Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

tigr21
7. led 2008

Ahoj holky , je tady spousta diskuzí o kočárkách ,ale zdá se mi že všude probírají jenom Cortiny atd.Nemáte některá zkušenost s abc design, jakýmkoliv. Mě se konkrétně líbí 3TEC,ale nikde nejsou recenze. Díky moc mi pomůžete.

licina
7. led 2008

Tigr 21:

Ahoj,

vlastní zkušenost sice nemám, ale pracuju v obchodě a tyhle kočárky prodáváme.
Je to novinka a jsou v prodeji celkem úspěšné.
Jen je potřeba zvážit, kde budeš nějčastěji jezdit, protože to zdvojené kolečko není moc do terénu. je spíš na rovné cesty - asfaltky, nebo po supermarketech.
Pokud by jsi byla procházkový terénní typ, tak doporučuji 4Tec.
Váhodou je, že na ten podvozek se dá nasadit taky autosedačka od ABC Designu.

tigr21
autor
7. led 2008

licino , děkuji za odpověď, na ten terén moc nejsme,tak nemyslím,že by se s prckem něco změnilo 😀 .Nevíš jak je to s kvalitou-aby se mi za půl roku nerozpadl 😝 . Ještě když už jsi ho viděla na vlastní oči - jaké má kolečka?gumové plné nebo nafukovací. a váhu nevíš? jsem totiž z toho zmatená . někde píšou 15.2 někde 13,6. Jaký se líbí tobě? Díky

mery.luu
7. led 2008

licina - to je super, že tady máme přímo odbornici. Jaký máš názor na kočárek volant3 od implastu....moc se mi líbí, ale na internutu ho moc není......
Jaký je vlastně nejlepší kočárek, se kterým by se dalo jezdit i ve městě i v terénu...??

licina
7. led 2008

Tigr21

váží 15,2kg. je to váha včetně hluboké korby, se sportovkou bude o něco lehčí.
Jinak je to celkem dobrá značka. my jsme jich už pár prodali a obecně u této značky se nám nestává, že by to byly poruchové kočárky. Kolečka jsou celoplastova, nenafukovací.

Já jsem vždycky toužila po kočárku zn. Hartan, takže si splním svůj sen...... 🙂

Mery Juu:
kočárek o kterém píšeš nemám ponětí.....,
Nejlepší kočárek do města a do terénu by měl mít hlavně jednoduchá kola, ať už 3 nebo 4.
Ale se zdvojenými se strašně nadřeš, i když budeš jezdit po rovných cestách, tak sněhu se budeš vyhýbat jen těžko. A pak tam ten prcek cítí každej otřes.

micanek
7. led 2008

Mě se taky moc líběj ty nové kočárky od abc designu. Myslí, ž ety 3 kola do terénu jsou dobrá. K domu nám zatím vede teréní cesta, tak proto se ptám. Jelikož jsem si ten kočárek tak nějek zamilovala.

licina
7. led 2008

3 kola jsou dobrá, ale jen pokud to nejsou dvojkola.
Takže v případě 3Tec je to špatná varianta.
Pokud bys chtěla Tec do terénu, tak jedině 4Tec.

macu.k
7. led 2008

Ahoj, nevím jestli ti pomůžu, ale mám ABC Design golfky a zatím jsou v pohodě 🙂

micanek
7. led 2008

Moc moc dík. všichni mě totiž od 3 kolky odháněj. Že si kolo urvu a že se převrací.

tigr21
autor
7. led 2008

no my zas bydlíme ve městě , takže to budou procházky po rovných cestách a supermarketech,ale radši se ještě doma poradíme.mě spíš zaráží ty platová kolečka.

licina- v jakém provedení jste kočárky měli? Manželovi se líbí ty měděné trubky, mi více ty zlaté,chromové jsou klasika,ale ty barevné jsou zajímavější

yasmin07
15. led 2008

Ahoj, taky se uvažuju o 4Tecu. Jediný, co mě odrazuje je to péro 😀 pod kočárkem, aby to nebylo moc poruchový 😕

lucenek
15. led 2008

jééé konečně taky mám favorita ABC 3tec....akorát budu pro něj muset jet do valmetu, v Ostravě není...a chci si zkusit jak se s ním jezdí...a cenový průběr?

yasmin07
15. led 2008

mě se s ním jezdil ok (4 kolka) , zkoušela jsem to jen v obchodě. Byl za 9600,- 🙂

lucenek
15. led 2008

dík yasmin, a to je cena za konkrézně co? jenom hluboký, nebo sporťák??

yasmin07
15. led 2008

za sporťák s korbou ... našla jsem ho i tady na tom odkazu, ale za 9990,-
http://uadi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=262195#x

lucenek
15. led 2008

dík, to jsem tak počítala a vleze se ti tam mimčo ve fusaku na zimu tak 6 ti měsíční???

yasmin07
15. led 2008

tak to netuším 😒 Já myslím, že si člověk moc nevybere, oni jsou ty korby všechny tak nějak stejně malý 😖 Já budu mít mimčo na zimu 8-12 měsíců, tak taky nevím. Ještě váhám mezi kočárkem moon 4s, ale definitivně se rozhodnu ažuvidmím novou barevnou kolekci toho moona naživo. Určo se ti mimčo vejde do toho kočáru s vložnou tašku, ale ty mně se osobně vůbec nelíbí 😒

dvojmama
15. led 2008

ahoj holky, můj favorit byl také 3tec 🙂 zkoušela jsem si s ním jezdit v obchodě a připadal mi dost stabilní oproti třeba cortině 😉 a i byl lehký 😉 ty kolečka jsou sice plastová ale moc velký rozdíl oproti nafukovacím jsem neviděla. Jsou opravdu kvalitní 😉

lucenek
15. led 2008

děkuji za názory...já se prostě zamilovala a pojedem do toho valmezu, manžel je smířený.... 😀

yasmin07
15. led 2008

lucenek: A jaká barva se ti líbí? Jsem zvědavá 😀

lucenek
15. led 2008

noooo, já jsem zamilovaná do šedorůžové, nebo ta šedomodrá pro kluka...a ta černá taky není k zahození, já prostě nevím....co ty???

yasmin07
15. led 2008

Čekáme holčičku, takže pokud do něj půjdu, tak jedině ta šedorůžová 😉 I když tak cognac varianta taky neni špatná 🙂

lucenek
15. led 2008

nooo tak to jsi můj sparing partner...my ještě nevíme...tak se necháme překvapit

dvojmama
15. led 2008

yasmin, ten cognac se mi na fotkách moc nelíbil ale naživo mile překvapil 😉 asi bych šla do něj pokud by to byla holčička 😉

lucenek
15. led 2008

já se těším, až si ho ošahám..... 😉

yasmin07
15. led 2008

Jen jsem nenašla, jestli jde dát sporťák po iproti směru jízdy a jestli jde koupit nánožník 😵

lucenek
15. led 2008

nánožník jde koupit stojí 389 Kč a najdeš to na www...počkej podívám se je tam i taška, a myslím že to jde jen ve směru jízdy

lucenek
15. led 2008

www,darababy.cz, tam je nánožník, taška sedačka

lucenek
15. led 2008

jéžiš já tam dala čárku tak koukni ručně

yasmin07
15. led 2008

tak to je super, díky za info 🙂

lucenek
15. led 2008

já neumím kopírovat ty odkazy,