Jané Slalom Pro a skřípající kola. Reklamace?

f.miracle
6. srp 2009

Před dvěma dny jsme koupili nový kočárek - Jané Slalom Pro a včera jsme vyjeli na testovací jízdu 🙂 Všechno bylo v pořádku, ale při zpáteční cestě začalo jakoby vrzat pravé zadní kolo, je to takový zvláštní (a hlavně nepříjemný) zvuk, jako by něco o sebe zachytávalo (nejvíc mi to připomíná scénu z Obecné školy s namontovanými plíšky mezi špice kola 😀) nebo někde vrzala nějaká pružinka. Nejdřív jsem myslela, že se nám někde dostal třeba kamínek nebo se do kola něco zachytilo, takže jsme doma s manželem všechno prohlíželi, ale nic jsme neobjevili. Napadlo mně kola promazat, ale v návodu píšou, že se kola promazávat nemají, tak nevím co s tím, jestli je to normální (to by byl teda zlý sen) nebo máme jít kočárek reklamovat... 😒

kikimaruska
6. srp 2009

kamarádce taky začal vrzat po vycházce nový slalom (09) a pak ještě skřípalo něco na zadní opěrce na sedačce. jeli do servisu, který měli v rámcoi koupě zdarma, s tou sedačkou něco udělali, seštělovali brzdy a s kolečkem nevím, ale bylo jí řečeno, že tam skřípe nějakej plast...a s tím že se nic neudělá...tak třeba máš něco podobného.

monousek
6. srp 2009

Ahoj f.miracle, zkus se podivat na http://www.janecz.cz/servisni-informace , tam je navod co se skripajicim koleckem.. Chceme taky kupovat novy sportak Jane 09, tak nevim, jestli jsme se rozhodli spravne 😕

f.miracle
autor
6. srp 2009

Monousek, moc děkuju za radu, mrknu na to. Napadlo mně to promazat silikonovým sprejem, ale zase si říkám, kdyby to nezabralo a museli bysme s tím do servisu, aby nám to tam nevytkli 😒 Jinak je to skvělý kočárek, my jsme potřebovali hlavně co největší, protože náš "prcek" má v půl roce už přes 70 cm...

f.miracle
autor
7. srp 2009

Tak jsme provedli servis podle webovek a je po problému, moc děkuju za link 🙂

malovani
8. srp 2009

Holky, my máme Jané Slalom (2007) asi rok a půl a v pohodě, žádná závada, tak snad to bude všechno v pohodě...

mirjanka
9. srp 2009

ahoj holky, my jsme měli padající brzdu, ale podle návodu a pomoci tu na koníku jsme jí opravili ....teď mám jiný problém, nasadili jsme místo korby sporťák, vše v pohodě jen nevím, jak rozepnout bezpečnostní pás - prostě mi nejde celý rozpepnout, jen uvolnit karabinky shora a kolem pásu ho prostě nerozepnu, budu se muset vydat do prodejny, aby mi rozepínání předvedli. Máte s tím taky takovou zkušenost??????????