Kdy koupit kočárek?

nadik
29. lis 2007

AHoj holky předem sorry že jsem založila toto téma, ale nic podobného jsem nenašla. Chci se zeptat,kdy je tak vhodná doba koupit kočárek? Podle pověr nemá být do porodu doma, ale i tak, nechci moc brzy a zase pak, aby už nebylo pozdě, díky.

riuska
29. lis 2007

ja som rodila v aprili, kociar sme kupili vo february 🙂

zuzanat
29. lis 2007

gabi my ideme do Polskeho Tesina, tam je taky maly obchod s kocarmi. ja uz som v maji obzerala 😉

zoozi
29. lis 2007

zuzanat-ty myslíš ten kočárek, co mám já?

zuzanat
29. lis 2007

ano presne ten isty, ale ta konstrukcia nebola seda, ale taka ako mam ja v albume.

gabuliik
29. lis 2007

Je to priamo pri trhovisku?
Ozaj a ešte niečo. Pri mojej dcére som tiež kupovala kočík v Poľsku, v Targu. Ale je to hroza. Ono je to typ ako TAKO,ale strašne sa vyhegal. Na druhé použitie nevhodnz. Dúfam, že budeš mať štastie. Ale asi ano,ved ho ideš kupovať do obchodu a nie ako ja na trhovisku. To bola asi osudová chyba.

zuzanat
29. lis 2007

to je kusok od trhoviska, vsetko na jednej strane, tam nema kde clovek zabludit 😉

gabuliik
29. lis 2007

Ďakujem. Asi sa tam dostaneme až v januári, ale aj tak dík. Daj vedieť, či si ho zohnala. pá

zoozi
29. lis 2007

jo jo, to je přesně on, určitě jdi do něj 😉

zuzanat
29. lis 2007

ja som pren strasne dlho rozhodnuta. sice teraz vaham nad farbou, ked to bude chalan, ze mozno by som oranzovy kupila, ale ten cerveny je prekrasny 😵

zoozi
29. lis 2007

néééé, ten oranžový néééé. Pro kluka se hodí i červený!!!

zuzanat
29. lis 2007

oranzovy sa ti nepacil? ja si tiez myslim, ze aj cerveny moze byt, ved tej tam nie je tak vela.

zoozi
29. lis 2007

ten oranžový se mi vůbec nelíbí, přijde mi takový vyblutý. A v modré barvě jsi ho viděla?Ten taky není špatný

zuzanat
29. lis 2007

ten som tiez videla, vlastne videla som vsetky, ale nechcem modry ani zeleny. u nas na dedine maju vsetci modre kocare a este aj podobne typy 😖

zoozi
29. lis 2007

No tak vidíš, takže vyhrává čebrený 😀

nadik
autor
29. lis 2007

prý je dobrý výběr i v Kudově Zdroji, nebo jak se to píše je to hned u hranic... 😀

dorotelka
30. lis 2007

Ahoj zuzanat, bola si na tom 4D v Pruskom? Už vieš, že čakáte chlapčeka? To je úžasné, ja idem na 4D až 10. januára, veľmi sa teším a som nesmierne zvedavá, či sa nám ukáže "ON" alebo "ONA" 🙂 Mimochodom, my sme na 90% rozhodnutí pre oranžovošedý atlantic. Videla som ho v jednom výklade a páči sa nám.

zoozi
30. lis 2007

katmi?si tu?

katmi
30. lis 2007

zoozi tu som .. 🙂

katmi
30. lis 2007

ked ste pri tych farbach zoozi,zuzanat, ja chcem oranzovy 🙂 najprv som bola za zeleny,ale viac sa mi paci ten oranzovy.. mam ho aj v albume..

katmi
30. lis 2007

dorotelka - to chces taky ako chcem ja 😀 no vidim,ze kopec ich budeme mat podobne,ak nie rovnake kociky.. este ze nie sme z rovnakeho mesta 😅

zoozi
30. lis 2007

katmi-viděla jsi ty kočárky v barvách ve skutečnosti?Ony totiž nejsou takové jak na těch obrázkách

katmi
30. lis 2007

zoozi no praveze nevidela,ale aj tak sa mi ten oranzovy paci viac.. oni su tusim tmavsie ako na obrazku,ze?

katmi
30. lis 2007

vies ja som z BA a ten kocik maju v Holici.. a kedze sme asi pred pol rokom predali auto,tak som teraz bez a nema kto so mnou ist do Holica ten kocik pozriet.. preto som sa aj pytala na tvoj nazor, ze ako sa ti pozdava ten kocik.. zoberiem ho cez internet, dovezu mi ho zadarmo..tak nemam o com rozmyslat.. a este ked je taky super,ako vravis.. a nanajvys sa mi strasne paci..

katmi
30. lis 2007

a je lacnejsi o 15tisic ako kocik,co som chcela povodne..takze fakt nemam o com rozmyslat.. 😉

nadik
autor
30. lis 2007

katmi: mě taky zoozi přesvědčili a taky ho mám v albu 🙂 ve všech barvách... to bude těžké rozhodování i ta modrá a červená jsou pěkný a první pohled mě taky zaujal zelený 🙂 doprava přes net je zadarmo to je super... asi ho taky bude kupovat, auto máme menší, tak nějakej robusní tam nedáme 🙂

katmi
30. lis 2007

ńadik - ja som tiez najprv ze ten zeleny,ale potom som sa s drahym zhodla na tom,ze oranzovy.. takze mi berieme na 100% oranzovy.. 😉

mkr
30. lis 2007

ahojda, holky jen jestli jste kočárek ve skutečnosti neviděly a nevyzkoušely ho tak to není moc dobrý, popravdě ten atlantic je levný pěkný ale těžký

zoozi
30. lis 2007

já ho mám a nepřijde mi že by byl těžký 😕 Ale souhlasím s tebou, že by ho měly holky nejdřív vidět ve skutečnosti

katmi
30. lis 2007

mkr - ale zoozi si ho chvaali.. a ze nieje az taky tazky..

zoozi
30. lis 2007

to je asi u každého věc názoru. Já jsem třeba malá, také tintitko a přijde mi právě v pohodě s porovnáním s jinými kočárky. Musela jsem se právě hodně ohlížet na váhu. Samozřejmě jsem lehčí kočárky, ale myslím že tenhle je zcela vyhovující