Kdy by se měl v krámech objevit kočár X-lander X-move?

lufonek
3. led 2012

Ahoj holky, nevíte někdo, kdy by se měl v krámech objevit nový X-Lander X-Move? Volala jsem do pár pražských obchodů s kočárky, ale odpovědi byli dost vágní - prý v březnu. Navíc jsem o novém modelu na internetu našla jen pár fotek, žádné konkrétní informace. Potřebovala bych skloubit dohromady model XA s XQ a X-move by něco takového měl být. Přehazovatelný sporťák, velká kola vpředu... Polsky bohužel neumím, abych si přečetla něco na jejich diskuzích... Nevím, jestli čekat nebo radši vybrat nějaký jiný. Díky za rady

lufonek
autor
4. led 2012

Tak nikdo neví? Nemá info z Polska?

finn
5. led 2012

Teď jedna holčina na e-miminu psala, že by měl být v březnu, ale kde to zjistila, to nevím...

nellynka3
5. led 2012

@lufonek
@finn
taky se nám moc líbí.. Nevíte, jaká by měla být prodejní cena v ČR?

finn
5. led 2012

@nellynka3 Tak to bohužel netuším. Našla jsem na stránkách x-lander.cz tu informaci o tom, že bude v ČR od března, měli ho s sebou na podzimním veletrhu For Babies. Já jsem zatím jen kočárkový maniak, jsme ve fázi snažení, ale řídím se heslem "štěstí přeje připraveným", tak se snažím udělat si nějaký předvýběr 😉 Tenhle vypadá pěkně, ale zatím jsem nikde neviděla fotku složeného nebo s korbičkou. No už aby byl v prodeji a byly na webu nějaké další informace! 🙂

nellynka3
5. led 2012

@finn kočárkový maniak 😀 Mě se právě moc líbil, ale viděla jsem jen na fotkách.. Uvidíme, až ho budou mít někde v obchodě, abych ho viděla na živo.. 🙂

erazimka
8. led 2012

Tady jsem našla pár fotek :
http://blog.x-lander.pl/899,wakacje-z-x-lander-...
Taky se mi moc líbí 🙂

kubinkov
8. led 2012

@erazimka Asi nepůjde dát moc do sedu a připadá mi, že má krátkou opěrku zad. Ach jo... ☹

granakm
26. led 2012
vendys83
28. led 2012

Nechci Vás odradit měli jsme x-lander xa.podvozek je do terénu úúúúžasný horší je to s prostorem jak u korbičky tak u sportáku.Do korbičky jsme se v půl roce už nevešli je pravda že mi jsme měli dlouhána v roce měl 90cm takže i sportáček nám byl v roce malý vadila nám rukojet pro děti v předu je moc vysoko i na našeho dlouhána byla moc vysoko.Jinak kočárek zvládl jakýkoliv terén oranici,les,louku kořeny v lese prostě všude jsme se dostaly. 😉

pavcza
28. led 2012

Právě jsem otevřela novou Maminku a vidím novýho x-landera s otočnou korbou a velkejma kolama, koupila jsem si kvůli otáčení XQ, ale jsou tam malá kola, škoda, že neshánim kočárek až teď 😉 velká kola by se hodila víc. A taky zase dělaj model X1, kterej by měl být super do terénu, pár let už se nedělal, ale já sem na otočná kola
@vendys83 já třeba s XA podvozkem do terénu nebyla spokojená, na mne moc drncal, i když vše projel, korba pravda do půl roka a pak neotočnej sporťák, tak jsem měnila za XQ a v terénu se mi s ním jezdí líp, je odpruženější, i když má ta menší kola.

neu.sona
30. led 2012

Holky, nevíte některá prosím, zda na x-lander xa nebo teď ten nový x-movie na něj jde jiná korba než x-lander? Chci si pořídit tento kočárek, ale korbu bych chtěla třeba od maxi-cosi. Děkuji.

jaanika
1. únor 2012

@pavcza Ahoj, můžu se zeptat: u toho XQ jde polohovat sporťák do lehu? A ta přední kolečka jsou předpokládám plastová - nesjíždějí se nějak? Máme ve městě hodně špatný chodníky, kostky - takovej tankodrom🙂 Ten X-move je ideální až na tu rukojeť - tyhle typy jsou prý špatný pro menší postavy☹ No už se těším, až bude v obchodech. Dík

pavcza
1. únor 2012

@neu.sona tak to netušim, měla by tam jít autosedačka maxi-cosi, ale korbu nevim

@jaanika do úplně rovného lehu to nejde. 😒 taky jsem chtěla úplný leh, ale nakonec mi přišel jako postačující oproti tomu co jsem měla předtím XA z roku 2007 a tam mi to přišlo spíš jako polosed, takže proti tomu to leh byl větší a zvenčí ten kočárek vypadá dost skloněnej, ale když se na malého dívám uvnitř, tak mi přijde, že je vcelku rovně, vozila jsem ho v tom od 6 měsíců, ale kdyby byla větší korba, dala bych ho tam později. Ještě mínus má proti XA, že je užší (to prý bývaj všechny s otočnou korbou) a má níže boudu. Jinak kolečka přední jsou plastová, ale jakoby v gumě, trošku jsou tam jako promačkliny, ale miniaturní, koukala jsem včera jen zblízka, když jsem myla kočár, ale jezdí to fakt dobře, tady taky nejsou žádné ideální chodníky a jezdili jsme i lesníma cestama i po kamenech a dobrý i na sněhu a že ho tu máme dost, ale na sněhu tedy už zase s korbou otočenou ode mne, protože se zatíží víc ta zadní kola a jede to, když bylo větší těžiště na předních, tak jsem měla problém, kdyby vloni byl ten X-move, tak bych ho vzala, větší kola jsou prostě větší kola.
Tady mám podrobnou fotodokumentaci:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pavcza/album...

editaj
10. únor 2012

Psala jsem teď do jednoho obchodu s kočárky v Hradci Králové a odpověděli, že by kočárek měli mít na prodejně do 2-3 týdnů 😉 Jinak spousta fotek je na různých polských stránkách... stačí jen hledat... 🙂 Text se dá přeložit v překladači google. Sice to není úplně super, ale něco se z toho pochytit dá 😉

dandik
20. únor 2012

já jsem z překladače pochopila, že bude mít u předních kol led světla pro osvětlení v noci, reflexní pruhy pro větší bezpečnost..nic nepíšou o lehu a velikosti sedaček. Potřebuji jen sporťák a ten vyjde cca na 9tis. Na x lander docela dost, tak snad v reálu bude stát za to. Prý bude k vidění na veletrhu v Brně a pak hned v prodeji. Na Emimino je založena diskuze na X lander 2012, je tam spousta odkazů.

mildagsxr
25. únor 2012

přední kola nafukovací ? bebo plná

hasalice
23. bře 2012

Už je týden v prodeji - včera jsme na něj byli mrknout a je to favorit 🙂

zuzsko
19. dub 2012

Dnes som bola v polsku, v jednom z obchodov mi povedali, ze x-lander move budu mat v maji a bude stat 3-kombinacia 600 Eur, co sa mi zda super, na interenete stoji od 830 Eur vyssie...ale pisem uz asi neskoro, predpokladam, ze uz kociky mate... 😀 a ak ho niektora nahodou ma, ako ste spokojna??

bobinapavlina
4. kvě 2012

Ahoj maminy.Ja jsem si ho minulý týden koupila.Slintala jsem po něm neustále na pc,ale nikde jsem ho na obchodě nemohla najít.Chtěla jsem ho za každou cenu vidět na vlastní oči,abychom nekupovali zajíce v pytli.Událi jsme si výlet do Liberce a v prodejně dětský ráj v Rochlicích jsem ho zakoupila.V praze je tento obchod taky.Kočárek se užasný,prostorný,lehoučký a ty barvičky nemají chybu,jsem z něj nadšená.Jen ta obsluha byla divná 😉 paní se moc neměla,aby mě kočárek předvedla.Zakoupila jsem si model x-move a hl.kourbu x-pram za uvedené zaváděcí ceny,co jsou na netu....což je 8850kč a mám tušení že 3940kč za hlubokou korbu.Kočar moc levný není,ale že to bude moje první,investovali jsme a nelituji.Vubec bych se nebála ho objednat jen tak přes net bez nějakého vidění. čekáme na pulku srpna 🙂 takže.........

kikimaruska
12. kvě 2012

Holčinky až ho budete mít některá doma, podělíte se o fotečky? Zatím jsem ho také neviděla, ale ze zkušennosti fotografie barevného provedení se dost liší na x-landerech od reality. Měla sem dříve x-lander XA, ale nový model 2010 se nám nevešel do výtahu (tak jsem musela koupit 2008) a nevím, zda je i tento tak široký a tím pádem ho mohu rovnou škrtat na další mimi (ikdyž ta otáčecí nástavba mě láká), anebo už nemá tak široký rozchod zadních kol...

barbarik
29. kvě 2012

@bobinapavlina Zatím jsi asi jediná v diskuzi, kdo už kočárek má doma.. kdyby měl někdo další, prosím, ozvěte se mi. 🙂 Mám velikou prosbu: žiji v Moskvě a sháním sportovní kočárek s kvalitními koly, protože naše golfky už to tu přestávají zvládat... Nejsou tu ale jen blbé chodníky a cesty, ale i časté podzemní podchody s kolejnicema, které třeba naše dvojitá kolečka golfek vůbec "neberou"... Maminky s XA tyhle kolejnice projíždí bez problému, ale podle fotek se mi zdá, že X-move má možná zadní kola od sebe dál než XA? Rozměry udávané na internetu se značně liší a není jasné, jestli šířka 61 cm je jen podvozek, nebo právě ta vzdálenost širších zadních kol atd. Holky, jestli některá z vás ten kočárek máte, nebyly byste tak moc hodné a změřily mi na šířku vzdálenost mezi těmi zadními koly a také šířku místa na sezení a délku v úplně horizontální poloze? Ani nevíte, jak bych vám byla vděčná. Tady X-Landery nejsou moc rozšířené, takže bych ho musela jedině objednat přes internet a nejdřív potřebuji znát ty rozměry...

kikimaruska
31. kvě 2012

@barbarik psala sem do prodejny, kde ho již mají o rozměry zadních kol právě kvuli výtahu a paní mi napsala, že rozchod zadních kol má oproti minulým kolekcím užší, právě díky problémům se starými výtahy v ČR (já tenkrát taky kočár prodávala, protože se mi do výtahu nevešel model 2009, ale starší typy ano. Paní mi napsala toto:
Tady jsou skutečné rozměry 65cm u větších kol a 45cm u menších kol. Tj. je o 2 cm užší, než XA.

barbarik
31. kvě 2012

@kikimaruska Díky strašně moc!!!

kikimaruska
8. srp 2012

Je tady už nějaká maminka, která ho má doma?
@barbarik objednala si ho, nebo nakonec jiný?

barbarik
11. srp 2012

@kikimaruska Zatím ho nemám, ale obhlídla jsem ho docela důkladně v obchodě 🙂

stormicka
11. srp 2012

Hezky vecer,taky se tak trochu o tento tip kocarku zajimam!Nazivo jsem ho nevidela,ale na netu jsem nasla tuto predvadecku:http://

https://www.youtube.com/watch?v=JqPSjAEpJ-o


Treba to nektere nejak pomuze!I kdyz ozkouset nazivo je nejlepsejsi🙂))