Je velikost korbičky 35 x 80 cm dostačující?

lenus202
3. led 2014

Holky prosím o rady, myslíte si, že velikost korbičky, vnitřní rozměry 35 x 80 cm jsou dostačující? děkuju moc

ev.ka
3. led 2014

myslím, že jsou to velmi slušné rozměry

blahova_andrea
3. led 2014

někdo velikost korbičky neřeší vůbec 😉 podle mě to dostačující je, někdo vozí dítě v hluboké ještě v roce a v zimě s fusakem už to být dostačující nemusí. to záleží kdy se miminko narodí a do kdy ho tam tak plánuješ vozit 🙂 i když můj syn hlubokou vzdal brzy 😀

lenus202
autor
3. led 2014

@blahova_andrea malej se má narodit v březnu...doufám, že by se tam mohl vejít aspoň do tý doby než bude sedět, pak ho budu dávat do sporťáku s fusakem...tohle dělala kámoška a bylo to v pohodě...a když tak mám ještě jeden veeelkej kočár 😉

lenkalenulka
3. led 2014

Ja mela 75 cm na delku a mala se mi narodila v zari a bylo to idealni🙂 na jare uz jsme mely sportak🙂 takze myslim ze 80 je v pohode

blahova_andrea
3. led 2014

@lenus202 tak vidíš...jistota v zádech 😉 malej si nadělil sporťák v 5m. v hluboké korbě se nudil a skoro mi z ní vyskakoval. naštěstí sporťák byl dost polstrovanej a šel dát do úplnýho lehu, takže šel prcek tam, tam jsem ho mohla připoutat a oba jsme byli spokojenější 😉

ev.ka
3. led 2014

ona ani ta šířka není zanedbatelná a 35cm je velmi slušné ... jsou kočárky co mají i pouhých 30cm.
myslím, že největší korbičky mají kolem 85x35cm, ale to už jsou klasické čtyřkolky (bez otáčivých předních koleček) a to taky každý nechce

kytkakvete
3. led 2014

malá je dubnová, náš kočárek má 76x34 a je to jen tak tak, a to nemáme nijak naducanej fusak

sinorina
3. led 2014

já měla roan maritu, tam je rozměr 38x82 cm. Malý se narodil v červnu a do hluboké korby se mi vešel i s fusakem a kombinézou v 9,5 měs s mírami 10kg a 72 cm. tak za mě si myslím, že to stačí

lenus202
autor
3. led 2014

@ev.ka já mám právě jednu čtyřkolku bez otáčivých koleček doma, ale chci i tu s aretací a vajíčkem, do města ideální, ten velkej je takovej dost sportovní, do terénu 🙂

lucifereeek
3. led 2014

určitě, my měli korbičku 79cm a malá se tam vlezla ještě v 9ti měsících i s fusakem 🙂