Jane Rocket golfky. Zkušenosti?

macu.k
20. říj 2007

Máte prosím někdo tyhle golfky?
http://elinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=132825
Přemýšlím, že je koupím, tak prosím jaké s tím máte zkušenosti?

ivankaalenka
27. říj 2007

mozno som to dobre nevidela, ale to bude mat hned tak dole ohnute nozky? lebo, ja mam taky, kde mozes normalne lezat, teda aj opierku na nozky to ma, neviem, mala by mi v takom asi nechcela spat, alebo by ju nozicky boleli, ale je pravda, ze ja sa do toho velmi nevyznam. Za to je lahucky a vyzera k svetu.

krikri27
28. říj 2007

Jsou nádherné a určo kvalitní, toho bych se nebála 🙂 ale já bych do toho taky nešla kvůli té chybějící opěrce nohou 😖 jsou krásné, ale spát se v nich nedá , na krátké pojíždění jo, ale co když budete chtít spinkat i tak?

macu.k
autor
28. říj 2007

Už jsem je oblíhla naživo a fakt to nejsou ty, které chci.
a) chybí ta opěrka na nožky (toho jsem si na netu nějak nevšimla 😒 )
b) nejsou skoro vůbec polohovací

bubatko
28. říj 2007

macu, co tak Jane Energy??? tie sa Ti nepacia? ja ich mam a nemaju chybu, lahucke, skladne, super na spanie, polohovanie az do lahu a tak...

macu.k
autor
28. říj 2007

Bubatko, ty se mi líbí moc, jenže to už je o něco dražší, já mám sporťák za 5000,- tak dávat ještě 4000,- za golfky se mi nechce 😒

bubatko
28. říj 2007

by si mohla ten sportak po zime predat 😉 a stacia Ti uz len tie golfky, fakt je v nich pohodlne spanie, my uz mame skoro 20 mesiacov...

vlastne aj na zimu sa da pouzit jane energy v pohode

krikri27
29. říj 2007

Macu, mě se moc líbí Chicco T4, nebo jak se to čísluje, ty mají navíc velká kola a jsou fakt použ. i v zimě, všichni je chválí, v super barvě puzzle jsem je viděla asi na www.babydracek.com , s plnou výbavou 🙂 My golfky mít nemůžem, vodím často s kočárkem i psa 😝

gabuliik
29. říj 2007

tie golfky Chicco T4 vyzerajú fakt dobre. pozerala som ich na tej stránke babydracek.Odporúčam a aj cena je celkom rozumná.

macu.k
autor
30. říj 2007

JOjo, ty golfky Chicco jsem měla taky v plánu koupit. Jenže se mi nelíbí, jak v nich děti sedí - není to rovný a jsou tam jako "propadnutý"... Tak uvidíme na jaře jak to bude s golfkama, zatím budem jezdit v našem pohodlném sporťáčku. Teda pohodlný je pro Kubíka, pro maminku je těžký, ale hlavní je dítě že 😉

krikri27
30. říj 2007

Já jsem objednala sporták Look Nurse, má všecko, co potřebuju a navíc je i lehký a skladný, tak kukněte na www.eshopbaby.cz ,má ložnou plochu přes 90cm, což má málo¨co a na babydracek uvádí hmotnost 6,3kg 😉

kocurek
14. bře 2008

Zalezi, da se zde bavite o golfkach ci sportaku. NApr JANÉ Rocket jsou golfky, ale Jane ma mnoho sportaku. Golfky vetsinou slouzi k prevozu vetsich deti, jsou velice dobre skladne atd......Proste pro mimco, ktereuz samo chodi, jen sem tam jej soupnete do golfek. JA osobne mam Jane Carrera Pro-sportak a az bude maly vetsi a sam bude litat, poridim si pohodlne lehoucke golfky, ktere jednoduse slozim, hodim jej na rameno a pujdeme za rucicku a az se maly unavi, tak sup do kocarku...