Je potřeba podložka do kočárku?

bajca.klom
26. únor 2011

Maminky, které máte kočárek Casualplay S4, je potřeba pořizovat podložku ( vnitřní vložku)? Je to k něčemu? Díky za radu 🙂

apollo11
2. bře 2011

No mě by to taky zajímalo, i na jiné kočárky, konkrétně Jané slalom.. musí být originální podložka, nebo pasuje i jiná? Na léto je to asi pohodlnější než ten "polstruňk"..

hojda
2. bře 2011

Jsou různé typy třeba od Emitexu univezrální na několik druhů kočárků, do sporťáku jsme ji využili, ochrání od největšího ušpinění.

dzejn81
2. bře 2011

ahoj holky já jsem v zimě dávala pod malou deku a na jaro a léto jsem si nechala ušít podložku na mimibazaru u jedné paní, dělá podložky na všechny typy kočárků takže originál určitě nemusíte mít 🙂. ceny taky nejsou nejhorší tak tam zkuste mrknout a uvidíte jestli se vám bude něco líbit. určitě jsou podložky dobré proti zašpinění celého kočárku a jsou pohodlnější jak ten "polstruňk" 🙂 🙂 🙂 jak píše apollo11

olicek
2. bře 2011

Prosím jaké má ID ta paní z MMB? Také přemýšlím co dát do kočáru 😉

joy82
2. bře 2011

Ahoj, aj já nechávala ušít na MMB - můžeš si tam vybrat z jaké chceš látky, dělají se i oboustranný, takže můžeš měnit a tím oživovat kočárek. A napíšeš jaký typ kočárku máš a ona na většinu umí ušít. Podle mě super věcička za super cenu, a fakt praktická. V létě se ti malé nebude tak potit na samotným potahu kočárku, a když se spotí, tak vložku jednoduše vypereš, v zimě to víc zahřeje a taky to krásně oživí a zútulní kočárek, ochrání před zašpiněním kočárku. Takže za mě jednoznačně ANO 🙂
Btw. měli jsme i tu od Emitexu, ale nebyla jsem tak spokojená jak s těmi ušitými, nemají takový výběr barev, vzory žádný.

blondys24
10. led 2013

Také bych poprosila třeba o nick té paní z MMB, děkuji

tina_7
25. kvě 2014

Také bych prosila nick té paní - moc díky!

katchi
25. kvě 2014

Holky, skvele veci do kocarku sije Monika Neubrt, prezdivka Nojba.