Klasický kočárek pro vysoké lidi. Doporučíte?

rennnka
19. lis 2011

Prosím o radu... prozatím jen tak koukám po kočárcích... ale máme s přítelem velký problém - přítel měří 2 metr a já 1,8 metr... tudíž chceme kočárek, ke kterému se nebudeme muset tolik ohýbat... chceme, aby měl klasická 4 kolečka - žádný tři ani otočná... neporadíte nám někdo? Ráda bych už po něčem číhala 🙂

verbatimka
19. lis 2011

@rennnka Takže chápu to tak, že s vysokým podvozek?

rennnka
autor
19. lis 2011

Jj, vysoký podvozek 😀 Prostě abychom se nemuseli k malýmu sklánět jako k psíkům 🙂 a zároveň i "řidítka" vysoko, ale to už vyplývá z toho podvozku...

verbatimka
19. lis 2011

@rennnka Řídítka se dají všechny polohovat takže si myslím, že tam by problém nebyl 🙂

rennnka
autor
19. lis 2011

Jj, i to já si myslím... ale co holky mají v mým okolí za kočárky, tak do všech se musím pomalu sklánět až k zemi... co potom přítel? 🙂 Tak jsem myslela, že něco očíhnu na internetu, ale těžko se to hledá... asi budu muset na jaře na veletrh do Prahy 🙂

kutcher
19. lis 2011

@rennnka máme Inglesinu a manžel má 183cm a má madlo tak do půlky sklopného úhlu, takže i 2m člověk by tomu měl vyhovovat...

rennnka
autor
19. lis 2011

@kutcher Mrkám na to a líbí se mi 🙂 Jsem ujetá na červenou... jestli to bude kluk, tak chudák 😀

kutcher
19. lis 2011

@rennnka no... to manža je ujetej na červeno-černou, já na odstín modré a fialové, samozřejmě by bylo po mém, i kdyby to byla dívka😉

rennnka
autor
19. lis 2011

Mně se líbí ten celý červený, ale doma by mi to neprošlo - přítel je myslivec a s červeným kočárem by teda do lesa nejel 😀 Ale jinak je fakt pěkný a čtu na něj i recenze a samá chvála....

kutcher
19. lis 2011

@rennnka je perfektní máme inglesinu sofia(hlubokej) na podvozku ergobike a inglesinu otutto combo - trojkombinace na podvozku allum - něco jako podvozek u golfek s otočnými předními koly a prostřídávám korby a podvozky, podle toho, jestli jdu do lesa nebo do města do supermarketu a jsem tak moc spokojená, že se to ani slovy nedá vyjádřit.

janovkov
19. lis 2011

ahoj, jednoznačně Inglesina. Máme ji - já mám 184 cm a manžel bez dvou centimetrů metry a vyhovuje oběma. Navíc krásně houpá a je vhodná i do terénu.

paja83
19. lis 2011

Ahojky, taky jsme to řešili, já mám 177, ale manžel 201 a koupili jsme X lander xq. Je do výšky díky polohovatelnému madlu v pohodě, ani není potřeba nejvyšší poloha.

kutcher
19. lis 2011

ty @rennnka a teď si brousím zuby na ten stojan inglesina stand up do bytu na vaničku, dá se to využít jako košík na spinkání, super nápad...

rennnka
autor
19. lis 2011

@kutcher inglesina stand up - tak to je naprostá bomba!!!!

kutcher
19. lis 2011

@rennnka taky mi to přišlo super a když už teda rozebíráme tuhle značku, tak i ten inglesina auto kit je supr, ještě jsem nikde neviděla, že by šlo převážet v nouzovce v hlub. korbě.

kutcher
19. lis 2011

si připadám, jak reklama😀

rennnka
autor
19. lis 2011

Tý jo, to je asi dobrá značka... "studuji" ji tady... a začíná se mi líbit čím dál víc... jen to ještě musím omrknout na vlastní oči... 🙂

rennnka
autor
19. lis 2011

@kutcher Tak dřív dětský sedačky nebyly a naši rodiče nás taky převáželi v hluboké korbičce a taky to šlo....

kutcher
19. lis 2011

@rennnka to každopádně, já to spíš beru tak, že to je i celkem bezpečný!🙂

leiladelly
19. lis 2011

@rennnka Já jsem také vysoká (1,77) chtěla jsem podobný kočárek jako Ty, čtyři kola, aby péroval , tedy konstrukci do kříže, velkou korbičku , polohovatelné madlo (i když to má asi většina kočárků). Otáčecí přední kolečka. Koupila jsem před pěti lety španělský Bebecar . Kvaliní byl určitě, měla jsem ho i teď na naši roční holčičku. Hluboká korba nám vydržela skoro do deseti měsíců. Vajíčko jsme užili až s dcerkou, malý z toho rychle vyrostl, ale Leila Sofie je drobnější, takže na kratší pojížďky jsme dali vajíčko na podvozek a vydrželo nám to také několik měsíců. Koupila jsem tehdy trojkombinaci, ten sporťák bych už teď asi nevolila, je dost těžký na manipulci, je to přece jen trochu kompromis , ta trojkombinace. Koupila jsem si pro Leilinku solo sporťák od Agatha Ruiz de la Prada a jsem moc spokojená. Bebecar není žádný módní výstřelek, hledala jsem kočárek pohodlný pro miminko , trojkolky nebo ty moderní konstrukce jsou rigidní, nepruží a dítko v tom na křivé cestě nemá tolik pohodlí. Jinak, co se týká velikosti korbičky, je to jeden z největších, jaké jsem viděla 🙂

kutcher
19. lis 2011

@leiladelly téda koukám na tvý dětičky a říkám si, že máš manžu nějakýho asi cizokrajnýho, viď? Malej je krásně tmavoučkej, hezký děti a holčička má úžasný jméno....

helcenka
19. lis 2011

Tak takový kočárek máme 😀 . Teď se v něm vozí druhé dítko a jsem za něj neskutečně ráda, protože syn byl poměrně velký a vůbec si nedovedu představit, jak bych ho v zimě nacpala s pytlem do kočárků, které se dělají teď. Bohužel už se nevyrábí, zrovna včera jsme kupovali prďolce sporťák a zároveň se ptali na nějaký takový hluboký kočárek, který máme my, pro mojí sestru. Její manža má 198 cm, tak nevím, jak pochodí...
Tak kdyby jste na nějaký takový narazili, tak písněte, ať jí to můžu poradit 😉 .

radule82
19. lis 2011

@rennnka s manželem jsme oba taky vysocí a já můžu doporučit Jedo fyn 4DS, je vysoký, korbička prostorná, sporták jde dát oběma směry, velký nákupní košík, odpružený 🙂

petkula
19. lis 2011

My máme Mutsy - Urban Rider a korbička je oproti jiným kočárkům výš. Máme ho i pro druhé dítě a jsme s ním moc spokojení 🙂

petkula
19. lis 2011

@rennnka My máme Mutsy - Urban Rider a korbička je oproti jiným kočárkům výš. Máme ho i pro druhé dítě a jsme s ním moc spokojení 🙂

ivanek
20. lis 2011

Podle mě by vám mohla vyhovovat Teutonia Elegance, úžasný kočárek 😉