Jdou na oranžový kočár mouchy?

zuzankast.
17. bře 2010

Ahoj maminy,
chci se zeptat, jestli mate nektera oranzovy kocarek - jdou na nej mouchy? Hrozne se mi libi oranzove golfky, ale vim jak jdou ty litaci potvurky na zlutou barvu. Co oranzova?

kutcher
17. bře 2010

jdou na vsechny vyrazne barvicky, ale tim bych se u golfek moc nestrachovala, ted jsem dokonce nekde zahledla praci gel na fixaci barev a impregnaci se slozkami na odpuzeni hmyzu asi do nej pujdu i kdyz mam tmavej kocarek, i tak jsme ho meli v lete obletovanej vcelkami a vosami

zuzankast.
autor
17. bře 2010

Jo? Jaky gel? I kdyz tyhle gofky asi praci nebudou.. Ale muzu ho vyuzit jinde.. Nesnasim ty malinkaty cerny musky, jednou kdyz sem na sobe v podvecer mela zluty triko, byla sem jima uplne osypana, az mi z toho naskocila husina, chci se toho vyvarovat..

beruska2x
17. bře 2010

ja mam kocar bilo cernej a golfky tyrkysovy a ani na jedno mi mouchy ani jiny hmyz nesel.... bala bych se jen zlute, te oranzove a mozna zelinkate..

kutcher
17. bře 2010

to nevim jak se ten gel jmenuje, ale hned jak vyrazim na nakupy, tak na nej znova juknu a asi ho vemu. zuzankast. jesli kocarek neni praci tak to neva, kdyz praci pr. spravne naredis muzes ho pouzit i na hadriku a kocarek utres.

zuzankast.
autor
17. bře 2010

Diky, tak asi pujdu radsi do cerveneho 😔 Videla sem v kramu jen fialovy a ten je ve skutecnosti o dost vyraznejsi, nez v katalogu. Tak jestli bude ta oranzova taky tak svitit 😒 aby mala nebyla jak musi kralovna 😠

brusinka.pusinka
17. bře 2010

My máme žluté golfky a vyřešila jsem to že jsem nastříkala nezávadným sprejem proti muškám a klíšťatům. fungovalo. Loni jsme vozili synovce 😉 a postříkali jsme jen boudičku , né vnitřek. 😉

kutcher
17. bře 2010

😀