Kde jste kupovaly kočárek? Doporučte obchody

maxinkaa
16. bře 2012

Ahoj holky, kde jste kupovaly kočárek? Vše kupuji přes interner,ale kočárek si chci vyzkoušet. Můžete mi prosím doporučit dobré obchody za dobré ceny? 🙂 Díky moc.

tyrisa
16. bře 2012

Tak ještě napiš odkud jsi,at neradíme něco na druhým konci rep. 😉

kaxulka
16. bře 2012

Já teda nevím, kolik chceš do kočárku investovat, ale my jedeme určitě do Polska 🙂 mají tam ty samý kočárky co tady a jsou o dost levnější 🙂 Ale to záleží na tom no 🙂 jestli chceš Český, tak prodejen je dost, ale myslím si, že úplně dobrý ceny neseženeš 😉

iluss
16. bře 2012

Já nakupovala na www.detskyraj.cz. Je to internetová prodejna a maj i 2 kamenné obchody (v Praze a Liberci). Taky jsem to udělala tak, že jsem si na netu vyhlídla kočárky, které se mi líbily a pak jsem si zajela do té prodejny, co mají v Praze a přímo si ho tam vyzkoušela a okoukla.

majinka1981
16. bře 2012

Doporučuji Dětský ráj. Mají vzorkovnu narvanou kočárky. Určitě si vybereš 🙂

jenny.kay
21. bře 2012

Přidávám rovněž výbornou recenzi na Dětský ráj - zkušenost tedy jen v Praze, zato velice dobrá! Ochotný personál a mnoho kočárků na výběr (na rozdíl od jednoho nejmenovaného obchodu v Hostivicích)

micka1
21. bře 2012

ahoj my jsem kupovali kočárek na dětském veletrhu v Brně. Byli jsem tam poslední den a kočárek jsme koupili oproti obchodu o 3 tis levněji.

barti
8. dub 2013

My jsme nakupovali v Kolíně v obchodě www.kocarky.cz
Veliká spokojenost s přístupem. Cenově nejsou jako čistě internetové obchody, ale servis je také úplně jiný.
Fajn přístup, kočárek mi uschovaly. Veliká spokojenost. Kudy mohu, tudy chválím..