Kde se dá vidět kočárek Hartan Topline X?

desnice
6. zář 2009

Ahoj maminky, vybírám taky kočárek.Můj favorit je Topline X od neměcké firmy Hartan Ráda bych si jej někde ošahala,ale zjistila jsem,že je to neskutečný problém. I ve velkých kamenných prodejnách známých internetových obchodů,které jej běžně prodávají prostě nejsou A tak moc prosím,nevíte,kde-nejlíp na Moravě bych tento kočárek mohla fyzicky vidět? Děkuji

hajdylca
28. dub 2011

@tilly nie som si ista ci tam bol i v tej farbe, ale cierny bol urcite 😀 tusim aj cerveny, sa mi zda, ze 3 tie buggy mali na predajni vystavene, neviem, neposobil uplne lacno, ale mne sa moc nepozdaval, ani neviem preco, viac sa mi pacil ten i-go 🙂

tilly
28. dub 2011

@hajdylca no, musim sa tam ist pozriet... lebo na fotkach posobia strasne lacno tie kociky...

veve10
30. dub 2011

@hajdylca @tilly ja som videla iba I-go a ten praveze posobi mimoriadne kvalitne, hlavne co sa tyka materialov (maju ho v babymarkete a aj v kocikove za Billou na Bajkalskej). Pozerala som si napriklad aj Chicco Liteway (totiz ja hlavne nechcem golfac so 4 kolesami vpredu - vsetky vzdy strasne hrkaju a to mi vadi), no a ten Chicco bol taky letny s tenkymi stenami - len taka tenucka latka (a navyse velmi uzky). Zatial co I-go je z takeho kvalitneho pevneho materialu. Tiez sa mi sice nepaci, ze sa nedaju polohovat nozicky (nechapem preco taku malickost nedoriesili), ale mozno to az tak nevadi. Kamoska ma Gesslein Swift, na tom sa tiez nedaju polohovat a vravela, ze je to ok (a jej maly ma tiez len 9 mesiacov). Inac aj ten Swift je ok...ale nieco mi na nom vadi, sama neviem co. A tiez nema nanoznik...ale ona si ho nakoniec objednala cez mimibazar - a este aj omnoho krajsi - je tam na vyber kopec vzorov, aj ja si idem odtial objednat farebnu vlozku do kocika. 🙂

tilly
30. dub 2011

@veve10 dik za info, pojdem sa tam pozriet... mne polohovanie noziciek nevadi, potrebujem len kocik do auta, nie na denne pouzivanie... swift som mala a bol super, len by som chcela nieco odpruzenejsie, co hartany robia odpruzene kociky... nanoznik nepotrebujem a ani nechcem, pre nas je to zbytocne... v zime budeme mat fusak a inak staci deka

hajdylca
11. kvě 2011

@tilly neuveris, vcera som videla I-go v Šamoríne, take pekne fialové... ak chces nieco odpruzenejsie tak mne Tonko v babymarkete hovoril ze ten buggy nie je odpruzeny... ak ho kupis a uz ho nebudes chciet-potrebovat- sa hlasim ako prvy zaujemca... my zatial totizto potrebujeme kocik co sa da dat uplne do lahu, kedze este spinkavame v nom, ale casom 😵

tilly
11. kvě 2011

@hajdylca ja som i-go pozerala a skusala a dost je neskladny... zatial si nechavam pliko, aj som ho chcela dat prec, ale necham si ho... a to fakt v samaku ma niekto hartan? 😀 inak videla som tu jeden hartan topline s, krasny na takej antracitovej konstrukcii... my tiez spinkame v kociku, na to mame velky gesslein, pliko mam len v aute zlozene...

hajdylca
11. kvě 2011

@tilly my mame topline S na spinkanie 🙂 sem tam skocime do samorina na prechadzkz a zmrzku, ci k lekarke 😉
v rakusku som videla krasny ToplineS- cely biely aj konstrukcia aj vanicka, no len si neviem predstavit udrzbu 😕
tak tak, ani som najprv neverila ze je to I-go, tak ale je celkom cenovo dostupny, aspon sa mi nezda neviem ako velmi drahy.... my mame do auta Loola UP (potrebovali sme kocik, kde sa da dat este sedacia cast tak i tak) ale silno uvazujem ze ho predam, raz 😀 😝

tilly
11. kvě 2011

@hajdylca fakt? taky bezovy? nieco aj oranzove tam ma?

hajdylca
12. kvě 2011

@tilly presne taky 🙂

tilly
12. kvě 2011

@hajdylca tak to ste boli vy 🙂 no, nabuduce ta oslovim 😉

hajdylca
21. kvě 2011

@tilly budem sa tesit, len s kocikom uz asi nestretnes- zacali sme spinkavat doma, v kociku neobsedi skoro vobec, do "Samaku" uz skor na trojkolke ideme 😉
inak aby sme nesli mimo temu- ak by niekto uvazoval o ToplineS je to uplne uzasny kocik,najlepsi ako sme mali (len 4 😵 ) ale rucku preklopenu som mala asi tak 2, ci 3 krat, kocik sa velmi tazko ovlada...

tilly
25. kvě 2011

@hajdylca jaaaj, no skoda... a budes ho predavat? 😀

hajdylca
25. kvě 2011

@tilly nie, nie kdeze... teda zatial nie, inak maximalna spokojnost 🙂 😉 len ak bude treba dokupime vanicku, teda dufam ze este niekde zozeniem 2010 😨 😕