Kde v Praze kouknout po kočárkách?

tery15
4. led 2014

Ahoj, prosím poraďte kde se v Praze podívat po kočárkách. Jsou někde velké komplexy a i slušné ceny? Díky 🙂

hojda
4. led 2014

Dobré ceny maji v www.detskydum.cz maji garanci nejnižší ceny tj. najdeš někde levně na netu a ani to tu za tu cenu prodají většinou také, snad jen jednou mi napsali, že to nejde.

mafeska
4. led 2014

V Kobylisích je velká prodejna AAA kočárky, nebyla jsem tam tak nevím jak je to tam cenově. Já svůj koupila ve stejnojmenné prodejně na Černém Mostě, ta už je ale zrušená 🙂. Taky je možnost omrknout v pordejně a koupit na netu pokud by se ceny lišily. Tak šťastnou ruku při výběru přeju 🙂

klaire22
5. led 2014

Babiez, Malvik 🙂

babka
5. led 2014

Docela slušný výběr mají v dětskem ráji P9(kouknout můžeš i na netu detskyraj.cz)

petule12
5. led 2014

špuntík v Radotíně, dětský ráj ve Vysočanech. Malvík v Hostivici (tam se vyplatí počkat když mají slevy, jsou dražší)
přijde mi, že v kamenných prodejnách jsou ty ceny podobné
koncem března nebo začátkem dubna bývá v PVA v Letňanech veletrh s dětskými věcmi, tak tam se také dají okouknout kočárky a mívají i nějaké slevy
pak internet, tam se dá najít nelepší cena pak, ale ne vždy se jedná o oficiální dovoz do ČR, tak pak může být trochu problém s opravou v garantovaných servisech