Kdy jste kupovaly kočárek?

querty
31. bře 2014

Ahoj holky,
zajímá mě, kdy jste kupovaly kočárek pro miminko? Jsem ve 14týdnu (4.měsíc) a naskytla se mi možnost pořídit si krásný, trojkombinační kočárek od jedné paní, která ho používala snad jen několik prvních měsíců. Je nepoškozený, vyčištěný za 2000,- Zajímá mě, kdy jste si vy pořídily, popřípadě, jestli byste koupily kočárek už takhle brzo?

macinka0007
31. bře 2014

tak já ho kupovala až na konci 7 měsíce... tak koupit si ho můžeš 🙂 ale říká se že kočárek by neměl být do narození miminka doma....na pověry nevěřím ale i tak sme ho nechali uložený na prodejně .)

terunka88
31. bře 2014

Klidně bych ho být tebou koupila 🙂 My teda kupovali asi před 14 dny, ale kdybysme natrefili na nějakou výhodnou nabídku, tak koupíme klidně dřív 😉

aluskacz
31. bře 2014

@querty Já jsem ve 13tt a také se mi naskytla podobná nabídka, jen o něco málo dražší 3500,- téměř nový málo ježděný. Zn. dorjan danny sport. Udělám to tak, že se na něj pojedu s manželem podívat, osahám si ho, uvidím v jakém bude stavu a pak se rozhodnu. Domluvila bych se s paní tak, že pokud bych ho chtěla, tak že si ho koupíme později, ale aby s náma počítala. Ve 13tt těhotenství mě přijde také hodně brzo kupovat kočárek. 🙂

querty
autor
31. bře 2014

@aluskacz - No právě, že je moc brzo, ale zase kdy se naskytnou takové nabídky že? Kdy se naskytne možnost koupit skoro nový, plně funkční kočárek do 5000,- i s vajíčkem a sporťákem? Hlavně jsem si ho oblíbila už podle fotek 😀 Ale zase,a bych ho nekoupila a chvilku na to nepřišla lepší nabídka, hezčí kočárek 😀

@macinka0007 - Jojo, mamka povídala 🙂 Tudíž jsem domluvená, že když ho koupím, tak až přijde, okamžitě ho pošlu k mamce nebo k babičce, abych ho neměla v bytě, taky sice pověrčivá nejsem, ale tak co.... 🙂 stejně by doma do porodu zabíral jen místo a já bych už chtěla vozit kočárek klidně i s panenkou 😀

aluskacz
31. bře 2014

@querty To máš pravdu, kdoví jestli by se vůbec nějaká taková nabídka naskytla 🙂 Navíc je strašně hezký a dle mého vkusu. Taky jsem si ho podle fotek oblíbila 😀 Mrkni ke mě na fotoblog, mám ho tam na obrázku 🙂

missymici
31. bře 2014

U kluka si to presne nepamatuji,nejak kolem 6mes.tehu.U holky jsem byla odvažna a koupila jsem ho cca ve 4mes.tehu.

mysicka_lb
31. bře 2014

Ahojky, já jsem ho kupovala až někdy na konci osmého měsíce. A taky jen proto, že se nám naskytla "výhodná nabídka," jinak bych ho snad neměla ještě teď ve 40.tt:-) Myslím si, že pokud Ti něco takhle spadne do klína, ber to.....

gepe
31. bře 2014

@querty My teda kupovali v zahranici - objednano vse v dubnu, v kvetnu doma. Od te doby doma az do porodu, ktery byl v polovine srpna. Na povery a zvyky neverime, ani na svatbe jsme pred par lety neresili.
Jedine co drzime, ze s malou do roku veku nepujdeme na hrbitov.

verushe20
1. srp 2014

Já ho ještě koupený třeba nemám, nakonec ho možná koupíme až se malá narodí

loafeer
1. srp 2014

My kupovali až po 30.tt- jako kdyby se malý nedej bože narodil, aby přežil....U druhého máme kočár po prvním a to už se neřeší, že jej máme a coby kdyby...jeslti nejsi nějaká pověrčivá a je to dobrý kup, tak bych to neřešila a kočár koupila