Je rozdíl mezi Chicco CT 0.4 a Chicco CT 0.4 TOP?

krikri27
17. led 2008

Ahoj, prosím, kdo máte tyto kočárky, měly jste možnost vidět- vyzkoušet rozdíl mezi těmito kočárky? Je i ten klasický nánožník vyteplený? U varianty Top (vyrábí se jen žlutá barva Eclipse) je navíc i fusak v nánožníku, jak vypadá? Stojí za to si připlatit?
Díky za příspěvky 🙂

krikri27
autor
17. led 2008

Prosím, pište 🙂
Kdo máte ten kasický nán. , je vyteplený nebo jen jednovrstvý?Stačí to na zimu? Díky moc 🙂

julia225
17. led 2008

tak toto pocujem prvy krat... viem źe ku klasickemu 0,4 si mozes doobjednat aj zatepleny nanoznik...ale my sme to nepouzivali, podla mna su na tomto kociary tie nanozniky hrozne a neprakticke... 😠

lennie7
18. led 2008

krikri podla mna je ten nanoznik na zimu urcite tenky, mal by sa dat este podla mna aspon fusak alebo pre väcsie dietatko nejaka hrubsia deka do neho.a ten nanoznik je na suchy zips takze ked väcsie dieta kope nozkami nanoznik odial pada.my sme ho kupovali na leto, to som bola spokojna ale na zimu sme ho predali a nechali sme si velky sportak lebo ani po snehu sa s nim dobre nechodilo.ten zatepleny fusako nanoznik som par maminam videla a vyzera to byt hrubsie ako ten nanoznik tak ked ho chces este na teraz asi by som si tych par korun priplatila 😉

krikri27
autor
18. led 2008

Děkuju 🙂 Nakonec jsem objednala barvu Hawaii, ta je s normálním nánožníkem, ten vyteplený žlutý se mi líbil mín a v jiné barvě se ten fusakonánožník nedělá ☹ , ale určitě budu dávat fusak, případně i deku 🙂
Maminkty, které chcete koupit tento kočárek, mejí je v akci na www.babylife.cz za 3290 i s madlem a poštovné zdarma 🙂

kristi
18. led 2008

nanoznik je normalni, nevytepleny, jezdime s dekou

aponchie
18. led 2008

ja ho mam ct.04 a byla jsem maximalne spokojena ale na zimu jsem davala fusak anebo deku bez toho to asi nejde. 😉 ale me se zdal celkem dobry mozna byl malo ke krku miminka tak jsem si nechala v brasnarstvi nasit na bok jeste dve poutka na suchy zip a pripinala jsem to az na tu tycku nad ten spoj kde je napsane na plastu ct o4 v podstate vic nahoru nez se ma a bylo to lepsi nesnezilo ji tam nefoukalo ale jak se koukam na tu zima neni to snad ani potreba 😀

krikri27
autor
18. led 2008

Aponchie, že jo 🙂 já si taky říkala, že s takovýma zimama se není čeho bát 😎snad nás příští rok nevypeče 😎 i kdybych vzala ten TOP s fusakem(on to asi nebude opravdový fusak až po prsa, spíš vyteplení nánožníku, jak psala Lennie), stejně bych na mráz dávala ještě normální fusak plus deku, takže je to asi jedno 🙂 Tak jsem vzala normální nánožník, protože jsem si mohla vybrat barvu 🙂

aponchie
18. led 2008

krikri27:presne tak stejne das vzdycky pod to fusak sice jde hur pripevnit zvlast pokud mala sedela a kopala nohama ale mela sem ten stary beranek a ten mel super pevne poutka tak sem je cele prevlekla tou stredni plastovou spojnici a nemela sanci aby ji to sjelo dolu🙂)