Je lepší kočár X-lander nebo Coletto austin 4?

dupik
20. zář 2009

Ahoj holky,mám dotaz, co je podle vás lepší volba.Chceme čtyřkolku. Hodně se mi líbí x-lander, ale austin mi připadá srovnatelný, zato o polovinu levnější!. Nerozhodovala jste se některá podobně? Manžel je pro coletto, že je levnější a pro druhé dítě stejně budeme kupovat nový kočár. Švagrovka má austin půl roku, urval se ji cvok na koši,vržou kolca (to stačí namazat), jinak je úplně spokojená. Kolega má x-lander taky půl roku a bez problémů. Poraďte!! Díky.

dosa
20. zář 2009

coleto by som brala kvoli tomu, ze oproti x landeru
- je lahsi
- sportak sa da dat do protismeru
- rucka sa na predlzenie vysuva, nie je tam klb
ale opierka chrbta nie je polohovatelna, polohuje sa v sportaku cela sedacka a kocik ma plastove kolesa

na x landeri sa mi paci, ze
- mozes kupit kazdy diel v inej farbe,
- ma nafukovacie kolesa
- polohuje sa opierka chrbta samostatne
jedine, co mi na nom chybalo bola ta otocitelna sportova sedacka do protismeru

tak si musis vybrat, co by si na kociku potrebovala a co nie 🙂

petronelie
20. zář 2009

Ahojky,mám x lander a přijde mi bytelnější. Rozhodně bych šla do něj 😉

dupik
autor
20. zář 2009

No,x-lander je bitelnější,to souhlasím. Je otázka jen,jestli to zay prachy stojí. Jestli trochu nepřihmouřit oči a neušetřit polovinu financí. Ještě mi jedna paní poslala reakci na mail, že třetí možnost by byla nejlepší. Navrhuje mi Camarelo Q12. Koukala jsem na něj, a to, co mi u coletta chybí, tenhle má. A je za 10500 i s autosedačkou...

dosa
20. zář 2009

moja sestra je tehu, tak tiez teraz pozerame po kocikoch a nedavno sme camarelo Q 12 okukavali v obchode. je to naozaj super kocik, mal zatial vsetko, co potrebujeme - polohovacia opierka chrbta vo hlbokej vanicke, otocny sportak aj v smere, aj v protismere jazdy, nafukovacie kolesa, dokonca tusim aj perovanie. a ma na vyber aj pekne farby. a teda u nas je lacnejsi, trojkombinacia stala 9900 Sk (to je asi 8250 CZK). zatial je sestra rozhodnutá pren 🙂

dosa
20. zář 2009

...je tu o camarelo aj tema, ked by ta to zaujimalo, precitaj si https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dosa
20. zář 2009

...mala som x lander pre prve dieta, ale pre druhe uz som si kupila iny. bola som s nim tiez spokojna, ale za vela penazi malo muziky. su uz na trhu aj kociky, ktore ponukaju viac moznosti vyuzitia a nie su ani tak drahe 😉

dupik
autor
20. zář 2009

Taky mě začíná lákat čím dál víc Q12. Koukala jsem i do diskuzí a naweb, a zatím fakt přejímá vedení. Půjdu se na něj kouknout do obchodu. Díky holky!!!

vcuprova1
18. led 2010

Zdravím všechny, které zajímá tato diskuze. Ráda se i já podělím s názorem na tyto kočárky. Pořídili jsme tříkolku x-lander xt amohu řícz, že jsem s ním byla spokojená. Pěkně se s ním jelo, kolečko s aretací je super věc ( i když byly babičky z toho trochu divoké), co mě vadilo, že nejde dát sporták do protisměru a polohování zádové opěrky je dost nešikovné, nedá se to zvládnout jednou rukou. Malou jsme v hluboké korbě měli do půl roku, pak přišel čas kdy jsme měli dát do krorby fusak a nastal problém, naše dítě se tam prostě nevešlo. Ve sporťáku jsem ho přes celou zimu ještě nechtěla mít. Proto jsme kočár prodali a koupily austin. Ten mám opravdu velkou korbu, naší malé je 9 měsíců a ještě se do ní vleze i s fusakem, super. KOlečka u austinu nejsou nafukovací což odráží nerovnosti v terénu, ale nic hrozného, sportovní verze lze přetočit do protisměru, jediné co nelze dát sporták úplně do lehu, ale když je dítě už zvídavé stejně chce jen sedět a koukat, takže mi to nevadí. Rozvor koleček je širší než u x-landeru, takže úzkými dveřmi by asi neprojel, ale lépe se skládá do auta. Prostě každý kočárek má nějaké plus a nějaké mínus. Byla jsem spokojena s oběma. Asi by maminky měli zvažovat, v kterém ročním období očekávají od kočárku.

lumixii
18. led 2010

ahojky, tak jestli můžu vstoupit do debaty.. tak já si koupila Camarelo Q12 v pistáciové barvě, a asi tak po 5 měsích jsem ho zase prodala a koupila si raději X lander XA... Je to asi věc názoru.. každý upřednostní jiné věci..

tehuli
2. dub 2011

@lumixii můžu se zeptat proč jste nebyla s camarelem spokojená?já ho mám vyhlídnutý... 😖

lumixii
3. dub 2011

@tehuli Hluboká korbička super prostorná, na tu si nemohu stěžovat, ikdyž by se i tam našlo, ale defakto s tou jsem byla spokojená. Vadil mi ten sporťák, Polstrování téměř žádné, madlo před mimi příliš nízko, byl těžkej, fakt těžkej, s X landerem, to se nedá vůbec srovnávat, malému budou za dva měsíce dva roky, a krásně se mi do X landera vejde, u Camarela si to nedokážu vůbec představit, že by v něm ještě teď byl. Ale jsou daleko horš kočárky než je Camarelo Q12 to mi věř. 😉 😉

tehuli
4. dub 2011

@lumixii díky moc asi ho koupíme..o tom madýlku jsem slyšela:( tak snad se to bude dát..v nejhorším pak koupíme golfky🙂a od 2 let pochybuju že ho narvu do kočáru🙂jeslti bude hyperaktivní po mě a příteli tak tam nevydrží🙂 dýl jak půl roku..🙂 ale díky 🙂