Kde najdu v Brně kočárky Chicco a Britax?

terezakub
10. čer 2013

Ahoj všem,

prosím má někdo zkušenost, kde se dá v Brně podívat na kočárky:

Chicco sada Trio Living varianta Pegaso

Britax B-Agile 3 2013

Ať prohledávám, jak prohledávám brněnské obchody na tyhle dva nemůžu nikde narazit a ráda bych je viděla na živo 🙂

Moc díky za info.

Terka

speedygon
10. čer 2013

Tak v seznamáckém vyhledávači mi to ukazuje, že to Chicco v Brně nemají a Britax to samé...ten mi ukazuje jako nejbližší Kopřivnici ☹

veruska007
11. čer 2013

Asi nejvetsi vyber je v Babyline na Tomkove nam. Britax jsem, myslim, videla v Campusu.

martinatrnkova
13. čer 2013

zkus prodejnu Fajn baby v Modřicích, měli by mít oboje a ještě spoustu dalších značek

terezakub
autor
2. črc 2013

speedygon: právě taky mě to nic moc neukazuje, tak uvidíme, snad na něj někde kápnu 🙂 onehdá jsem ten kočárek viděla u paní v lékárně, ale bylo mi blbý se vyptávat, ted trošku lituju, když ho nemužu nikde najít 🙂

veruska007: na tomkáču jsem byla a tam jsem ho neviděla, ale v té době jsem ho ještě neměla v merku, tak jsem po něm nešla, to bude asi tím 🙂 jinak campus je dobrej? Ta, je taky babyline?

martinatrnkova: díky, zkusím, tam jsem si říkala, že bych mohla určitě

jinak moc díky za info 🙂

veruska007
2. črc 2013

@terezakub No, v Campusu mě nemile překvapil velmi malý výběr kočárků, ale zas tam mají ty "lepší". Kdybych se honila za konkrétním typem, tak bych si do prodejen předem zavolala, aby ho měli. Často jsem na webu viděla kočárek, o kterém psali, že je na prodejně a na prodejnách mi řekli, že ho mají na skladě a do prodejen ho vozí jen na vyžádání a je třeba si to domluvit cca 3 dny předem.
Jinak mi přijde, že nabídka v obchodech je dost proměnlivá - přijdu jednou a jsou tam samé luxusní kočárky, přijdu za pár měsíců a samý polák ☹.

tajemna30
2. črc 2013

já Britax kupovala přes prodejce co je na mimibazaru a má sídlo v Brně - jestli je to aktuální klidně mi napiš i do IP, pošlu ti odkaz .... konkrétně červený Britax B-Agile

terezakub
autor
2. črc 2013

veruska007 aha no tak já spolíhám, že tam mají všechny co mám vybrané, ale po tvým komentu si tam zavolám, pač na 10x se mi jezdit nechce, tak moc díky. S Panterem v brně máš zkušenost, spoléhám, že tam vyberu 🙂

tajemna30 ok díky písnu

prdlinka
25. říj 2013

Britax maji v Modricich - Funpark se to myslim jmenuje

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz