Kdy koupit kočárek?

nadik
29. lis 2007

AHoj holky předem sorry že jsem založila toto téma, ale nic podobného jsem nenašla. Chci se zeptat,kdy je tak vhodná doba koupit kočárek? Podle pověr nemá být do porodu doma, ale i tak, nechci moc brzy a zase pak, aby už nebylo pozdě, díky.

katmi
30. lis 2007

zoozi - a preco nie oranzovy pre chlapca?? 😅 my zatial este nevieme co to bude ale napriek tomu chcem ten oranzovy.. neviem,nepride mi nejaky "divny" zeby som v nom mala vozit napr.aj chlapca..

zuzanat
30. lis 2007

ja si tiez myslim, ze je v pohode. napr. tako je velmi robustny a ja mam len 161sm, tak som vyzerala smiesne.ale tento je super. este sa chcem opytat, ja ho mam v albume, ale ma inu konstrukciu ako ten vas, to uz je nova kolekcia alebo je to uplne nieco ine.
inak je tu tusim dobra mania s tymi kocarmi, sranda by bola keby sa vsetky nikde stretneme 😀

nadik
autor
30. lis 2007

píšou,že váží 14kg a taky myslím, si,že by kočárek těch 10kg měl mít určitě, aby pak třeba vichřice ho neodnesla... a stabilita je dost důležitá, ale mrknu po Praze a snad na něj někde natrefím... když budu mít štěstí 🙂 dnes to zkusím v Tescu....

mkr
30. lis 2007

každá by si měla uvědomit co od kočárku očekává, my jsme třeba z vesnice takže dojíždím autem do města a tahat těžký kočárek třeba jako jsou ty sportovní s vložkama by nebylo nic optimální

nadik
autor
30. lis 2007

zuzanat: to mi povídej já nemohla usnout a před očima všude kočárky.... doslova kočárkárna 😀

zoozi
30. lis 2007

katmi-já si nemyslím, že by chlapeček nemohl být v oranžové, naopak. já jsem to myslela tak, aby jste se nedali zmýlit těma barvama, co jsou na Netu, protože ve skutečnosti jsou ty odstíny trošku jiné!

zuzanat-ta konstrukce co máme my je novější

nadik-podle mě je ta váha taky v pohodě

zoozi
30. lis 2007

Ježiši já jen doufám, že budete spokojené, aby jste mě potom neukamenovaly 😖
Já to ale myslím dobř

katmi
30. lis 2007

zoozi - ahaaa 😀 nejak som to zle pochopila..

holky ja sa lucim pre dnes.. piseme sa v pondelok..pekny vikend vam prajem..papa

zuzanat
30. lis 2007

baby mi budeme mat chlapca a ja chcem cerveny, proste sa mi paci a je uzasny 😵 je fakt, ze v skutocnosti su tie farby inaksie.
zoozi a ked je poskladany, vojde sa do auta? lebo my mame fabiu, tak dufam,ze ho tam dame
a ja ta neukamenujem, ja som uz daavno rozhodnuta 😉

nadik
autor
30. lis 2007

zuzanat: taky řeším zda se to tam vejde... máme Fabku krátkou

zoozi
30. lis 2007

zuzanat: my máme ford Focus třídveřák je menší než Fabie a vešel se nám tam. Taky jsme výběr museli přizpůsobit autíčku 😉

zoozi
30. lis 2007

Espiro Atlantic-Holky do svého alba jsem ještě přihodila fotky toho kočárku, tak se kukněte jestli chcete

ve24
30. lis 2007

Ahojky, nemáte někdo zkušenost, s kočárkem Pierre Cardin- toledo??? Viděla jsem ho na mimibazaru ale nikdo ho ve skutečnosti zatím neviděl.

katmi
3. pro 2007

ahojte holky..
ako dnes? dnes tu nikto nieje?? ☹

gabuliik
3. pro 2007

Čaute. Zuzanat, bola si v tom Poľsku? Aj si niečo kúpila?

zuzanat
3. pro 2007

gabi bola som, kupila som kocarik, je uplne genialny 😵 a este supravy, kosielky, dupacky,lehatko, zavinovacky- za super ceny, nieco mam aj v albume pofotene 😉

katmi
3. pro 2007

jeejda zuzi takze si ho nakoniec kupila v tom polsku?? tak super..

ve24
3. pro 2007

Ahojky, můžu se přidat?

ve24
3. pro 2007

ZUZUNAT: kočárek je super, kolik stál???

katmi
3. pro 2007

ve24 - ahoj 😉

ve24
3. pro 2007

KATMI: AHojky

zuzanat
3. pro 2007

ve24 kocar stal 6800Kc, je k tomu platenka a fusak. pridavam sa k zoozi, lebo je uplne genialny 😵

ve24
3. pro 2007

ZUZANAT:a kde jsi ho kupovala?

zuzanat
3. pro 2007

v Polskom Tesine, normalne v obchode aj so zarukou

ve24
3. pro 2007

ale kde tam, to je široký pojem

katmi
3. pro 2007

ve24 - aj ja si ho idem kupit 😀 budeme tu mat vsetky rovnaky kociar 😀 esteze nie sme z toho isteho mesta..to by bola aka haluz,keby sme sa tak vsetky stretli 😀 😉

kocky na dnes sa lucim.. pekny zvysok vecera prajem..papa

zuzanat
3. pro 2007

ja to tam nepoznam, proste tam kde su trhy, tak na poschodi je obchod.

ve24
3. pro 2007

je v nich nějaký rozdíl?? Viděla jsem na internetovém obchodě jeden za 5900,- a jinde stál 6900,-

gabuliik
3. pro 2007

Zuzanat, tak ty si sa vyšantila dosýta. Ten kočík je úžasný. Fakt sa mi moc páči!Dúfam, že s ním budeš spokojná.

maca793
8. pro 2007

ahojte ja som kočík kupovala 2 mesiace pred pôrodom a oblečenie priebežne. dosť vecí som mala po dcérkach, ale niečo som predsa kúpila. keď sa mi niečo páčilo, tak som kúpila aj väčšie číslo a odložila som to. teraz mám toho strašne veľa, a neviem čo s tým.
katmi vidím, že máš termín ako ja, mne sa tiež malá narodila 9.mája.