Jané nánožník. Bude pasovat ke golfkám Jané Energy?

petris
15. pro 2007

ahoj,
potřebovala bych poradit jestli by mohl pasovat Jané nánožník na golfky Jané Energy?A nebo případně jaký máte zkušenosti třeba s jiným nánožníkem na tyto golfky!Díky

kacka.va
15. pro 2007

V tom asi neporadím, ale mně přímo paní z obchodu říkala, že nánožník od Jané je zbytečně drahej, tak si mám pak koupit nánožník, který na Jané pasuje taky, ale je o hodně levnější.

petris
autor
15. pro 2007

Jenže je moc pěkněj jak pasujou přímo ty barvy 🙂 Já jsem se ptala i na Emitex a ten je uni ale neni moc pěknej ani si nedokážu představit jak tam pasuje ☹

lennis
16. pro 2007

Petris a už jsi zkoušela ty golfky??? Já je taky chtěla, ale v obchodě jsem do nich dala malýho v zimní bunďě a byl tam jak sardinka už před 2 měsíci, takže jsme šli do Jané Nomad sporťáku, kam se mi vejde i příští zimu úžasně a emitex černý nánožník na to sedí. To je moje zkušenost. Pokud sháníš nánožník, tak je asi nemáš jen na léto...

petris
autor
17. pro 2007

ten Emitex ten je jediný který jsem na to zkoušela ale moc se mi nelíbí hlavně ztoho důvodu jelikož mi přijde právě na tu zimu, že je moc tenky od Jané mi přišel silnější a hezčí 🙂 A novinka dnes jsem byla v obchodě a zkusila jsem si přímo ten Jane na Energy a šel tam takže kdo máte stejný problém tak tam pasuje 😀

kacka.va
18. pro 2007

já bych řekla, že záleží na tom, čím je plněný ne na tom jak je na omak silný. 😉 a hlavně ten druhý, co mi paní nabízela měl odepínání i u kotníků a byl lepší řešený, pokud by bylo mokro a dítě mělo špinavé botky.

petris
autor
18. pro 2007

Kačko a jaký jen ten druhý od jaký značky od toho Emitexu jde odepínat u kotníků??TO je docela dobrá věc si myslím, ještě jsem to u žádnýho nánožníku nezpozorovala, že by to měli 😉

kacka.va
18. pro 2007

mně značku paní v obchodě neřekla, jen mi ho ukázala jak vypadá a prý jim to šije nějaká malá firmička. Já se o tom zatím ani moc nezajímala, protože u nás to připadá v úvahu až příští rok na podzim

petris
autor
18. pro 2007

No jestli to dělá jen nějaká malá firmička tak to může být jen někdo kdo to dělá třeba pro ten obchod, a kde vlastně bydlíš?Já dneska jsem koupila ten Jané a vyřešila jsem to mě se tam na tom líbí a i tam sedí a je i vyteplenej 🙂

makalka
18. pro 2007

Petris, prosím kolik ten nánožník Jane stál? Díky

tlapicka
18. pro 2007

ja ho mam asi za litr

makalka
18. pro 2007

Já sháním na Qinny Speedy. Ten Jané se mi zamlouvá. Ještě musím zjistit jestli bude pasovat. Díky za info 😉

tlapicka
18. pro 2007

jiny nanozniky neznam, ale nezda se mi moc sikovnej. pouzivam mam kapsu a nanoznik lezi ve skrini. vytahnu ho asi az prituhne. Ale jak rikam, nerozumim tomu.

petris
autor
18. pro 2007

Kupovala jsem ho v Řepích, P-6, jelikož už nikde nebyl k sehnání stejně tak jako když jsem sháněla ty golgky 😒 a koupila jsem ho za 980 kč, ale maji ho i za 1200, musíš se číhnout, ale mám zněho fakt radost, a zrovna v tomle obchdodě myslím že maji i na´Quinny, tak se mrkni, myslím že se to jmenovala BAby portal 😉

kacka.va
19. pro 2007

petris: mně to říkali v Handy

petris
autor
19. pro 2007

aha, co se dá dělat už ho mám no, je pravda že by to bylo šikovný u tich nožiček odepínací, přitom to Jané je tak drahý a takový vymoženosti nemá 😖

krista
17. bře 2009

ronie • 2d • 16. prosinec 2007 ve 13:48
a já se přidávám s dotazem na ty golfky-já bych je chtěla-jaké s nimi máte zkušenosti? Hlavně mě zajímají nedostatky. Mě se líbí hlavně kvůli váze-chci co nejlehčí, ale musí být dobře polohovatelný. Jak moc se dají sklopit-asi ne úplně do lehu že?

tlapicka • 1d, 29tt • 17. prosinec 2007 v 11:49
fonie, vzhledem k tomu, ze ani carrera nejde uplne do lehu tak pochybuju, ze pujde energy.
petris: jestli nosis mimi tak jako nanoznik vyborne poslouzi MAM kapsa

petris • 1d • 17. prosinec 2007 ve 21:57
Tak díky za typ tlapičko 🙂 Jinak ronie jsou skoro až do lehu polohovací a jsou fakt super a hlavně lehounký 🙂

mobina • 1d • 18. prosinec 2007 v 08:46
Ahoj. Tak já jsem s nimi celkem spokojená. Teď mi je zajíždí roční synovec. Jediné, co považuju za nedostatek je, že když jsou sklopené do lehu, nedostanete se do košíku. Také se hůř řídí jednou rukou, ale to vyřeší aretace koleček.
Petris na Energy se nánožník nedělá, ale dá se k nim objednat nějaký jiný od Jané. Prý je ale trochu větší a nesedí tip ťop.

petris • 1d • 18. prosinec 2007 v 09:36
Já jsem včera byla v obchodě a zkusila jsem si na ně dát origo od Jané a řeknu Vám že tam sedí celkem supr a vypadá to i hezky, né jako ten od Emitexu