Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

anchsunamun
9. čer 2008

Ahoj maminky, nemohla jsem podobné téma najít tak zkusím nové.
Našemu Ondrovi jsou tři měsíce má nejakých 64cm a nevejdeme se do kočárku. Máme X-Landera.
Měli jste nějaká taky takový problém a jak jste ho řešily?? Není na sporťák nebo golfáče ještě moc mladý???

majina
9. čer 2008

no ten kočárek jsem viděla už taky... je to děsný!!!! 😖

alcatko.j
9. čer 2008

To je fakt psychozni, to nema chybu 😀 😀 😀 😀

aguaverde
9. čer 2008

Siss radši to nechci potkat 😕 😅

alcatko.j
9. čer 2008

😀 😀 😀 😀

sisstin
9. čer 2008

hlavně nevim, na co jsou ty dva kufříky tam??? 😕 😕 😕 😕 😕

lucasaerik
9. čer 2008

Maji je to opravdu každého věc jaký zvolíkočík, ale je potřeba do toho zapojit rozum.... 😀

sisstin
9. čer 2008

luucia: až je zas potkáme, tak se zeptáme ne 😎 😅

lucasaerik
9. čer 2008

je fakt že jsem ho viděla jednou v nějakým obchodě, ale to je vážně ufoun...jakou to má stabilitu to je děsný, ježiš fuj s tím bych nejela ani omylem 😀

luucia
9. čer 2008

siss, ty holky, co s ním jezděj, vypadaj děsně drsně! bych se bála, že mi rozbujou hubu, kdybych se zeptala na co je kufýrek 😅

sisstin
9. čer 2008

a stojí po slevě 22tisíc 😅

lucasaerik
9. čer 2008

jako zadarmo 😀

luucia
9. čer 2008

lucaserik, jakej máš ty vybranej kočárek? jestli se můžu zeptat

aguaverde
9. čer 2008

Siss tož nekup to za takovou výhodnou cenu 😀 😝

alcatko.j
9. čer 2008

Holky, kufyrky jsou kosiky voove, to da rozum preci 😀 😀 😀

luucia
9. čer 2008

ty vogo, dát za barovou židli 22 litrů 😝 😅

majina
9. čer 2008

lucasaerik... a co tenhle kočárek???

http://www.autosedacky-web.cz/produkt/kocarek-s...

lucasaerik
9. čer 2008

luucia: no dobrá otázk,ale těžká odpově´d u mě by vyhrál Inglesina magnum,ale manžel nechce, tak uvažuji o high treku a ted manžel došel s Implastem, tak se na něj chystám jet, nevím nevím co s tím asi budeme mosit v šátku 😀

aguaverde
9. čer 2008

Implast se mi taky líbí 😉 je to jeden z hlavních adeptů 😀

lucasaerik
9. čer 2008

majina: já moc Chicco nemusím....a oparvdu nevím, neznám, jen ci mi kamarádky vykládaly že jsou docela kazový ale jinak oparvdu nevím, a nemal jsem tu čest držet ho v ruce

majina
9. čer 2008

No tak ten néééé 😀

aguaverde
9. čer 2008

Maji na ten sem se taky koukala 🙂 ale pro mě jsou nevyhovující ty malé kolečka 😎 ale ty jsi říkala že s ním budeš hlavně ve městě ne?

nelinkav
9. čer 2008

tak holky, vy jste mě teda pěkně srazily sebevědomí. Koukla jsem na ten odkaz aqua, všimla jsem si jen toho prvního obrázku a nedokázala jsem vypátrat, kde je ten kočárek ☹ Asi jsem na mateřství ještě příliš mladá a blbá 😀 Jinak stokrát radši něco nemoderního než tohleto. Jinak souhlasím s alčátkem, že by se pi výběru mělo koukat v první řadě na mimčo, ale že záleží i na dobrým pocitu mamči. Tak jen doufám, že seženu krásnej, takakorát moderní s hlubokou korbičkou, příjemným ovládáním a že při pohledu na cenovku mýho chlapa neskolí infarkt 😝

majina
9. čer 2008

no já jen město! 😉

luucia
9. čer 2008

alčí, to jsou košíky, ale takový pidi midi 😝 tak nedám ani rohlík. to vypadá jak taška na malovátka 😅

lucasaerik
9. čer 2008

no viděla jsem ho jen u nás v obchodě když tam dojela paní s ním tak jsem si pojezdila atd, a paks e začala o něj zajímat, ale dostala mě váha loňské mají 16kg, ale prý letošní jsou lehčí takže musím zapátrat....nevím ještě času dosti na výběr.... 😀

aguaverde
9. čer 2008

Maji tak to by ti mohl stačit...já potřebuju kočár do terénu 😅

majina
9. čer 2008

No to já jen na náměstí, obchodů a to by stačilo 😀

lucasaerik
9. čer 2008

no ono i do města na ty dlažební kostky žádná hitpoška 😀 , ale pokud pojedeš autem a pak jen po centrech tak zvol golfový podvozek 😉

luucia
9. čer 2008

právě že mě ty malý zdvojený kolečka přijdou do města úplně nevhodný, aspon teda na kostky 😝

majina
9. čer 2008

supééér! není nad radu od odborníka!