Kdy koupit kočárek?

nadik
29. lis 2007

AHoj holky předem sorry že jsem založila toto téma, ale nic podobného jsem nenašla. Chci se zeptat,kdy je tak vhodná doba koupit kočárek? Podle pověr nemá být do porodu doma, ale i tak, nechci moc brzy a zase pak, aby už nebylo pozdě, díky.

danuska24
29. lis 2007

ja som oblecko zacala kupovat asi v 4 mesiaci, kociar myslim ze sme kupovali tak 2 mesiace dozadu.
kamoska tiez nechcela mat kociar doma tak ho dali k rodicom.

zoozi
29. lis 2007

Ahojky, my jsme koupili kočárek, když jsem byla tak ve 30tt. Sháněli jsme ho ale už dřív, ale byl problém sehnat nějaký podle našich představ. Naštěstí se povedlo 🙂 Kvůli těm pověrám jsme ho původně chtěli dát ke tchýni, ale nakonec ho máme doma nachystaný v dětském pokojíku. Pořád na něj chodíme koukat 😀
Myslím si, že si ho koupit můžete klidně už teď a co se týče pověr záleží už jen na Vás jestli ho dáte ke známým nebo si ho necháte doma. Máte už nějaký vybraný?

zuzanat
29. lis 2007

my sa chystame v sobotu do Polska, lebo chcem kupit kocar 😉 nech si kazdy hovori co chce, nepojdem tam ked bude kopec snehu a ja sa budem ledva hybat 😀 zatial ho necham u rodicov doma.

nenka83
29. lis 2007

my sme kupovali 2 tyzdne pre porodom.

zuzanat v polsku su otrasne kociky. za tu cenu najdes aj u vas ,nie?

katmi
29. lis 2007

kocky to by zaujimalo aj mna.. kedy kupit kocik.. ja mam jeden na vyhlade,ale musim ho kupit do konca roka,lebo je nan nejaka akcia a je za super cenu.. co myslite..nebude to skoro?? 😅

babulina
29. lis 2007

my sme nas kupili asi v 14tt, mali na neho dobru akciu, tak sme si to prepocitali povedali si ze povery su blbost a kupili, ale je stale v krabici u krstnych rodicov, ktori maju velky dom, takze mimo dohladu

katmi
29. lis 2007

nadik - a ja na povery moc nie som.. resp.snazim sa to brat jednym uchom dovnutra a druhym von..

katmi
29. lis 2007

babulina - ja chcem tiez kupit kocik,lebo je nan dobra cena a veelmi sa nam paci.. 😉

danuska24
29. lis 2007

zoozi - pekny kociarik, my sme tiez chceli taky ale nakoniec to vyhral iny

katmi
29. lis 2007

zoozi - akurat som pozerala.. ja chcem presne ten,co mas ty..ale v inej farbe 😉

danuska24
29. lis 2007

nenka83 v polsku je to iste co aj tu, akurat lacnejsie

danuska24
29. lis 2007

katmi ak sa ma nieco stat tak sa stane ci budes mat kociar doma ci nie

zoozi
29. lis 2007

Holky určitě se toho nebojte a kupte ho co nejdřív, dokud jsou ty akce a tak. Vím co nás to stálo úsilí sehnat kočárek, byl to mazec a jsem moc ráda, že už ho mám a nemusím se už dál nervovat! 😒
Zuzanat máš vybranou nějakou značku z Polska? Hodně jsou v poptávce polské kočárky zn. TAKO.Ale ty koupíš i u nás!

zoozi
29. lis 2007

Danusko děkuju za pochvalu, kukla jsem i na tvůj a je taky supr!!! 🙂

danuska24
29. lis 2007

zoozi - zuzanat ma v albume taky kociarik ako ty 😉

katmi
29. lis 2007

danuska - ja si tiez myslim.. a aspon budem mat o jednu starost menej..nemusim potom zhanat.. dakujem 😉

zoozi
29. lis 2007

Katmi ten močárek co mám ti můžu jen vřele doporučit, je fakt supr!Navíc je k němu i fusák a v tašce je podložka na přebalování

katmi
29. lis 2007

zoozi - juj,tak fakt som rada..lebo ho nemaju v BA a nemam kedy ist ho pozriet,ze ako vyzera.. tak si ho objednam rovno.. ked mi ho tak doporucujes 😉
je velmi tazky?? sklada sa lahko?

danuska24
29. lis 2007

zoozi - milucky preklep 🙂

zoozi
29. lis 2007

😀 danusko danusko...se stane 😀

julova
29. lis 2007

tak aj ja sa pripajam...natrafili sme na vyhodny inzerat a kocik sme kupili, ked som bola v 13 tt...a len potvrdzujm uz z vlasntej skusenosti..kupujte vybavicku, kym vladzete 🙂...keby som mala zacat kupovat teraz mesiac pred porodom, tak by sme moc nepochodili, lebo som velryba nepouzitelna 😀....v podstate ked nmusim k Dr. alebo nieco surne kupit, tak sa z domu ani nevygulam 😝 😉

danuska24
29. lis 2007

ja nie v zlom, je to fakt milucke 😉

zoozi
29. lis 2007

Katmi-má kolem 12kg a skládá se lehce, kupodivu i já to zvládám:oD Korbička jde lehce oddělat bez jakékoliv asistence a přední kolečka můžeš buď nastavit aby se otáčela nebo neotáčela. Pláštěnka k tomu není, ale dá se taky objednat přes Net.Je cca za 20kč.

zoozi
29. lis 2007

dynusko dyť já vím 😀

danuska24
29. lis 2007

zoozi plastenku si objednavala? nevies stranku?

katmi
29. lis 2007

julova - 😉 takze obavy prec,idem kupovat kocik.. 😀 😉

zoozi - ale najlepsie je,ze som pochopila,ne? 😉

zoozi
29. lis 2007

Jejda Katmi né za 20kč ale 200kč

katmi
29. lis 2007

zoozi - juj to sa mi paaci.. 😉 sa len uistujem v tom,ze ho este viac chcem.. super.. som velmi rada,ze som na teba natrafila.. 😉 yo ano,stranku na tu plastenku?? diky..

danuska24
29. lis 2007

korbicka je len na zakliknutie? (aspon nasa je tak)
ja som volala do obchodu odkial sme kupovali kociar a tam my vraveli ze plastenka stoji 300 sk a sietka proti hmyzu 270

katmi
29. lis 2007

zoozi - som si aj myslela 😀 😉