Junama nebo Camarello? Výhody a nevýhody

mona91
15. říj 2018

Prosím zkusenosti s názory. Manžel je vysoký cca 180, já 165. Chci prakticky kočárek do města a mírného terénu jako jsou například polní cesty. Termín mám v březnu takže se mě netýkají ty největší mrazy. Nevím zda využijeme plne velikost Camarella... děkuji všem 🙂

diginka1993
15. říj 2018

Ahoj mám Camarelo Carera a spokojenost, tenhle kočárek si vybral přítel právě kvůli tomu, že je vyšší (196cm), je sice trošku těžký, ale zase ma kvalitní konstrukci a kola zvládnou opravdu i horší terén, náš malý se narodil 28.8. takže jezdil přes zimu ve fusaku a vešel se až do dubna, ale to už začal jezdit ve sporťáku. Ovladatelnost kočárku je skvělá, jde řídit v pohodě i jednou rukou po rovné cestě, taška pod kočárkem je taky celkem obstojná, vejde se tam menší nákup, akorát když máte nasazený sporťák tak se do něj hůř dostává. Kdybych si znova vybírala kočárek od narození tak jdu ale možná jen do dvojkombinace a sporťák si koupím pak zvlášť, teď mám Joie Litetrax a využívám víc ten, ale zase Camarelo je pro malého pohodlnější a v zimě s fusakem bude asi lepší

dany69
15. říj 2018

My máme taky camarelo už po dceři (já 176cm, muž 197cm) a vyhovoval nám parádně. Teď čekáme druhé taky na březen a určitě ho necháme. Najezdila jsem s ním stovky kilometrů, převážně mírný terén a pořád vypadá dobře. Mě se ovládal snad i líp než lehké valco co máme teď. Jediné mínus je pro mě ten košík dole, sice praktické zapínání ale oproti otevřenému košíku se tam nevejde tolik nákupu 😀

karolinasvetla111
15. říj 2018

Kamarádka prodává junáka eko kůže světlý

barussska1
15. říj 2018

Ahoj, máme Junamu Impuls a jsem s ní moc spokojená. Oproti ostatním kočárkům mi přijde teda jak tank 🙂 ale v pohodě se s ní manipuluje, když je potřeba řídí se skoro sám jednou rukou a v našem mini obchodě se otočí v podstatě na místě. Zatím jsou malýmu 4 měsíce a využíváme jen hlubokou korbu, na jaře chci ale stejně koupit ještě něco skladnějšího protože často jezdím autem do města (jinak jsme na vesnici). V pohodě s ním jezdím po polňačkách, lesní cesty. Jen by se hodilo kdyby byl lehčí... jinak já mám 158 cm a manžel 187 a ani jeden z nás nemá problém.

chumlee71
15. říj 2018

Ahoj, já mám jumana impulse a jsem spokojená. A jak píše barussska1 je to takový malý tank projede úplně všechny terény 😉

mona91
autor
15. říj 2018

@dany69
@diginka1993 a jde u toho kočárku sklopit střecha aby se to jakoby úplně ,,zavřelo,,? Na chatě kde budem trávit dost času strašně fouká takže chci aby i u korby i u sporťáku ta střecha šla co nejvíc sklopit. U Junami to jde ale camarelo jsem a živo ješte neviděla a na videích to neukazovali že by to šlo

dany69
15. říj 2018

@mona91 mám tenhle typ https://www.vyspimese.cz/kombinovane/camarelo-a... a střecha jde stáhnout hodně, navíc i ten nánožník nebo jak se tomu říká je hodně vysoký..

diginka1993
15. říj 2018

@mona91 střecha jde dát poměrně dost dolů, ale když svítí sluníčko níž tak mu tam svítí, proti větru je to dostačující, a řekla bych že zrovna camarelo a junama jsou hodně podobné kočárky