Kde se dá vidět kočárek Hartan Topline X?

desnice
6. zář 2009

Ahoj maminky, vybírám taky kočárek.Můj favorit je Topline X od neměcké firmy Hartan Ráda bych si jej někde ošahala,ale zjistila jsem,že je to neskutečný problém. I ve velkých kamenných prodejnách známých internetových obchodů,které jej běžně prodávají prostě nejsou A tak moc prosím,nevíte,kde-nejlíp na Moravě bych tento kočárek mohla fyzicky vidět? Děkuji

tilly
6. zář 2009

neporadím ti, kde by si to mohla vidieť, skôr len v rakúsku... hartany mávajú aj v kike, ale väčšinou majú vystavené populárnejšie modely, od hartanu väčšinou racer, VIP, skater... topline X je štvorkolka s prehadzovacou rúčkou, pochybujem, že to budú mať mimo rakúska niekde fyzicky v obchode...

desnice
autor
6. zář 2009

Tilly děkuju, doufala jsem v lepší odpověď,ale tak nějak jsem to tušila 😨 No je pravda, že korba u S a X je např stejná asi skoro všechno kromě těch koleček,tak mi to bude muset stačit...

barica
7. zář 2009

Ja jsem kocarek Hartan videla nazivo, na netu vypadaji nadherne, v realu priserne (jeste za tu cenu?!), po prvnim pohledu na ne jsem se ani nepidila, jaky je to typ, je mrnavy a nepekny... tot samozrejme muj nazor, nekomu se treba libit muze🙂

tilly
7. zář 2009

všetky korby sú rovnaké 😉 teda tie športové, len podvozky sú vždy iné, samozrejme s výnimkou golfiek, tie sú celé iné... a pri topline S a X je v podstate aj podvozok rovnaký, len X má všetky 4 kolečká veľké a pevné a S má tie jedny menšie a otočné... dá sa podľa toho spraviť si obraz, aj keď teda určite je lepšie si omrknúť kočík naživo... a inak, neviem, kde bývaš, ale v znojme býva jedna kočka, úplný maniak do hartanov, ona by ti možno vedela poradiť

barica, je to otázkou vkusu a cena... tam platíš za techniku, kvalitu a spracovanie... a hartan má asi 10 modelov...

desnice
autor
7. zář 2009

Tilly ještě jednou moc díky,jsem zas o kousek dál,mam za sebou korespondenci s výhradním dovozce do ČR- firmou Kenyo a jsem totálně zhnusena Horší jak za totáče Výhradní zástupitel mi neporadí kde na Moravě jej mohu vidět,mají ho samozřejmě v Praze...konkrétní barvu (z katalogu přímo na stránkách výrobce) mi jsou schopni objednat-záloha 20% a termín dodání 6-8 týdnů...Navíc jsem z jedné diskuze na eMiminu zjistila, že kdybych si ho byla schopná dostat přímo z Německa z jejich podnikové prodejny, ušetrím cca 8 tisíc - to není málo že☹ Takže pro svou představu zkouknu Sko a co se koupě týče zkoušíme teď možnosti z toho Německa,pokud to nedopadne budu muset přesedlat, páč u nás by to i s vloženou taškou vyšlo už skoro 20tis a to dát nechci,ikdyž jak píšeš,kvalita tomu kočárku kouká z každého kousku..no a co se týče té "maniačky" do hartanů 🙂),kdybys na ni měla mejl,za dotaz nic nedám,že 🙂)
Barico, a kde jsi jej prosím viděla ?Díky

tilly
7. zář 2009

skúsim na ňu nájsť mail, kupovala som od nej kočik na začiatku leta, keď ste tam mali tie povodne... hodím ti ten mail do IP

inak, skús mrknúť cez ebay.de obchody, lebo viem, že je jeden outlet v nemecku a niekedy sú tam kúsky za neskutočné ceny...

barica
7. zář 2009

desnice:
kocarky jsem okoukla v Koline stranky maji www.kocarky.cz

tilly:
mas pravdu, ze vse je otazka vkusu, ale pri porovnani Hartanu s Teutonii a Gessleinem (coz jsou take nemecke kocarky a cenove srovnatelne), tak kvalita alespon na pohled je nesrovnatelna!

tilly
8. zář 2009

barica, mala som aj teutonky aj gesslein a mám tretí hartan, tak to viem tiež pekne zrovnať a to ako užívateľka všetkých troch značiek 😉 (mám tie kočíky aj v albume, okrem gessleinu, lebo ten ešte používam)

inak tá pani, čo má kocarky.cz je veľmi milá, možno, ak jej napíšeš, tak ti poradí... ja som z kocarky.cz mala skater S

barica
8. zář 2009

tilly: jak jsem psala, je to otazka vkusu, ale fakt kdyz jsem prisla do toho obchodu a videla Hartan, tak jsem byla "znechucena" (na netu vypada jako nadherny vysoky kocare, v realu no comment), mozna to byla jen spatna prezentace kocarku ci co🙂, ale kazdopadne mi prijde strasne nizoucky, ja mam 180cm a manzel jeste vic, takze i proto jsme radeji presedlali na Teutonii, Gesslein mi zrovna tak prisel strasne nizko, mozna je to ale jen opticky problem...

tilly
8. zář 2009

asi si videla VIP, ten je nizučký... ja meriam tiež 180 a mám ho 😉 😀

teutonia je tiež dobrá voľba, aj gesslein 😉
len ten hartan mi príde tak technickejšie aj kvalitovo premakanejší... keďže som si pár (15) kočíkov odskúšala, necítim sa ako odborník, ale ako užívateľka som bola najspokojnejšia s hartanmi

barica
9. zář 2009

tilly
no ty jsi tedy expert🙂! clovek tady dela vse mozne i nemozne, aby si prvni kocarek vybral v ramci moznosti co nejlepsi a "madam" si tady vyzkousi vsechny, to by se mi take libilo🙂... ale ne, delam si srandu, doufam, ze s Teutonii budu fakt spokojena a nebudu nadavat jako ostatni na to, ci o no🙂...

koliky mas deti🙂?! ja jen, jestli jsi mela na kazde ditko novy kocarek, tak musis mit doma skolku🙂...

tilly
9. zář 2009

dieťa mám zatiaľ jedno a druhé bude v novembri (listopad)

vyskúšala som si ich dosť, práve pre to, že prvý mi nesadol... a potom ma to už bavilo 😀

barica
9. zář 2009

no počkej a to jsi jako koupila, nevyhovoval, tak zase prodala a to vše stihla u jednoho dítka🙂?! potom na tebe slovo "expert" opravdu sedí🙂... mně stačil opravdu bohatě výběr jednoho kočáru, další už v dohledné době absolvovat nechci🙂!

fisa
5. pro 2009

jen bych rada pridala svou trosku do diskuze ... jsem majitelkou Hartana Racer S - jezdime s nim druhou zimu a jsme s nim maximalne spokojeni. Postupne ocenuji spoustu vychytavek, ktere ma. Uznavam, ze jsou asi i hezci kocarky, ale kdyz ho porovnam s kocarky, ktere maji kamaradky, nemenila bych.

tilly
7. pro 2009

tiež som mala racer, suoer kočík, nemá supermoderný dizajn, ale je funkčný, kvalitný a má kopec detailov

dari226
7. pro 2009

aj my mame racer s.dizajn z tych si vies vybrat plny katalog vselijake farby a vzory,perfektny kocik odporucam

tilly
7. pro 2009

ja mám teraz VIP 😀 aj s adaptérom na autosedačku, je to super, strašne mäkučký kočík, dobre skladný...

hajdylca
22. říj 2010

@tilly prosim Ta ako si riesila nanoznik, respektive pasuje tam univerzalny, napr. od emitexu?
dakujem

tilly
22. říj 2010

sedel tam univerzalny od emitexu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tilly/album/...
inak si myslim, ze nanozniky su zbytocne, staci dobry fusak... napr. kaiser alebo lodger

hajdylca
24. říj 2010

rozmyslam nad lodgerom- len sa bojim ci mi v zime nepremokne/ respektive nepresnezi?

tilly
28. říj 2010

ked bude straaaasne moc prsat, tak premokne, ale na to su plastenky 😉

kebusa
18. pro 2010

Ahoj holky, nevíte,
jak jezdí hartany - ty s většími zadními a menšími předními kolečky - v terénu?

tilly
18. pro 2010

@kebusa podla toho aky teren... ja teraz jazdim so skaterom aj po hlbokom snehu a v poho, ale to nie je typ, aky myslis..., podla mna, ked ich zaaretujes, tak v pohode a po snehu sa to da aj tahat...

kebusa
19. pro 2010

@tilly Děkuju, Tilly. Ty máš tenhle typ, jo? http://kocarky.heureka.cz/hartan-skater-sf/rece...

tilly
19. pro 2010

@kebusa ano, teraz mam ten, ale mala som aj racer a r1 a vip 😉

veve10
20. dub 2011

@tilly ahoj. poradili mi, ze vraj by si mi vedela dobre poradit ohladom Hartanu. Konkretne zvazujem kupu Hartanu I-go (potrebujem golfac - mam dvojkombinaciu Teutoniu a hladam nieco na cestovanie). Mas nejaku skusenost? Vdaka. (este zvazujem PP Si, ale zda sa mi za tu cenu trosku nestabilny)

hajdylca
20. dub 2011

@veve10 mne osobne sa tiez velmi paci I-go, ale v predajni mi povedali ze sa nozicky nedaju polohovat, co ma dost odradilo...a k cene ak chces i nanoznik tak si pripocitaj okolo 20 eur...
a PPsi sa nam tak isto zdalo take "rozhejgane"... takze som zvedava na nazor 🙂

tilly
27. dub 2011

@veve10 nemam, ale chcem ho tiez vyskusat 😀 teraz mam pliko, je super, ale chce to zmenu...

videl niekto i-go nazivo?

hajdylca
27. dub 2011

@tilly ano v babymarkete ho maju 😉

tilly
28. dub 2011

@hajdylca a nevies, ci tam maju aj hartan s oliver buggy 2011? a ako to vyzera? posobi to moc lacno? len take trubky?