Kde seženu velkou, praktickou tašku na kočárek?

jkur
21. čer 2014

Dobrý den,

ukažte mi vaše tašky na kočárek případně poraďte kde sehnat velkou, hezkou a především praktickou tašku. Kočárek zdědíme jen k němu potřebuji dokoupit pár věcí, a bohužel zrovna taška se mi žádná nelíbí. Co říkáte na tyto, ty mně tak trochu zaujaly ale stejně si nemohu vybrat.

medrin
21. čer 2014

@jkur já jsem si teď koupila tuhle .. je to "stěhováček" .. měla jsem menší.. na začátek stačí, ale jak malý roste potřebuji toho víc a s touhle jsem teď nad míru spokojená 🙂 🙂 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36293654&tab=4

majvik
21. čer 2014

jestli můžu poradit, osvědčilo se mi koupit obyč kabelku - větší, sportovní. Při pořizování výbavičky pro miminko jsem došla k názoru že všechno co je pro dítě je zákonitě dražší... já osobně jsem si nakonec koupila tuto http://www.kasa.cz/taska-pres-rameno-coleman-da... a můžu říct že je perfektní🙂

martina_z
21. čer 2014

Ja mam PacaPod Napier a jsem nadsena. Cena vyssi, ale zase kabelu vyuziju i pozdeji, az odlozim kocarek.

melodygirl
21. čer 2014

Na ty dvě první od Emitexu jsem koukala na živo a za tu cenu teda děs a opravdu nehezký a dost malý. Ty další mi už připadají o mnoho lepší. Chce to aby byla dost prostorná, lehká. Cena + design a účelnost mi přijde pěkná z drogerie DM. Jinak já měla tašky na kočár origo a ty nic moc. Nyní mám lehký kočár Valco a k němu jsem sehnala pěknou tašku (ne kočárovou) na trhu za 250,-. a rozdíl oproti těm kategoriím do 1200,- téměř žádný. Jestli opravdu vychytanou tašku pěkně propracovanou tak okolo 2000,-. Jinak dle mě vede DM za 650,-

jkur
autor
25. čer 2014

Tak nakonec v kamenném obchodě, který jsem navštívila mi slíbily že mi ušijí v barvě které chci tašku kterou si vyberu na jejich vystavených kočárcích, Jsem nadšená v pátek se majitel vrací z dovolené tak se mám přijet domluvit

mzp
25. čer 2014

@jkur jé, také to teď řeším. Co je to za obchod, že nabízí takové služby? A na kolik vyjde takové ušití? Nějaký český výrobce? Děkuji

jkur
autor
25. čer 2014

@mzp a taška vyjde kolem 500 Kč, což je super cena s porovnáním s cenami na internetu

mzp
25. čer 2014

@jkur děkuji, pro mě dost z ruky, ale dobré vědět, že něco takového existuje 🙂

pellullinka
25. čer 2014

Hezký den, koukněte ke mě na bazárek, mám tam nádhernou tašku na kočárek a vejde se do ní snad všechno 🙂 původní cena 1990kč
@mzp
@melodygirl
@jkur

domca89
25. čer 2014

Nevím odkud jste, ale třeba v ČB v bejby centru mají obrovský výběr.

katka_21
25. čer 2014

Dobrý den, hezké a prostorné tašky na kočárek jsou také od značky SKIP HOP.

jkur
autor
25. čer 2014

@mzp jj je to zruky, ale třeba by šla tel. dohoda, já to mám v okrese takže pro mne OK

somalicats
25. čer 2014

Ahoj, já si pořídila tenhle typ tašky: http://www.spuntik.cz/babymoov-kabelka-baby-sty...
Vejde se mi tam úplně vše včetně lahví na krmení a ta deka, co k tomu je, funguje líp, než termoobal, voda v lahvi mi vydrží teplá 2,5 - 3 hodiny v pohodě 🙂. Když od ní odepnu popruh a přebalovací podložku, používám ji i jako kabelku.

kmentovaj
30. dub 2015

@martina_z Prosím o radu - uvažuju o koupi tašky Pacapod Napier, kterou píšeš že máš/mělas 🙂. Mám dotaz - pokud jsou vevnitř ty dvě taštičky, vleze se ještě něco nad ně? Nebo je musíš vydělat? Je trošku dražší, tak radši zjišťuju info..

cabalkova
30. dub 2015

@jkur Mrkni na www.pinkie.cz, mam tu velkou a je fakt prostorna a vejdou se do ni kramy na dve deti. A navic siji i vlozky do kocarku a nanozniky, tak muzes kocarek pekne doladit. 🙂

martina_z
30. dub 2015

@kmentovaj Nad ty vnitrni tasticky uz nic nedam. Kapacita tasky je dobra, ale asi ne nejlepsi. Casto prave tasticky vyndavam. Mam 2 deti a kramu plno. Ale co je super, tak to je prehlednost. Fakt mam poradek. Vnitrni tasticky si davam pod kocarek a nebo take na madlo.