Jde prosím zimní fusak Emitex do sporťáku Mutsy?

mirabell1
25. říj 2010

Jde mi hlavně o ty univerzální otvory na pětibodové upínámí, máte některá tuhle kombinace? Nerada bych něco koupila nesmyslně, ale Emitex se mi zdají dobré a praktické.
Díky moc.

miminkopodruhe
25. říj 2010

Měla sem Emitex fusak v několika kočárkách a i co jsem viděla, tak pasuje snad všude..možná by neseděl do takových maličkatých sportáčků, co mají sedačku jako kolíbku (Quinny Buzz atp.). Podle mě se dá určitě nastavit tak, aby se ty pásy daly prostrčit. U některých kočárků mi taky šly skrze fusak víc nahoře, nebo víc dole, ale vždycky prošly a mimi bylo spokojené. Navíc těch dírek je tam dost, jelikož se dá dát i do autosedaček...takže bych se toho nebála...Nebo říct nějaké kamarádce či mamince v okolí a vyzkoušet, každá druhá mamka (u nás snad všechny) mají hlavně fusaky Emitex 😀 . A nakonec, určitě není problém pro prodavačky zajet si osobně a oni Ti v krámě pujčí fusak do kočárku na zkoušku 😉 .

vendy01
25. říj 2010

Ahoj, mně šel fusak od Emitexu na sporťák úplně bez problémů 😉

marinka
25. říj 2010

Zrovna ho máme ve sporťáku 🙂

dagina
25. říj 2010

Určitě jde, ale mě teda hrozně sjíždí ☹, to mě docela vadí. Máme Jané slalom a moc nejde zachytit za opěrátko kočárku, tak to tam různě šmodrchám šňůrkama, aby tak nesjížděl, ale zase když chci dát malou na lehnutí, tak to musím rozšmodrchat..., jinak opěrátko nesklopím. Osobně s ním ve sporťáku nejsem spokojená, v hluboké korbě naprostá spokojenost. Třeba novější typ má lepší řešení tohoto problému, nevím...

akcull
25. říj 2010

my jsme měli do sporťáku pro Teutonku a spokojenost, měl po stranách takové pásky na přichycení ke konstrukci, nahoře se ještě ohrnul za to opěradlo a ještě jsem ho pro jistotu zavázala těma šňůrkama . Polohovat mi to s tím šlo v pohodě a nesjížděl...🙂

pellullinka
25. říj 2010

My ho máme v Jané Nomad a dobrý, jsem s ním spokojená. Myslím, že má víc otvorů na pásy a ty si jen prostřihneš které ti pasují na kočárek 🙂

petra.a
25. říj 2010

my ho mame v X-landru a v Peg peregu a pohoda, bez problemov 😉

bufina
26. říj 2010

My máme Tako Jumper a spokojenost, fusak v něm dobře sedí a jak má prostrčený ty pásy, tak nesjíždí. Máme teď ten novej a ten se dá zachytit o opěrku zad. U nás to sice nejde, máme ju spojenou látkou s boudičkou, ale i tak nesjíždí. A je opravdu velkej.

vojtisek2007
26. říj 2010

ve spor´táku se sady chicco trio S3 taky super, mám ten co má zazadu takovej kus látky, ta se zahákne za opěrku a fusak drží jak přišitej....letos už ho používat nebudeme ☹ malá už se nechce vozit, takže jsme vytáhli jen slabej origoš fusak do chicca jen kdyby měla chuť se svézt nebo jí boleli nohy 🙂 A jinak ty díry na pásy jsme vůbec nerozřízli, pásy v kočárku nepoužíváme....