Kdy vyměnit hluboký kočárek za sporťák?

janicka178
10. srp 2011

Malému je zrovna 6 měsíců a v hlubokém už mi vůbec na procházkách nechce ležet, brečí a pořád se zkouší zvednout do sedu. Jinak ho do sedu ještě moc nedávám, max. na chvíli, kvůli páteři. Díky za odpovědi 🙂

vendulka
10. srp 2011

my přešli v 6m do golfáče

ffiinnkkaa
10. srp 2011

My jak začal sám sedět cca mezi šestým a sedmým měsícem

klarka1
10. srp 2011

my v půli roce, do té doby, by mimi mělo být stejně na rovno hlubokém kočáru 😉

sova33
10. srp 2011

Zkus se podívat i sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/od-kdy-d... nebo si to hoď do vyhledávače 🙂, jsou tu ještě nějaké diskuse na toto téma.
Jinak malému bude sedm měsíců a zatím je v hlubokém, ale je pravda, že si sice sám nesedá, ale taky ho to tam už moc nebaví. On se tam zase přetáčí na břicho, tak ho dám tak, aby viděl, a je to 🙂

katii
10. srp 2011

taky doma aktuálně řešíme, jestli už dát malé sporťák... 6 měsíců jí bude příští týden a jelikož v korbičce už nevydrží, nelíbí se jí to a vzteká se a chce se posazovat, tak to asi přehodíme 😉 sice ještě sama nesedí, ale v tom sporťáku taky úplně sedět nebude, bude to spíš leh s trošku vyvýšenými zády a navíc koupím ještě zmenšovací vložku do kočárku, aby se jí tam ten prostor zmenšil 😉

very
10. srp 2011

AHoj, my vydrželi v Jané korbičce 10měsíců, ale už jsme to měli rozměrově tak tak..byli jsme narozený o měsíc dřív, tím to bylo také dané, že si ještě nesedala..

andelka
10. srp 2011

No, můj ležel do 10měsíců - poněvadž ve fusaku se moc hýbat nedalo a většinou v kočárku usnul. Byl jakoby ve sporťáku pod nánožníkem (z kombinace se vyndala v půl roce vložná taška). Sedat se nesnažil, nevěděl že by to v kočárku šlo a my jsme ho ani jindy aktivně neposazovali, jen co se předklonil když byl opřený u někoho na klíně. Vyloženě sedět do normálního sporťáku jsem ho dala v 11měsících. Ale on měl svoje tempo pomalejší, kdyby si opravdu sám sedl dříve, tak bych ho do polosedu dávala. Ale byla jsem ráda, že mi v zimě vydrží zakutaný vleže.

pikusa
10. srp 2011

Pokud jde sporták do lehu,popř.do skorolehu,dala bych.......
Mates šel v 7mi měsících a taky sám neseděl,ve sportáku ležel a byl spokojenej

lumixii
10. srp 2011

My jsme šli v 5 měsících do sporťáku, V korbičce už ležet nechtěl, a už v té době docela dobře seděl, takže jsem nic neřešila.

brusinka.pusinka
10. srp 2011

malá šla v skoro 9 měsících a to jsme měli Dorjana Danny sport a jezdili jsme celou zimu 😉 😀

kathuska
10. srp 2011

cca v 5 měsíci, do hluboké by se v klidu ještě 2 měsíce vešel, ale rád už se koukal ven. Je v polosedu, spíše lehu a je naprosto spokojen 🙂

helcenka
11. srp 2011

náš prcek se přesunul z hlubokého kočárku do sporťáku mezi 8-9 měsícem, kdy už krásně seděl. Jinak jsme měli hluboký kočár se zvedací opěrkou zad, kterou jsme vždycky zvedli, okolo vycpali polštářkem a on koukal ven a byl spokojený. 😀

olicek
11. srp 2011

V 6. měsíci 😉

stylly
11. srp 2011

v 5. měsíci

zvirka
11. srp 2011

Cca v 9 měsících a to proto, že lezl ven z kočáru, už asi měsíc jezdil zásadně na bříšku. Bylo to už nebezpečné, sice ještě neseděl, ale už se to jinak nedalo. A za 10 dní už krásně sám seděl.

blondynka400
11. srp 2011

V 7 měsících když si sama sedla. Ale já najela rovnou na golfky. Pořebuju být hodně mobilní a sporťák na tohle není ideální 🙂
Hluboký kočárek bych držela do té doby dokuď si dítě samo nesedne a samozřejmě se do něj vejde. Jestli ti nechce sedět, dej ho na bříško, aby mohl koukat ven, to zabírá. Když už by se nevešel do hlubokého, tak bych volila sporťák, ale v poloze co nejvíce v lehu 😉

dorinka88
11. srp 2011

v 7 měsicich, už ji to nebavilo v hluboké a to jsme meli polohovatelnou korbu...potřebovala všechno videt pořádně 🙂 a teda hlavne už od 6 měsicu seděla uplně sama takže v pohode 🙂

ja.na81
11. srp 2011

Asi tak v necelych 8mi mesicich, v pololehu, pak si kratce na to i sam sedl, takze mohl jezdit v sede 🙂

permonik7
11. srp 2011

do 9m, než sám seděl...

denousek
11. srp 2011

v 5 m. 🙂 byl polohovatelny az do lehu takze zadny problem

petruskaaa
12. srp 2011

4,5 měs.

katchi
12. srp 2011

V sedmi mesicich.

coxa
12. srp 2011

Oba dva kluci na konci sedmého měsíce. Sami se neposadili, takže jsem je sedět nedávala a nenechala, sporťák šel úplně do lehu, takže šli v klidu tam. 🙂

bufina
12. srp 2011

Nám šel malej do sporťáku v 10m. Sporťák se mně zdál na něho pořád strašně velikej, tak tam putoval až na podzim s fusakem.

brego
12. srp 2011

Našemu prckovi je 7 měsíců a zatím spokojeně drandí v hlubokém. Buď spí nebo pozoruje stromy (sklopím boudičku) a když je ukňouraný, tak ho dám na bříško a pozoruje dění před sebou a je maximálně happy 🙂 Do sporťáku půjdem nejdřív za měsíc

moninka
19. zář 2011

Dcera jezdila ve sporťáku zhruba od 6. měsíce, byl do lehu, tak nebylo co řešit, byla v polosedu a byla maximálně spokojená. V hlubokém se jí už nelíbilo, zvedala se a stejně jí byl od cca 5. měsíce malý 😀

andy80
19. zář 2011

Až se dítě samo posadí, pokud není sporťák do úplného lehu. Dřív bych dítě do kočárku neposazovala, mělo by samo sedět.

lidiab
19. zář 2011

Ja jsem musela syna dat do sportaku v 5 mesicich, ponevadz byla zima a ve fusaku a kombineze se do korbicky nevesel. Fakt to zalezi na rocnim obdobi, kdyby bylo leto tak v korbicce jezdi jeste minimalne dva mesice. V te dobe ani zdaleka sam nesedel, ale do korby se uz fakt nevesel. Nas sportak (Teutonia Spirit) jde uplne do lehu, takze jezdil vleze.

lencza
19. zář 2011

Syn je ve sporťáku od 4 měsíců, protože se do korbičky už prostě nevešel, je narozený na konci března.......je tam spokojený, sporťák jde taky sklopit až do úplného lehu

lucka0605
2. říj 2011

naší Barborce bude za 14 dní 6 měsícu a dneska chceme poprvé vyzkoušet golfáček,protože v hlubokém mi brečí a zvedá se...už se jí tam nelíbí,tak uvidíme...