Kde se dá sehnat nánožník na kočárek Jané Slalom pro?

lacherka
8. dub 2008

Mamiky, nevíte kde se dá sehnat nánožník na jané slalom pro odstín marine nebo orange? Je to kolekce 07 a všude ji už mají vyprodanou, nekupovaly jste někde nebo nevíte kde se dá sehnat?

zany
8. dub 2008

Lacherko, my ho kupovali rovnou se sporťákem, takže ti nepomůžu... 😒
Kupovali jsme ho v Plzni v Superbaby...

Jinak se zkus juknout na MMB a třeba ho někdo prodává 🙂

dol
8. dub 2008
malovani
8. dub 2008

Ahoj, já ti nepomůžu, ale co vím, tak kde jsem to zkoušela (emailem, telefonem), tak nikde už není, mají jenom H13 Ebory... taky máme Marine.

malovani
8. dub 2008

Zkus ještě web, www.kocarky.tv...

krista
30. srp 2009

lenus3 • Dnes v 09:41
Ahojte mamičky. Neviete mi niekto poradiť, či ešte zoženiem nánožník na kočík jané rok 2007 farba oranžovo-modrá?
Alebo je lepšie kúpiť len fusak?
Taktiež aké máte skúsenosti so surférom Jané, chcem ho pre trojročné dieťa.

anjelicek26
3. říj 2010

Tak som odhalila nanozniky 🙂 Na slovensko za 9,50, do ciech myslim tiez

http://www.o-baby.de/index.asp?pid=shop|agr|3&a...

surfer mame, je fajn 🙂 Saska na nom jazdi stale, lenivec jeden... ona ma uz 4 roky...

sonkab
4. říj 2010

Ahojte, nebude niekto objednavat nanozniky z o-baby ? Mohli by sme sa zlozit na postovne 🙂

zuzana39
5. říj 2010

@sonkab akurát som to pozerala,ale neviem či tá cena ešte platí.Neviem po nemecky,tak tomu nerozumiem ☹

katy1979
5. říj 2010

@zuzana39 vsetky ceny co tam vidis platia.

sonkab
5. říj 2010

@zuzana39 a ty by si tiez nieco objednavala ? Skusim este napisat do temy Jane Slalom 2009, mozno bude niekto objednavat kocik.
@anjelicek26 nevies nahodou ci ten nanoznik vo farbe stylon sedi aj na slalom 2008 ? Lebo na o-baby je odfoteny len na Nomade.

anjelicek26
5. říj 2010

@sonkab - no ja si ho objednam, ale mne do Anglicka, to vam velmi nepomoze 🤐 No pokial viem inak, tak jane ma len jeden typ nanoznikov, ci je to na slalom ci nomad. Da sa pripnut na oboje... a ano, ja mam z o-baby kocik a asi tri dalsie kamosky zo Slovenska, dodanie do tyzdna, ziadne problemy, tych 9,50€ postovne...

sonkab
5. říj 2010

@anjelicek26 aj ja som kocik objednavala z o-baby. Len ako neskusenu maminu - cakatelku ma vtedy nenapadlo objednat nanoznik 🙂

anjelicek26
5. říj 2010

@sonkab - pred dvoma tyzdnami este nanozniky nemali v ponuke 😝 Az teraz, na jesen... takze si ani nemala aky objednavat... Nasi syncekovia sa rovnako volaju 😵

sonkab
5. říj 2010

@anjelicek26 ja som ho objednavala este vo februari - sice som nevedela ci bude chlapcek alebo dievcatko, ale za 499€ vo farbe stylon som nemohla vahat 🙂
Hej, je to krasne meno, len skoda, ze tak vela psikov sa vola Max 🙂

anjelicek26
5. říj 2010

@sonkab - psika nepoznam takeho ani jednoho, my zijeme v nemecku a teraz sme v anglicku, potrebovali sme medzinarodne mena pre deti... My sme dali za nasu kombinaciu tusim 550, ale aj tak super cena, neni o com... Len je ten kocik strasne velky, ja uz mam aj iny kupeny... s tymto chodim len korculovat a na prechadzky... do auta, do mesta ci na nakupy chodim inym...

sonkab
5. říj 2010

@anjelicek26 tak to na slovensku je psikov Maxov az - az.
Juj, teraz pozeram na o-baby a v ponuke maju aj style line aj stylon. Nemam potuchy, ktory mam ja ☹ Mam ale taku dost capatu striesku, vraj by to mal byt model 2008. Nevies poradit ?

anjelicek26
5. říj 2010

@sonkab - To by malo byt 2008 myslim... ja som im teraz pisala, ze ktory bude sediet na ten moj... ja mam jane slalom pro pigment 2008 korbicka a 2009 podvozok... neviem, ako toto vymysleli, ale nestazovala som sa, ked som ho uz rozbalila a zlozila 😝

anjelicek26
5. říj 2010

http://www.alexandra.weblahko.sk/Maximilian.html

skrolni trochu dolu, tam je nas kocik, aj nasa korbicka... mate podobnu?

sonkab
5. říj 2010

@anjelicek26 vanicku mame taku ako vy, kolieska na korbicke mame strieborne, nie cierne. A farba bola oznacovana ako 475. Neopytas sa prosim ta aj pre mna, ktory mam objednat ? Neviem tak dobre po nemecky a ked som im pisala po anglicky, neodpisali mi

sonkab
5. říj 2010

@anjelicek26 tak ten stylon za 29,9 je uz vypredany, tak sa uz nemusim trapit, ktory mam objednat . .

katarina.banska
26. říj 2010

ahojte,
prosim mozte mi dat navod ako mam davat nanoznik ? mame jane slalom pro 2008 a k nemu nanoznik. nemam k nemu navod a je tam tolko cvokov, ze raz neviem ako ho mam zapnut..... 😕 😕 😕
prosim mozte mi poradit? dakujeeeeeem 😉 😉

veqa
26. říj 2010

@katarina.banska máš viac možností ho upevniť...prvý, že ho dáš ponad madlo, prípadne madlo dáš preč...to som využívala, keď bol krpček malý a spal v kočíku, pripneš ho suchým zipsom o kostru...1.a 2.fotka, potom môžeš dať nánožník popod madlo, a pripneš ho tou gumičkou o kostru kočíka 3. a 4. fotka, potom tam máš druhú gumičku, to je na otvorenie nánožníka...5.6.7. fotka- rozzipsuješ ho a upevníš pomocou gumičky cez to malé uško o tie patentky.... teda ak myslíš športový kočík 😀 hlbokú korbu nemám

katarina.banska
26. říj 2010

@veqa dakujem ti
no snad to nejak pozapinam.
nepouzivam este korbu, takze ten prvy system asi vyuzijem 🙂

katarina.banska
26. říj 2010

aha jasne, takze madlo tam musi byt vzdy. ja som ho mala dole a ze preco mi to tam nedrzii........ 😀 😀 😀 😀

veqa
26. říj 2010

@katarina.banska 🙂 pozerám, že mi to tie fotky rozhodilo kadejako...tými suchými zipsami keď to zapneš, budeš to mať ako hlboký kočík, ja som vtedy madlo nedávala, ale mala som tam hrubý fusak, tak mi to držalo 🙂

katarina.banska
26. říj 2010

@veqa pouzivala si na fusak aj nanoznik? lebo ja mam fusak kaiser, no a zda sa mi dost obrovsky. neviem ci by som nan napchala este aj nanoznik. uz som to nejak pozapinala. takze suchymi zipsami to mam uchytit na konstrukciu a tie gumicky sa upevnia tiez okolo konstrukciu a spolu? a ked malu budem chciet vybrat tak ich len odopnem. nanoznik nebudem davat zakazdym dole. alebo? 😕

veqa
26. říj 2010

no ja som mala fusak eisbärchen, to je taký istý ako kaiser a dávala som aj nánožník, keď bola zima a malý spinkal, my sme začali chodiť v športovom v 6. mes. to bol február...jasné, že to napcháš, tam je ten nánožník veliký...stačí ti to upevniť tými suchými zipsami ak bude ležať, keď ju budeš chcieť vybrať, tak na jednej strane odopneš a dáš nánožník nabok ... takto to upevníš.. tam už tie gumičky netreba, tie použiješ, keď dáš nánožník dovnútra, pod madlo...

lenus3
16. lis 2010

@lacherka
AK by si chcela nánožník ušitý na mieru môžno by som Ti vedela poradiť.

michaela80
24. bře 2011

@lenus3 mas link na niekoho kto sije nanozniky? 🙂

lenus3
25. bře 2011

@michaela80
Miška mala som, ale pani sa mi neozýva už asi 3 týždne tak nerada by som Ti ponúkla nejaký mail aby si potom bola nespokojná. Ale bola z Čiech. Inak na českom mimibazare sú asi tri čo šijú. Daj si do vyhľadávačo nánožník jané a tam ti ich vyťukne.