Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

anchsunamun
9. čer 2008

Ahoj maminky, nemohla jsem podobné téma najít tak zkusím nové.
Našemu Ondrovi jsou tři měsíce má nejakých 64cm a nevejdeme se do kočárku. Máme X-Landera.
Měli jste nějaká taky takový problém a jak jste ho řešily?? Není na sporťák nebo golfáče ještě moc mladý???

alterna
9. čer 2008

prado ty asi houpat nepotrebuješ, ale miminko ano. Houpalo se 9 měsicu v bříšku 🙂

sisstin
9. čer 2008

majina: jenže v lehátku je třeba hodinu denně..a jak dlouho je v kočárku..já si taky pořizuju sporták Quinny..ale s těma hlubokýma souhlasim s neeve..a strkat 4měsíční dítě do sportáku je strašný!!!

kacka.va
9. čer 2008

my teda taky nepotřebujeme houpat, jak to drncá tak malá spí automaticky a spí i když nejezdíme
jééé chtěla jsem předtím napsat maximálně cca 2 hodiny denně

neeve
9. čer 2008

alterno jj 🙂 tak ano, jde s kočárem drncat a jezdit, ale houpání je pro miminko mnohem příjemnější 🙂

zuzka99
9. čer 2008

neeve, ja suhlasim, tiež sme kupili lacný ale pekný hlboký, a do šporťáku sme investovali aj to čo sme na hlbokom ušetrili

majina
9. čer 2008

No tak neznám nikoho kdo má dítě v lehátku jen hodinu denně!! To bych si ho ani pak nemusela kupovat!

coxa
9. čer 2008

My jsme houpali v hlubokém a teď už na sporťáku nehoupáme, ale když nemůže dlouho zabrat, tak nastavím nejměkčí pérování a houpám alespoň tak, takže určitá výhoda to je. 😉

Jinak naprosto souhlasím s názorem Neeve.

neeve
9. čer 2008

Kacka no já myslela jako doma v autosedačce víš? 🙂 Když někdo to tak používá, místo lehátka, na uklidnění třeba... 😉

sisstin
9. čer 2008

majina: my jsme v něm 0 minut denně..a to mám dvě 😅

sisstin
9. čer 2008

majina: ono koupíš spoustu věcí, který ti pak budou naprd, pže dítě ti to bude bojkotovat 😝

petra2204
9. čer 2008

Všechno je to o penězích a selském rozumu. Dnes je babyboom, vyrábějí se malinké kočárky a spoustu spešl věciček, které nakonec možná ani k ničemu nejsou, aby rodiče kupovali a kupovali a utratili co nejvíc peněz. Malinký kočárek je třeba někdy po třech měsících vyměnit na nový a větší.

lendych
9. čer 2008

ja mam dedatko v lehatku zatim asi jen pul hodky denně
a houpaní není zbytečné rozmazlování ale miminku příjemná přirozená věc 🙂

kacka.va
9. čer 2008

no, co znám lidi, co mají lehátko, tak tam je dítě třeba i půl dne, ne hodinu denně 🙂

majina
9. čer 2008

No tak třeba moje kamarádky lehátka využívají moooc! a nemůžou si to vynachválit!

sisstin
9. čer 2008

majina: ono je to tím, že žádný dítě ještě nemáš 😉 bez urážky 😉 já si v těhu taky představovala spoustu věcí a realita je jiná 😉

kacka.va
9. čer 2008

neeve: aha, tak to sorry, já to nepochopila. 🙂

lendych
9. čer 2008

přesně tak firmy se predhánějí a mnou si ruce jak rodiče utrácejí

coxa
9. čer 2008

Majino my jsme v lehátku tak 10 minut denně - jen než ráno vypije sunar, jinak o něj zbytečně zakopáváme. Malému se tam teda ani moc nikdy nelíbilo - nudil se tam.

coxa
9. čer 2008

Maji a proč si je nemůžou vynachválit? Protože mají od dětí klid. 😉

sisstin
9. čer 2008

já bych tak rááááda měla od dítěte klid 😅 😅 😅 😅 ale bohužel...lehátka a podobná blbátka jsou nám na nic 😅

kacka.va
9. čer 2008

no na nás se zatím firmy moc nenapakovaly 🙂. přebalovák nemáme, vaničku nemáme, žádný sterilizátory ani ohřívače 😉 😀

neeve
9. čer 2008

Maji 😲 Tak Nelis mi teda v něm víc jak půl hodiny nevydržela... To byla nuda... Lehátko pro nás mělo smysl jako jedna z alternativ na zábavu, nic víc. že si tam hrála a tak.

Jinak já svoje dítě opravdu, ale opravdu nerozmazluju, naopak, myslím, že patřím k těm zásadovým matkám. Spí sama v postýlce, nenosila jsem ji na rukách pokud to nebylo nezbytně nutné, neuspávala jsem u prsu atd atd. To houpání kočárku bylo třeba na usnutí v určitém věku. Nezvykla si, psala jsem, že usíná sama v postýlce a to i přes den a žádné houpání nepotřebuje. A to už někdy pátého, šestého měsíce. A to jsem ji předtím uspávala v kočárku houpáním třeba i doma přes den. A večer šla spát normal do postýlky bez houpání. No problem 🙂

coxa
9. čer 2008

Sisstin tohle jsem přesně Majině taky chtěla napsat, jen jsem se bála, aby to špatně nezvala, holt jsi odvážnější! 🙂

majina
9. čer 2008

siss...nemám dítě ale skoro každý den děti hlídám takže asi tak! mám plno kamarádek a příbuzných které hlídat potřebují takže zrovna teď tu v lehátku spí kamarádky chlapeček!

zzz
9. čer 2008

no vsak to nevadi,ked ma dietatko, trochu pokrcene nohy v korbicke?...a teraz ide leto, tak ho nemusis davat do dfusaku a podobne....tak je to jednoduchsie... podla man ti v pohode vydrzi....

sisstin
9. čer 2008

jinak jako já nejsem proti moderním kočárkům..sama jsem ho moc chtěla...my by jsme se i do tý hluboký korby vešli, pže je malej..ale přítel mi ho prostě koupit nechtěl..tak ted kupuju až ten sporták, a když porovnám, jak se mu líbí v obřím houpacím velkým kočáru oproti malýmu sportáku..tak to je fakt rozdíl 😉

sisstin
9. čer 2008

majina: jj..já neříkám, že lehátko je blbá věc a tak..ale prostě sama uvidíš, až budeš mít svoje dítě..co se mu bude líbit a co ne 😉 takže ho třeba radši budeš vozit v hnusným, ale velkym kočáru než v krásným, ale nepohodlnym 😉

verunda
9. čer 2008

presne jak pise sisstin, strcej dite do lehatka a maj klid
dite pul dne v lehadku??????
Ja chdim s mimcem ven, kdyz jsme doma s mimcem si hrajem, cvicime, chodime plavat..... 🙂 🙂 🙂 😉

sisstin
9. čer 2008

verunda: no abych tady ze sebe nedělala..já bych byla moc ráda, kdyby tam byl..ale on nechce prostě 😅

etinka
9. čer 2008

Myslím si, že v dnešní době je to jen o tom, kolik chce maminka za věci pro mimi utratit a jak moc je kočárek pro ní moderní záležitost. Rozumně a realisticky uvažující maminka se pídí po tom, jak je velký kočárek, jestli se do něj vejde dítě ještě v 9měsících i s fusakem a koupí si kočárek třeba jen za 6-8tisíc, ale bude pro ni i pro miminko praktický. Moderně uvažující maminka si vybere kočárek, který vypadá skoro jako z jiné planety,ale bude mít barvu, která teď frčí a ladí jí ke kabelce a k lodičkám. Dá za něj třeba 20tisíc, ale bude IN. A prodejci si mnou ruce, protože takovéhle maminky oni potřebují. Do 2-3 let věku dítěte bude taková mamnika potřebovat ty kočárky minimálně 3-4.

Takže asi tak z mého pohledu. 🙂