Jané Slalom sporťák už od narození?

kackaj
22. únor 2012

Ahoj, ráda bych poprosila o zkušenosti, nebo názory, jestli je možné vozit mimčo asi s vložnou taškou už ve sportovní nástavbě u Jané slalomu reverse? Je to ten kočárek s otočnou sedajdou, takže vidět bych na něho viděla, jen nevím, jestli je ten sporťák k tomuto vhodný, jestli jde úplně do lehu, jestli by nehrozilo vypadnutí tašky atd.
Díky předem, budu vděčná za postřehy. Reverse bych asi brala určitě, jen se pořád nějak bráním tomu, abych doma musela mít hlubokou korbu i sporťák...pořád někde něco překáží, buď jedno nebo druhé. Ale jako životně důležité to není, pokud byste byly zásadně proti, tak my to tady nějak přežijem 😉
Moc díky, hezký den🙂

kackaj
autor
23. únor 2012

Posunu se trošku dopředu🙂

jasekd
23. únor 2012

@kackaj Tenhle kocar nemam, ale mam Jane powertwin, je to tandem kocarek, miminko jsem vozila v zadni casti, mam jen sportaky, korbicku jsem nekupovala, ta zadni cast uplne vodorovne nesla, malinko z kopce to je. Vloznou tasku jsem tam dala v pohode, naopak mi vyhovovalo, ze je malinko zvysene lezeni, kvuli blinkani. Taska neklouzala, ale prece jen, vepredu byla ta prvni korbicka, ktera to mozna trochu podrzela, ale fakt se to neposunovalo, trosku problem byl, kdyz se zacala pretacet, bala jsem se, ze vypadne, v tasce nemela pasy na pripoutani, tasku jsem vyndavala nakonec asi v jejich 7 mesicich (pretacela se od 4, chtelo to hlidat ji, ale byla v kocarku celkem hodna), trochu mi to vadilo, protoze mala jeste ted sama nesedi a radeji bych ji mela na uplne rovnem, ale neda se nic delat. Vozim ji na spani v lehu a kdyz nespi, malinko ji zvednu. Ja si myslim, ze to urcite jde 🙂

kackaj
autor
23. únor 2012

Super, moc děkuju, já myslím, že to taky přežijem bez korbičky. Určitě když na něj budu vidět, tak ho uhlídám, možná v nějakých 7 měsících jak píšeš už třeba bude i sedět, nebo prostě budeme už jen ve sporťáku bez tašky. Teď ještě sehnat tu tašku, jen jestli není stejně drahá jako korba🙂

kacka.l
23. únor 2012

Reverse jde úplně do roviny, takže s taškou to podle mě půjde určitě, pokud budeš mít i nánožník, tak ti nemá jak vypadnout. 🙂 Ale já osobně bych si koupila korbu, třeba starší, vždyť jsou jako nové. Pasujou i ze starého slalomu, nebo i z concordu. 🙂

kacka.l
23. únor 2012

Třeba tahle je i skladná

kackaj
autor
23. únor 2012

@kacka.l díky za postřeh, co to je za korbu, to je Jané?? Teď jsem četla recenze na Reverse, že se rozvrzává a že je úzká sedačka. Je to pravda? Bylo to teda o 2010, o modelu 2011 jsem se zatím nic nedočetla. Ale asi do něho stejně půjdu...vypadá tak multifunkčně...ráda bych, aby se s kočárkem dalo i dobře bruslit. Ještě teda mám v merku Tfk Joggster, ale tam mě štve, že sporťák už je jen otočený dopředu, ten reverse se zdá přecejen příjemnější pro mamku🙂

kacka.l
23. únor 2012

@kackaj To je concord scout.
recenze mě moc neberou, mám pocit, že negativní postřehy sypou z rukávu maminky, co jej neměly, ty co jej měly a mají si jej chválí. 🙂 Ano je užší než starý slalom, ale má stejnou šířku jako bugaboo bee, cybexy atd. které si všichni chválí, jak jsou úžasné, prostorné... 🙂
Jsou super velké-ložná plocha skoro 1m, a opěrka zad 53cm. Já jsem ho milovala, a to jsem si ho koupila, když měl malý skoro 2 roky. 🙂 prostě je reverse buď milovaný nebo nenáviděný. Jako to otočné sezení bylo k nezaplacení.

kackaj
autor
23. únor 2012

Aha, tak super, mě stačí, když to objektivně raději od někoho slyším, že je ten kočárek super...ty recenze jsou opravdu na prd, nevíš v jaké náladě a nátuře to kdo psal🙂 Jéžiš, tak já už se tak těším, až si budu ten kočárek pořizovat...mám na to ještě 9 měsíců🙂 Hahááá...tak snad to bude všechno o.k. a my budeme drandit se slalomíkem🙂 Díky moc Kači🙂

eiram
2. srp 2012

Ja jsem obe deti vozila ve sportaku uz od 4m. Byli tam normalne pripoutany. V korbe uz ani nechteli byt protoze nevideli. Ve sportaku maji vetsi prehled a kdyz sklopis strisku, tak muzou byt i na brisku, hezky pripoutany a jsou spokojeny zenmaj rozhled 🙂
Kazdej resi nejvic korbu at je tam mimco co nejdyl, ale uplne zbytecne, tedy pokud nemaj misto polohovaciho sportaku tu nepohodlnou sedacku. Takze vlozna taska bude na zacatek uplne stacit ;)

eiram
2. srp 2012

@kackaj Ja jsem obe deti vozila ve sportaku uz od 4m. Byli tam normalne pripoutany. V korbe uz ani nechteli byt protoze nevideli. Ve sportaku maji vetsi prehled a kdyz sklopis strisku, tak muzou byt i na brisku, hezky pripoutany a jsou spokojeny zenmaj rozhled 🙂
Kazdej resi nejvic korbu at je tam mimco co nejdyl, ale uplne zbytecne, tedy pokud nemaj misto polohovaciho sportaku tu nepohodlnou sedacku. Takze vlozna taska bude na zacatek uplne stacit ;)