Klasický hluboký kočárek s natáčecími koly, máte tip?

suzsssie
21. bře 2014

Ahoj holky,
máte prosím tip na nějaký klasický (retro) kočárek, který má natáčecí přední kola? Já jsem našla akorát Bebecar stylo class a Navington caravel.. víte ještě o něčem? Takových klasický krásných kočárků je spousta, ale skoro všechny mají kola pevná.. Moc děkuji! 🙂

medakote
23. bře 2014

@suzsssie Já vím pouze o Bebecaru, hledali jsme též kasický houpák a z těch, co jsme viděli, měl natáčecí pouze Bebecar. Nakonec jsme natáčení z finančních důvodů oželeli a máme Tako Ballila.

katka_21
24. bře 2014

@suzsssie Dobrý den, zkuste se podívat také na kočárek Chicco Artic, není to sice vyloženě retro kočárek, ale má klasickou konstrukci do kříže, odpružená kola - přední otáčecí.

plenkacek
7. dub 2014

Ahoj Suzsssie, my jsme měli kočárky Bebecar pro obě děti. Jsou perfektní, mají opravdu velikou hlubokou korbu, snadné skládání... Jízdní vlastnosti měly taky moc prima. Vyzkoušeli jsme 2 podvozky:3-kolku - ta je prima do města, při nastupování do MHD... Pak jsem pořizovala ještě další podvozek: Stylo At - chtěli jsme terénní na výlety po cestách necestách na kombinaci s nosítkem, který zároven bude mít otáčecí kolečka. Jenže ty jsme nakonec většinou použili zaaretované, protože někdy otáčely jinam, než člověk chtěl - např. na malém prostoru v MHD. Ale upozornuji, že to byl STARŠÍ MODEL - cca rok 2005 a od té doby se mohlo leccos změnit 🙂