Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

tigr21
7. led 2008

Ahoj holky , je tady spousta diskuzí o kočárkách ,ale zdá se mi že všude probírají jenom Cortiny atd.Nemáte některá zkušenost s abc design, jakýmkoliv. Mě se konkrétně líbí 3TEC,ale nikde nejsou recenze. Díky moc mi pomůžete.

missy97231
20. dub 2009

ahojte. mate skusenosti s kocarkom ABC Design Astro 09? Diky.

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-...

helulicek
26. led 2010

Ahojky, no vidím, že tato diskuze nějakou dobu vázne, tak snad se někdo zas připojí....
co jsem tu tak prolítla, tak jste většinou probíraly hluboké kočárky, kombinace....já se chystám koupit sporťák a rozhoduju se mezi několika...líbí se mi i ABC terra:
http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=1124899

Máte s ním některá z vás zkušenosti?? Potřebuji kočárek hlavně do terénu, stabilní a prostornej. Malej má 76cm a 9,7kg v 7 měsících. Takže aby nám ještě nějakou dobu vydržel a nebyl v tom jak sardinka 😀

díky moc

lucenek
26. led 2010

helu ABC jsou všechny úzké orptoi jinám, troj kolka v terénu stabilní není, myslím když jedeš do kpce po kotárech atd
takže prostornej do šířky určitě není

helulicek
26. led 2010

lucenek, díky za info!Nemáš třebas nějakej tip na sporťák??

lucenek
26. led 2010

jako cena? a požadavky?velkej koš, jízda po směru...šířka a váha????

helulicek
26. led 2010

Jak už jsem psala, hlavně sedačka prostorná, lehká manipulace a dobrej v terénu. Šířka kol, velkej koš je mi celkem jedno, váhu bych brala něco lehčího, ale jelikož jsem na vesnici a s kočárem nemusím cestovat MHD (kdyžtak složím do auta), tak ji tak až tak neřeším, ale chtěla bych tak 13kg...Přehazovací rukojeť jsem nejdřív taky preferovala, ale už mi to nepřipadá tak nutné...
Cena tak do těch 6-7tis max.
Jo a díky za rady 😉

lucenek
26. led 2010

no jestli jetej nebo novej jetej je dobrej quinny speedy je fakt širokej váha 11,8kg, ale na vesnici bych si vzala x lander 4 kolku 😉

helulicek
26. led 2010

no nad x landerem jsem uvažovala, byl to můj favorit, ale včera jsem ho viděla ve městě a připadal mi jaksi malej 😅

lucenek
26. led 2010

no sporták není a je pohodlnej

winas
26. led 2010

nechci moc radit x lander nemam,ale ma ho kamaradka a vubec neni spokojena se sportakem hlavne polohovani je fakt des ja ma ABC design 3 tec a jsem spokojena hlavne muzu vozit mrnouse jak po smeru jizdy tak proti a to je fakt vyhoda

misa.ottovka
27. led 2010

Já měla ABC design 3-tec a vyměnila jsem ho za Quinny Buzz,byla jsems ním nespokojená hlavně kvůli celkové váze, sporťák nic moc, čelem ke mně se zadrhával o boční adaptéry, a taky se mi převažoval. Skládání taky nic moc.

winas
27. led 2010

Myslim ze v tom neni az moc velky rozdil jestli ABC nebo Quinny je to na jedno brdo a co boudicka ted v zime vyhovuje

ssisley
16. čer 2010

Máte někdo zkušenost s kočárkem ABC 6-tec?

louherz
30. zář 2010

Ahoj holky, taky potřebuju radu, sice se sem dlouho nikdo nevyjádřil, ale třeba se někdo ozve, tak prosím pište, pište. Chtěla bych si pořídit ABC design condor S6 nebo S4, potřebuju, aby byl i do terénu, na jízdu s kolečkovýma bruslema, otočnýma kolečkama, houpací a otočný na obě strany ve směru i v proti směru jízdy. Prcek se má narodit v lednu, tak velikost korby nějak neřeším.... díky za odpověď

renatajjj
10. říj 2010

No kočár jsem dost podobného typu měla, ale podle mě do terénu není. Už jen ta pogumovaná kola. On ze začátku prcek váží málo, tak je to pohodička, ale jak pomalu nabírá, tak je to pak na váze kočáru dost znát. Ozkoušela jsem si kočár s nafuk. kolama a musela jsem ta svoje plastová zhanit. Je to fakt velký rozdíl. A do terénu rozhodně nafukovací. Občas jsem šla do lesa na prochajdu a tedy nic moc, spíš nic než moc. Co se týče bruslí, tak jsou kočáry na to vyloženě upravené. ABC jsem vyměnila za jiný, dražší kočár a i ten není na brusle. Kvůli sportu jsou na to upravena obložení a usazení. Mohla by být brzká reklamace. Jo a houpací? Tak to není 😅 .

pejtho
15. únor 2011

Ahoj holky,koukám že dlouho žádný příspěvek, tak to zkusím. Uvažujeme o koupi kočárku 3Tec 2010 nebo 2011 v oranžovo černé variantě. Mají ho teď za výbornou cenu. I s taškou by nás vyšel na cca 8,5 tis.
Jen mám trošku obavy z té trojkolky. Původně jsem jí nechtěla, jenže mě tenhle tak uchvátil, že se nedá nic dělat 🙂 Máte někdo nějaké nejnovější zkušenosti nebo rady?
Jsme z města, takže většinou budeme s kočárkem jezdit v parku po upravených cestách, ale bojím se stability u kočárku.
Také jsem někde četla, žemá kočárek tužší podvozek, což mi také nepřijde ideální. Ráda bych mimčo pak pohoupala bez nějaké velké námahy. Máte někdo tento kočárek? Moc děkuji

catherin89
5. bře 2012

@pejtho Ahoj, já tenhle kočárek mám od léta a jsem s ním spokojená i když je to trojkola tak u mě neměla nikdy tendenci se převracet nebo něco, že by byl nestabilní. Je pravda, že do nějakého extra terénu teda není. a co se týče houpání, tak to u tohohle nejde, nehoupe se vůbec. Mě to nevadí, moje dcera se houpat nepotřebovala, tak snad to přežijeme i u druhého 🙂

catherin89
5. bře 2012

Prosím nezkoušel někdo shánět na 3 Tec nafukovací kola? Lze to vůbec?Prosím kdo se o to někdy pokoušel pište Díky! 🙂

pejtho
5. bře 2012

@catherin89 Ahojky, tak my jsme kočárek nakonec pořídili. Malé už je teď 8měsíců a v půl roce jsme kočárek vyměnili za jiný ☹

Kočárek je super designově. Jak jsi psala, houpání vůbec nevadí. Kočárek, který jsme koupili nyní, tak houpací taky není a jsem ráda, že na to dcera není zvyklá.

Co se týče koleček, tak nafukovací na kočárek nejdou sehnat. Také jsme se ptali, protože ty plastové hrozně drncali a i ve městě na kostkách to nebylo nic extra. Do terénu není, jak píšeš...

Dcera nám po půl roce vyrostla z korbičky-bylo jí půl roku na zimu a s fusakem už to prostě nešlo. Chtěli jsme vytáhnout sporťák a ten mě teda hodně zklamal. Nejde položit do lehu, boudička vůbec mimčo nechrání a přijde mi hodně úzký.
Pořídili jsme Peg perego GT3 a to je tedy nebe a dudy.

Jinak stabilita u trojkolky je v pohodě, s tím jsme problém neměli 🙂 No a úložný prostor ☹ Nejdříve jsem si myslela, že mi to vadit nebude, ale celý prostor mi zabrala pláštěnka a nic jiného tam už skoro nešlo dát. Teď máme kočárek se snad největším uložným prostorem a nemůžu si to vynachválit 🙂

Celkově je mi moc líto, že jsme se museli kočárku zbavit, protože na pohled se mi pořád moc líbí, ale bohužel by bylo fajn, kdyby doladili pár detailu, které kočárek prostě kazí ☹

catherin89
5. bře 2012

@pejtho Jé já si až teď všimla, že je to z února 2011 🙂 už blbnu 😀 No jo ve všem s tebou plně souhlasím, zatím s těmi kolečky nemám problém ale chtěla bych do budoucna sehnat i ty nafukovací pokud bych k tomu někde přišla, jednou jsem si tu psala s paní která má ABC design viper a ten má nafukovací a podle popisu co jsme si vyměnily by mohly sedět na 3tec na ty zadní.. tak nevím jestli někdo takto nexperimentoval 🙂 chtěla bych kočárek využít i na další dítě tak chci aby co nejdéle vydržel, musím ho hýčkat 😀 A nevíš kde se dají případně koupit tato "plastová"-originální kolečka nová? v obchodě kde jsem koupila kočárek jsem je nenašla..

pejtho
5. bře 2012

@catherin89 My jsme kočárek kupovali v obchodě babystar.cz - tam když napíšeš na servis@kenyo.cz, tak ti objednají a pošlou jaký díl budeš chtít.
My jsme takhle objednávali přední kolečko. Ale kočárek jsme měli ještě v záruce, takže nás to nic nestálo a nevím, kolik to jinak stojí.
Jezdili jste i ve sporťáku? A bez problému? My jsme se ho právě kvůli sporťáku vzdali.

catherin89
5. bře 2012

@pejtho No my právě zatím použily jen sporťák. Pořídila jsem si tenhle kočárek když bylo malé něco málo přes rok, strašně se mi líbil s tím, že už si ho necháme na druhé. A se sporťákem jsem spokojená nám vyhovuje. u bývalého kočárku jsem měla nafukovací kola tak mě zajímalo jestli to nějak nejde i k tomuhle. Ale to nevadí, moc Děkuji za adresu a zkusím se tam zeptat 🙂 Já ho kupovala na www.mimi-kocarky.cz

bublinkak
7. bře 2012

@licina dobrý den, můžu se vás zeptat co říkáte na kočárek abc design cobra? Je kočárek stabilní a vhodný i pro vyšší ženy? zdají se mi některé kočárky dost nízko posazené. děkuji moc

marketa_slamova
15. bře 2012

@bublinkak

ahoj, dnes jsem obhlizela cobru a viper...cobra se mi tedy libi designove mnohem vic, ale porad ma obavy o sportak...je docela maly a nejde polohovat do uplneho lehu...a dale stale moc neverim tem purpenovym kolum...viper sice ma nafukovacky, ale uz to neni trikolka - vypada tak "obycejne"

bublinkak
16. bře 2012

@marketa_slamova už mám cobru doma 🙂 měla jsem condor S4 a na nenafukovací kola nemám žádnou námitku, myslím že jsou lepší než nafukovačky. Sporťáky jsou u obou kočárků stejné a velikostně to stačí. Malé nijak nevadilo, že nejde položit do úplného lehu. Moc se mi cobra líbí a jsem ráda, že jsem se rozhodla 🙂

marketa_slamova
17. bře 2012

@bublinkak

a jakou mas barevnou kombinaci? cekame chlapecka...jeste uvazuju nad jane slalom pro 2011 limited cely komplet, ale je asi tak o 4000,- drazsi...tak nevim...pani v obchode rikala, ze cobra, resp. abc nema moc dobry nanoznik, co na nej rikas, teda pokud ho mas...ja chci poridit cely komplet...a viper uz neni favoritem 🙂

bublinkak
19. bře 2012

máme barvu carbon black, kamarádka měla jané slalom ale ten starší typ a byla moc spokojená říkala že na druhé mimčo si koupí jen novější verzi. Mě se nánožník na abc zdál úplně v pořáku a i dobře držel a byl akorát velký. Nevím proti tomu bych nic neměla. Já jsem s kořárky abc design spokojená 🙂

1terezicka
27. kvě 2012

Holky, nemáte některá novniku ABC Design AVUS 2012? Zaujal mě popisem, zdá se, že splňuje vše, co bych očekávala, jen jsem ho neviděla ještě naživo, takže nevím jak moc prostorná je třeba hluboká korbička, jestli do sporťáku moc nefouká apod.

mamca1982
12. bře 2014

Zdravím maminky,mám dotaz,nevíte některá zda kočárek 4TEC ABC DESIGN,má aretovací přední kolečka?Dostali jsme ho od babičky a nevíme jak na to :(.Děkujem