Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

anchsunamun
9. čer 2008

Ahoj maminky, nemohla jsem podobné téma najít tak zkusím nové.
Našemu Ondrovi jsou tři měsíce má nejakých 64cm a nevejdeme se do kočárku. Máme X-Landera.
Měli jste nějaká taky takový problém a jak jste ho řešily?? Není na sporťák nebo golfáče ještě moc mladý???

majina
9. čer 2008

a ještě když jsou ty pěřinky takové lesklé! 😀 😀 😀 No brrrrrrrrr 🤐

luucia
9. čer 2008

siss, něco mi to připomíná!!! 😀 bébé confort a v něm peřinky 😀 😝 😝

sisstin
9. čer 2008

apon: tak to má víc kočárů, že když jsou v lehu, tak nejde jít do košíku 😒

tvarohacek
9. čer 2008

ap: no to vim, my je máme v lehu, a v košíku sem měla pláštěnku, a když začlal slejvák sem ji nemohla vyrvat 😠

aponchie
9. čer 2008

no to je na prd,kdyby aspon trochu ,ale takhle se mi pokazde probrala ..jinak svagrova ma graco trekko a muzu rict nebrat!!!levnej blbej kocar treba...je to podle me nejlevnejsi varianta trojkolky co sem videla...kamoska mela kdysi quinny ale u nej se dala prehazovat rukojet a byl mnohem lepsi nez ty ted mi prijde..ted uz to nejde asi co?

aguaverde
9. čer 2008

Mě se líbí nick tvarohacek 😅 sem z něj dostala hlad 😔 😅

majina
9. čer 2008

agu... no já dostala chuť na tvaroh s kakaem

aguaverde
9. čer 2008

😀 😀 😀

tvarohacek
9. čer 2008

aguaverde 😀

lucasaerik
9. čer 2008

no ty peřinky to je mazec...a tak pejskovi alepspoň dopřeješ..a mimču to nemusíš nutit, já když si vzpomenu jak mi to nutily u prvního, brrr ještě že jsem nepodlehla 😀 😀 😀 , babička mi ty kraječky ještě točila kulmou...no to je síla co?

aguaverde
9. čer 2008

Ale fakt 😅 😅 já sem o sobě věděla že jsem žrout ale že takovej,že když uvidím nick tvaroháček,že si div neposlintám noťas ,to sem nevěděla 😔 😅

aguaverde
9. čer 2008

Laca,jo tak já si myslím že u nás to bude taky nažehlený navoňaný a než se naděju tak už to budou rvát do kočárku 😝

lucasaerik
9. čer 2008

já se cpu nektarinkama, nic jiného ted nedokážu sníst, je mi stále na ble ble...

luucia
9. čer 2008

já jak sem viděla nick tvarohacek, tak sem si vzpomněla na porodnici, kde sme ho dostávaly k snídani 😝 😅

majina
9. čer 2008

kulmou???????, 😀 😀 😀 Tak to je supéééér!

lucasaerik
9. čer 2008

jj kulmou aby byly krásně vytvarované 😀 , jsem padala na zadek když mi to donesla a byla zklamaná že v tom Šimon nepojede z porodky 😅

aguaverde
9. čer 2008

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Maji takhle 😝
Snad se Terezka nebude zlobit že jsem použila foto z jejího alba.

majina
9. čer 2008

ooooooo hrůůůůzo! No doufám že tohle mě čekat nebude 😀

aguaverde
9. čer 2008

Já mám zato že jak je to naškrobený a nakulmovaný tak to musí poškrábat hlavičku ne?? 😕

lucasaerik
9. čer 2008

no i tak by šlo 😀 😀 😀

lucasaerik
9. čer 2008

no ony prý s tím nepříjdou do styku je tam ta bavlna, prý říkala babička,ale já jsem stejnéhonázoru, tenkrát byla uražená... 😅

lucasaerik
9. čer 2008

a když jsme malýho vezli jen v sedajdě tak prý jsme jak chudáčci a že to vypadá že na dítě nemáme 😀 😀 😀

aguaverde
9. čer 2008

prostě tohle mi nesmí do baráku jinak to fakt letí k tomu psovi 😠

lucasaerik
9. čer 2008

takže holky kdo nemá super naškrobenou a mega krajkovou zavinovačku tak asi na dítě nemá..asi se tím ukazuje kolik máte peněz 😅 😅 😅

sisstin
9. čer 2008

holky..zas brzděte..aby se někdo neurazil 😕

lucasaerik
9. čer 2008

ale ne to ne....jejda, to je každého věc, tak jako s kočíkama, já jen tlumočím co mi babička tenkrát říkala

aguaverde
9. čer 2008

Pokud jsem někoho urazilla tak se OMLOUVÁM 😅 opravdu to nebylo myšleno že to nesmí nikdo používat,jen to bylo myšleno že já ji doma nechci 😔

sisstin
9. čer 2008

jo jasný holky..mně se to taky nelíbí 🤐 🤐 🤐 🤐 ale víte, jak je to na konovi 😅

aguaverde
9. čer 2008

stejně odbočujeme od tématu .... 😅

midka
9. čer 2008

My sme teraz tiez pred par dnami zlozili sportak, tiez som mala zle svedomie, ze skusame so sportakom, ale on uz vobec nechcel byt v tej vanicke, nic nevidel, stale nohy vykladal hore, plackal. V sportaku samozrejme nesedi, lezi, resp. taky polosed je ovela spokojnesi. Ved o 7 dni uz mame pol roka.