkně vyztužená. Máme chvilku a neměnila bych 😵 a lze si vybrat 3- i 4-kolku 😉

hojda
3. črc 2011

Rozhodně Teutonka, tohle byl jeden z hlavní důvodů, proč jsem jí kupovala. Korbičky jsou u kočárků všeobecně hodně malé a podle švagrové jsem věděla, že to může trvat i 10 měsíců, než si mimi samo sedne, aby nemuselo být na rovině. Teutonka to má super vyřešeno, sporťák jde do lehu a navíc lze přikoupit prodlužovací díl, který udělá ze sporťáků krásnou uzavřenou korbičku, lze dokoupit i různé matrace....takže fakt super. Jinak názor, že jde skoro do lehu, bych asi jako řešení nebrala. Já viděla 5 měsíční mimino v Jané, krásně se to té skoro rovné ploše svezlo dolů a tam leželo pěkně zkroucené.

hehena
3. črc 2011

Máme Teutonii Spirit, stoprocentní leh to teda není, ale sklon je tam minimální. Jak už tu mamky psaly, výborně odpružený kočár, košík celkem velkej, síťka v boudě, stříška celkem fajn... jen mě tenhle kočár hodně zklamal,co se týče prostornosti, v roce už jsme začali mít dost problém. teď jsem konečně koupila jinej - Baby jogger city Elite, není sice otočnej po i proti směru, ale v mnoha směrech je lepší, snad bych si i troufla tvrdit nepřekonatelnej - viz jeho obrovská stříška... lituju, že jsem ho nekoupila dřív... už dva měsíce mi prcek v kočáru nespal a teď co s ním dva dny jezdí, si zase spokojeně chrupe :-O )) pokud máte celkově větší dítě (náš prcek se narodil s 54 cm a v roce měl 80), tak Teutonii nedoporučuju, neb pod stříšku se mi v tom roce už téměř nevlezl, stříška ho šimrala na hlavě a on do ní neusále strkal a pro mě kočár, s kterým můžu jezdit jen se staženou střechou nějak ztrácí význam, neb to s ním můžete vyjet jen když je hezky...

johanuse
30. kvě 2014

Určitě nějaký polohovatelný, doporučila bych asi tento http://www.ondalek.cz/produkt/concord-wanderer-... - Concord dělají kvalitní kočárky a tenhle by měl splňovat všechna kritéria.

lumixii
20. zář 2016

Ahoj všem, zkusím obnovit diskuzi, sháním sporťák pro mimi, které ještě samo nesedí. Máme Dorjan Prestige, ale v tom malá být nechce, nevidí ven. A to ani ve sporťáku, takže sháním nějaký, "na přechodnou dobu". Chci bazarový, nechci za něj dávat víc jak 3500 Kč. Až bude sedět sama, máme vybraný už jiný.
Líbí se mi Quinny Buzz, nebo Patron se sedačkou Ergo. Nemáte ještě někdo nějaký jiný tip. 😒