Kdy vyměnit hluboký kočárek za sporťák?

janicka178
10. srp 2011

Malému je zrovna 6 měsíců a v hlubokém už mi vůbec na procházkách nechce ležet, brečí a pořád se zkouší zvednout do sedu. Jinak ho do sedu ještě moc nedávám, max. na chvíli, kvůli páteři. Díky za odpovědi 🙂

eloana
2. říj 2011

pokud se miminku v hluboke libi, tak proc nevyuzit co nejdele....
nic mene my byli nuceni dat maleho do sportaku na 5 mesicich....trpel refluxem a v hluboke rva rval a rval
sportak mi sel zcela do lehu, ovsem stejne jsme to nevyuzili neb malej musel byt neustale podlozeny nebo nadzvednuty jinak nespal ani minutku

petrusam
2. říj 2011

prcka jsme do sporťáku šoupli v 6.měsících, byl prosinec a už se mi s fusakem do korby nevešel .. a hlavně chtěl taky koukat .. byl od začátku ve sporťáku moc spokojený 🙂

miskadis
2. říj 2011

My jsme přešli na sporťák před 6. měsícem, protože malá mi hlubokej korbě řvala jako tur. Nechtěla tam prostě bejt, protože neviděla ven, na bříšku už tam nechtěla bejt vůbec, takže jsme vytáhli sporťák a řev ustal 😀 Jde úplně do lehu, takže paráda. Je zajímavý, že v hluboké korbě i sporťáku ležela, ale ve sporťáku měla asi větší rozhled nebo co 🙂

veronika0020
20. únor 2014

Dobrý den, já jsem dala malého do sportaku , dá se dát až do úplného lehu, takže je to super. Bude mít 4 měsíce a trošku víc nám narůst (67cm), a když dám fusak tak se už tam nevleze 🙂

danov84
5. únor 2017

@denousek Peti,už vytáhnes sportak?my už dnes vytáhli 😉

281790
27. pro 2018

Nám budou tři měsíce a už je to jen tak tak aby se vešel do korby takže budu muset přejít co nejdříve taky na sporťák. 😊

michalelka
27. pro 2018

Já jsem do sporťáku dala až na 7 měsících, dokud se vešel do korby. A stejnak ho mám do lehu. Dokud si sám nesedne..